Jak nie dać się naciągnąć w podróży – wypróbowane i przetestowane wskazówki

Podróżowanie to jedno z najwspanialszych doświadczeń, jakie oferuje nam dzisiejszy świat. Odwiedzając jednak popularny kurort lub poruszając się w tłumie może zmienić się ono w koszmar. Podróżujcie mądrze, unikając pułapek czyhających na turystów.
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Sprawdź inne superokazje 🔥
Odkryj jedną z Wysp Balearów 😍 Loty z Warszawy na Majorkę + noclegi za 776 PLN 🏖️☀️
Majorka z Warszawy 776 PLN

Jesienna wycieczka na Baleary

Wrzesień w stanie Waszyngton 🇺🇸✈️ Loty do Seattle od 2143 PLN 🐻🏔️
Lato w USA z Berlina 2143 PLN

Odkryj stan Waszyngton w letnim terminie

City break w Lizbonie za 829 PLN 🇵🇹✈️ Loty i 3 noce w hotelu 🤩
Portugalia z Krakowa 829 PLN

Odkryj piękno Lizbony jesienią

Greckie lato w dwóch odsłonach za 726 PLN ☀️🤩 Ateny i Naksos w jednej podróży ✈️+⛴️
Ateny i Naksos z Warszawy 726 PLN

Greckie lato w dwóch odsłonach. Loty i prom w bardzo dobrej cenie

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

No, niezbyt to odkrywcze.Sadze, ze każdy zdrowo myślący turysta tak robi
elka2012, 22 listopada 2016, 5:02 | odpowiedz
galeria? nie dziekuje
Pele, 22 listopada 2016, 7:29 | odpowiedz
Garść banałów i żadnych konkretów.
ella, 22 listopada 2016, 7:50 | odpowiedz
Brawo!!!! społeczeństwo nam się bogaci, więc ludzie którzy jeszcze jeszcze 3-4 lata urlop spędzali w domu, lub u babci na wsi teraz powolutku odkrywają podróżowanie. Zapewne, na początek, jest to to Grecja/Turcja/Egipt z biurem podróży, ale zawsze. Może następnym krokiem będzie Czarnogóra samochodem. I super. Takie porady, dla laików podróży są cenne. Redakcjo F4F, nie czytają Was tylko wytrawni podróżnicy, ale też osoby, dla których samodzielny przelot do Lizbony i wynajęcie hotelu to juz wyzwanie. I dobrze im uświadomić podstawowe zasady. Dobrze robicie dbając o "narybek" podróżniczy PS - dalej nie dajecie informacji pogodzie w miejscach do których proponujecie wyloty!!! :)
eskie, 22 listopada 2016, 9:56 | odpowiedz
#1 schowaj selfie sticka, w Azji nalep sobie plaster na ściągnięcie powiek, w Afryce pasta do butów. Na pewno wtopimy się w tłum.
qw12, 22 listopada 2016, 11:19 | odpowiedz