W systemie rezerwacyjnym Wizz Air znajdziecie tanie jednodniowe loty z Gdańska, Katowic i Warszawy do stolicy Anglii. Bilety od listopada do końca lutego dostępne od 78 PLN do 108 PLN za lot w dwie strony.
Listę wszystkich terminów znajdziecie poniżej w tekście. Wyloty z Polski odbywają się wcześnie rano, a do kraju wracamy wieczorem. Mamy więc około 8h na zwiedzenie Londynu. Przejazdy z Luton do centrum miasta już od 2 GBP w jedną stronę na easybus.co.uk.
W najniższej cenie podróżują posiadacze członkostwa Wizz Discount Club. Rezerwacje na stronie Wizz Air. Płacimy dowolną kartą płatniczą. Podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Specjalista ds. wyszukiwania okazji podróżniczych we Fly4free.pl od 2014 roku, gdzie od ponad dekady znajduje dla czytelników tanie bilety, pakiety „zrób to sam” i oferty rejsów. Pasjonat podróży na własną rękę i fan piłki nożnej, często łączy wyjazdy z wizytami na meczach w miastach takich jak Manchester czy Barcelona. Zorganizował setki wyjazdów – dla siebie, bliskich i czytelników – pokazując, że nawet Japonia za 80 EUR w obie strony jest możliwa.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.