Morze Czerwone

Wakacje: tydzień z all inclusive w Hurghadzie za 1580 PLN. Wylot z Poznania

1580 PLN Hurghada all inclusive z Poznania
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Szukaliście wakacyjnej okazji na komfortowy wypoczynek nad morzem? Świetnie trafiliście, w Egipcie czeka na was relaks i mnóstwo słońca.

Hotel leży bezpośrednio przy prywatnej, szerokiej, piaszczystej plaży z promenadą nadmorską. Na miejscu znajduje się także piękny, rozległy ogród, który zachwyca swą bujną roślinnością. Szczególnie polecany dla miłośników relaksu i spokojnego wypoczynku. Do centrum Hurghady będziecie mieli około 10 km, a dostaniecie się tam zapewnianym przez hotel bezpłatnym autobusem. Marzycie o zobaczeniu rafy koralowej? Zatem świetnie trafiliście.

All inclusive:

W ramach wybranego wariantu wyżywienia czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje (w formie bufetu, w restauracji głównej). Po południu dostępne będą przekąski, ciasta i wypieki. Dodatkowo codziennie w godzinach 10:00-24:00 dostępne będą kawa, herbata, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole. Będziecie mogli cieszyć się nimi również w barze przy plaży oraz przy basenie w godzinach 10:00-17:00.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 10.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacje all inclusive nad Morzem Czerwonym 🌊🐠 4* Shoni Bay Resort w Marsa Alam za 2550 PLN
Egipt z 10 miast 2550 PLN

Wakacje all inclusive nad Morzem Czerwonym

Wakacje w Szarm el-Szejk z aquaparkiem 🌊🎢 5* hotel all inclusive za 2859 PLN 🔥
Egipt z Warszawy 2859 PLN

Wakacje bez żadnych zmartwień nad Morzem Czerwonym

Wypocznij w Egipcie 🐠🌊 Lato z all inclusive w Wadi Lahmy za 2360 PLN
Egipt z Katowic 2360 PLN

Wypocznij w Egipcie: lato z all inclusive w Wadi Lahmy

Onatti Beach Resort czeka na ciebie 🌊🐠 Tydzień w 4* hotelu w Egipcie za 2509 PLN
Egipt z Warszawy 2509 PLN

Onatti Beach Resort czeka na ciebie: tydzień w 4* hotelu w Egipcie

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?