Fly4free.pl

I znów węże w samolocie. To nie film. Anulowano lot do Dubaju!

Foto: halimqd, Shutterstock
Życie płata figle. Tym razem padło na pasażerów jednego z połączeń lotniczych linii Emirates. Sytuacja prawie jak w kultowym filmie z Samuelem L. Jacksonem. Na szczęście skończyło się na strachu i prewencji. 

Jak podaje BBC, lot linii Emirates z Omanu do Dubaju został anulowany po tym, jak personel znalazł pewnego nietypowego pasażera na gapę. Któż chciał bez biletu dostać się do miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Otóż: wąż.

Zwierzę zostało złapane w luku bagażowym samolotu – dostrzegli je pracownicy odpowiedzialni za załadunek bagażu. Samolot został dokładnie przeszukany, a cała sytuacja spowodowała spore opóźnienie względem rozkładu lotu. Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem przewoźnika. Otrzymaliśmy informację:

Emirates potwierdza, że lot EK0863 z Muskatu do Dubaju 8 stycznia 2017 roku został odwołany w związku ze znalezieniem węża w ładowni przed boardingiem pasażerów. Zespoły inżynierów oraz sprzątający pracują nad przygotowaniem maszyny do wznowienia działania.

Linia Emirates w komunikacie nie określiła gatunku znalezionego węża… ani tego, czy był jadowity.

Cóż, nie tak dawno informowaliśmy was o szczurach na pokładzie Dreamlinera. Jak widać, lista nieproszonych gości na pokładzie samolotu może być urozmaicona 🙂

I nie może w tym miejscu nie pojawić się odniesienie do kultowego już filmu „Węże w samolocie” z 2006 roku – oglądaliście ten film?

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
*figle, nie niespodzianki ;)
grammar nazi, 9 stycznia 2017, 15:11 | odpowiedz
To jeszcze nic :D Wąż na pokładzie Aeromexico: https://www.youtube.com/watch?v=eeQQsMmvve0
Senor, 9 stycznia 2017, 18:35 | odpowiedz
szczury zwabiły węża :)
jarekjal, 9 stycznia 2017, 18:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »