Fly4free.pl

Wczasy w 5* hotelu z all inclusive w Hurghadzie od 2569 PLN. Wyloty z 5 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ihor Bondarenko / Shutterstock
od
2569 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.03.2023 - 09.03.2023
Potrzebujesz resetu i spokojnego wypoczynku w ciepłych krajach? Egipt będzie świetnym miejscem na wyjazd, w czasie którego nie będzie trzeba brać na swoje barki roli organizatora.

Na urlop do Egiptu udasz się w terminie 2 – 9 marca. Do Hurghady polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym. Jako miejsce wylotu do wyboru masz 5 miast w Polsce (szczegóły poniżej).

Wczasy spędzisz w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu Pharaoh Azur Resort. Obiekt znajduje się tuż przy piaszczystej plaży, a dla gości przygotowano imponujących rozmiarów kompleks basenów, bogatą ofertę rekreacyjną, ciekawe animacje oraz duży wybór dań w ramach all inclusive.

Termin podróży: marzec
Wylot z:  Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 389 PLN/osoba

Chcesz nieco pozwiedzać w trakcie wyjazdu? Zarezerwuj wycieczkę do Luksoru i przekonaj się, jakie skarby czekają w Dolinie Królów.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »