Fly4free.pl

Powstał hotel inspirowany siecią KFC. W cenie konsjerż i darmowa dokładka skrzydełek!

kfc hotel
Foto: Hotels.com

Prywatne kino, automat do gier, a przede wszystkim specjalny przycisk, który pozwala zamawiać dokładki kurczaków z KFC – to podstawowe atuty nietypowego hotelu inspirowanego słynną siecią fast food. W ramach akcji specjalnej obiekt otworzy się w Londynie tylko na kilka nocy.

Cały projekt to w rzeczywistości akcja promocyjno-charytatywna stworzona we współpracy portalu Hotels.com i sieci KFC. Nie będzie to jednak tylko zwykły nocleg we wnętrzu inspirowanym elementami znanymi z fast foodu. Na gości czekają bowiem atrakcje, rozrywki i dostęp do kolejnych porcji kurczaka.

– To miejsce dla zagorzałych miłośników kurczaków tęskniących za drobną ucieczką od codzienności. House of Harland pojawi się w Londynie i będzie miał wszystko, czego potrzebujesz od momentu, gdy tylko się zakurczak… tzn. zameldujesz. – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Przygoda zaczyna się już na dworcu King’s Cross, skąd do hotelu gości zabierze czarny Cadillac. Później zameldowanie, oprowadzanie po nowym lokum, w którym motyw kurczaka powtarza się absolutnie wszędzie – na tapetach, pościeli i ręcznikach. Goście będą mogli też spróbować swoich sił na specjalnym automacie do gier, który – oczywiście – oferuje zabawę w temacie słynnych kurczaków. A gdy zgłodniejecie – wystarczy nacisnąć wielki czerwony przycisk. To znak dla dedykowanego wam konsjerża, aby czym prędzej zorganizować świeżą porcję skrzydełek z KFC.

kfc hotel
Foto: Hotels.com

Jeśli jednak chcielibyście wpisać sobie to miejsce na listę „do odwiedzenia kiedyś”, to niestety musimy was rozczarować. Nietypowe wnętrze wraz ze wszystkimi udogodnieniami będzie dostępne tylko przez 11 nocy – od 18 do 29 sierpnia tego roku.

Proces rezerwacji, długość akcji i cena pobytu również nawiązują do kurczakowej sieci restauracji. Rezerwacje będą bowiem dostępne już od jutra, 11 sierpnia od godziny 11. Dużo tych „jedenastek”? Nieprzypadkowo. KFC od lat chwali się bowiem, że ich kurczaki zawdzięczają smak właśnie mieszance 11 tajemniczych ziół i przypraw. A ile trzeba zapłacić za pokój? Cóż, 11 GBP to byłoby nieco za mało, więc organizatorzy ustalili cenę 111 GBP, czyli równowartość 600 PLN. W tej kwocie zawiera się jednak nocleg dla dwóch osób. I co istotne – oferta jest skierowana wyłącznie do osób powyżej 17. roku życia.

kfc hotel
Foto: Hotels.com

Niestety jeśli liczycie, że uda wam się przejeść cenę noclegu – to nic z tych rzeczy. W regulaminie zastrzeżono, że maksymalne zamówienie nie może przekroczyć równowartości 100 GBP.

Wszystkie pieniądze zostaną jednak przekazane na cele charytatywne za pośrednictwem Fundacji KFC. Rezerwacje będą dostępne na specjalnie dedykowanej stronie w serwisie Hotels.com.

kfc hotel
Foto: Hotels.com
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »