Fly4free.pl

Jednodniówki w Dortmundzie z Katowic za 83 PLN

dortmund budynek
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kit Leong, Shutterstock.com
Zaoszczędźcie na noclegach i wybierzcie się na krótki wypad do Niemiec. Dostępnych kilka terminów od listopada do stycznia.

Wybierzcie się na dzień pełen atrakcji do leżącego w Nadrenii Północnej-Westfalii, Dortmundu. Szczególnie polecaną atrakcję tego miasta jest Westfalenpark z górującym nad nim Florian Tower. Warto zajrzeć również do dortmundzkiego zoo, w którym spotkacie wiele ciekawych gatunków zwierząt. Jeżeli podróżujecie z dziećmi – na pewno będą zachwycone. W Dortmundzie możecie zrobić także zakupy. Znajdziecie tam wiele butików, no i przede wszystkim uwielbianą przez wszystkich sieć odzieżową Primark. Nie tylko kibiców zafascynuje otwarte w 2015 r. supernowoczesne i interaktywne Muzeum Piłki Nożnej (German Football Museum).

LOTY

Dostępne terminy:

28, 29 listopada,

5,12, 13, 14 grudnia,

10, 11, 13, 16, 17, 20, 21 stycznia.

Przykładowa rezerwacja:

Bilety lotnicze w najniższej cenie dostępne są osób, posiadających wykupione konto Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że do Dortmundu podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »