Fly4free.pl

Hotel szuka oficjalnego „łowcy zórz polarnych”. W zamian opłaca pobyt i loty!

islandia
Foto: solarseven / Shutterstock

Miesięczny pobyt w czterogwiazdkowym hotelu, loty z i na Islandię, a także regularne polowania na zorzę polarną – to tylko kilka elementów, które opłaci obiekt wybranemu kandydatowi. W zamian ma dostarczyć zdjęcia i filmy jednego z najbardziej niezwykłych zjawisk atmosferycznych na świecie.

Hotel Rangá w południowej części Islandii poszukuje profesjonalnego „łowcy zorzy polarnej”. Do jego zadań będą należeć regularne polowania na zorzę polarną i dokumentacja – zarówno fotograficzna jak i filmowa. Zgłaszać mogą się wszyscy pasjonaci fotografii.

Cały projekt potrwa od połowy września do połowy października, a chętni będą pracować przez 3 tygodnie. Pozostałe 7 dni to ich czas wolny, który mogą wykorzystać na zwiedzanie wyspy lub odpoczynek.

Nie jest to jednak klasyczna oferta pracy, bowiem hotel nie oferuje finansowego wynagrodzenia. W zamian za zdjęcia i prawo do ich wykorzystania, obiekt opłaca przeloty z i na Islandię i zapewnia miesięczny pobyt w swoich murach. A jest z czego korzystać, bo w czterogwiazdkowym hotelu znajduje się obserwatorium astronomiczne, a odludne położenie zapewnia spektakularne widoki. Wyżywienie także jest gwarantowane.

Kandydaci nie muszą spełniać żadnych szczególnych warunków, choć oczywiście muszą dobrze sobie radzić z aparatem fotograficznym i posiadać własny sprzęt. W aplikacji znajdują się również pytania o media społecznościowe, prawo jazdy i szczepienie na koronawirusa. Nie jest więc tajemnicą, że te elementy mogą stać się atutami kandydata.

Nie wiadomo jednak, kiedy zostanie zamknięta rekrutacja, więc jeśli podoba Wam się ta oferta, to lepiej nie zwlekajcie z wysłaniem swojego zgłoszenia. Więcej informacji i formularz znajdziecie na stronie hotelu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
"A jest z czego korzystać, bo w czterogwiazdkowym hotelu znajduje się obserwatorium astrologiczne, a odludne położenie zapewnia spektakularne widoki." No nie no, nie mogę. A może autorka tego "artykułu" byłaby tak uprzejma wyjaśnić, co w obserwatorium astrologicznym będzie można obserwować. Wytworzenie kamienia filozoficznego, wróżenie z fusów, lanie wosku, czy też interpretacje horoskopów?
gregorio, 3 sierpnia 2021, 20:43 | odpowiedz
Avatar użytkownika
"A jest z czego korzystać, bo w czterogwiazdkowym hotelu znajduje się obserwatorium astrologiczne, a odludne położenie zapewnia spektakularne widoki."Co wg autorki tego "artykułu" można robić w obserwatorium astrologicznym? Proszę o wyjaśnienie, bo nie wiem. Wytwarzać kamień filozoficzny, wróżyć z fusów, czy czytać horoskopy?
gregorio, 3 sierpnia 2021, 20:47 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »