Fly4free.pl

Czekasz długo na przesiadkę? Linia lotnicza oferuje bezpłatne bilety na mecze i szereg innych atrakcji

Icelandair stopover
Foto: Collage / ALamCAN / Shutterstock

Jeżeli planujecie lot transatlantycki, oferta narodowego przewoźnika z Islandii może być nie do pobicia. W ramach bezpłatnego programu Team Iceland Stopover stworzonego razem z piłkarzami reprezentacji, czeka Was moc atrakcji.

Szykujecie się do odbycia podróży na pokładzie samolotów linii Icelandair, robiąc krótką przerwę (stopover)? Przewoźnik kolejny raz zaskoczył niebanalnym pomysłem. Każdy pasażer, który będzie mieć stopover na Islandii w okresie między 29 maja a 25 czerwca, może liczyć na moc wrażeń. Wszystko w ramach ceny biletu!

Dla każdego coś miłego

W jaki sposób możemy uprzyjemnić sobie krótką przerwę w podróży? Icelandair oferuje m.in. udział w meczu narodowej reprezentacji w piłce nożnej (zarówno mężczyzn, jak i kobiet), krótką wycieczkę po okolicach Reykjaviku lub partyjkę golfa w niezwykłym otoczeniu fascynującej islandzkiej przyrody.

To nie koniec bezpłatnych atrakcji. A może macie ochotę na relaks w luksusowym ośrodku nad jeziorem Laugarvatn? Albo rejs specjalnym statkiem, połączony z oglądaniem wielorybów oraz… kibicowaniem reprezentacji Islandii podczas ich pierwszego meczu na Mistrzostwach Świata w Rosji?

Wodospad na Islandii
Foto: Puripat Lertpunyaroj / Shutterstock

Poznaj Islandię

Skąd pomysł tak niebanalnej oferty, skierowanej do pasażerów Icelandair? Odpowiedź jest prosta: linia lotnicza jest jednym ze sponsorów narodowej reprezentacji Islandii w piłce nożnej. A ponieważ piłkarze zakwalifikowali się do Mistrzostw Świata po raz pierwszy w historii (dodatkowo stając się najmniejszym krajem, jaki wywalczył awans na mundial) – przewoźnik postanowił zaoferować swoim pasażerom „islandzkie doświadczenie”, aby przybliżyć historię kraju oraz ciekawe miejsca, wybrane przez samych graczy reprezentacji.

Na każdą z atrakcji jest dostępna ograniczona liczba miejsc – przewoźnik zachęca, aby (planując skorzystanie) zarezerwować swój udział, wypełniając formularz na stronie internetowej linii lotniczej.

Musimy przyznać, że to wyjątkowo ciekawy sposób na promocję swojego kraju, narodowej reprezentacji… oraz samego Icelandair.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »