Fly4free.pl

Indie(Delhi) + Nepal(Katmandu) z Gdańska za 2228 PLN

2228 PLN
Nepal góry
Foto: Olga Danylenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzyliście o wyprawie w ten zakątek globu? Jeżeli tak to nie ma co zwlekać i zarezerwujcie bilety, bo nie wiadomo kiedy znów taka okazja się nadarzy.

Dzięki taniej ofercie biletów lotniczych do Delhi na pokładach linii Finnair oraz Nepal Air, możecie w dobrych pieniądzach odwiedzić niezwykle klimatyczne miejsce na ziemi jakim jest Nepal. W podróż zabierzecie bagaże rejestrowane, co jest z pewnością dużym udogodnieniem. Sezon do zwiedzania Nepalu tak naprawdę startuje od października. Opady występując coraz rzadziej, a i temperatury nie są tak niskie. Termometry spokojnie wskażą ponad 20 stopni Celsjusza. Dostępność terminów przelotów na trasie Gdańsk – New Delhi sprawdzicie tutaj »

Lecąc do Katmandu czeka was w Delhi  5-godzinna przesiadka, za to wracając z Nepalu na zwiedzanie stolicy Indii będziecie mieli aż 2 dni. Zatrzymajcie się wtedy w hotelu Hill Palace. Leży on nieopodal centrum miasta. Pokoje hotelu dysponują wspólnymi salonami oraz częściami wypoczynkowymi. W łazienkach znajdziecie bezpłatne zestawy kosmetyków. Codziennie serwowane jest śniadanie kontynentalne, wliczone w cenę.

 

Na odkrywanie Nepalu będziecie mieli 5 dni. Idealnym miejscem na nocleg będzie Gaju Suite Hotel. Położony jest on bowiem w kipiącym życiem centrum miasta ,co z pewnością ułatwi zwiedzanie i planowanie wycieczek.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Należy doliczyć koszt wizy do Indii (80$). Poza tym 5 dni to absolutnie za mało na Nepal - chyba że ktoś chce wyłącznie pooddychać smogiem w Kathmandu. Poza tym - może być problem z lotem powrotnym. Nie byłbym pewny że lot KTM-DEL na pokładzie NepalAirlines na pewno będzie o czasie.Jeśli ktoś szuka stosunkowo tanich lotów do Nepalu, warto "upolować" niedrogi lot to Dubaju i stamtąd dolecieć - z międzylądowaniem w Indiach, ale na jednym bilecie (odpada koszt wizy). Można też poszukać połączeń przez Chiny, czasem trafiają się okazje. Ostatecznie pozostają loty z Krakowa KRK-DXB-KTM za 2640 zł + bagaże
msm, 21 marca 2019, 15:29 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »