REKLAMA

#hohoho Święta z Fly4free. Mamy dla Was mnóstwo prezentów!

Oferta nieaktualna
Foto: Fly4free

W tym wyjątkowym Bożonarodzeniowym czasie spędzanym w rodzinnym gronie życzymy Wam radości, ciepła oraz nadziei. Jak co roku wraz z naszymi partnerami pragniemy podzielić się radością i obdarować Was prezentami.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

/Akcja „Święta z Fly4free” zakończona/ Święta z Fly4free.pl tradycyjnie rozpoczną się w wigilijne południe. Pod redakcyjną choinką mamy bardzo dużo prezentów, które przygotowali dla Was nasi partnerzy, linie i porty lotnicze, przewoźnicy autokarowi i kolejowi, korporacje taksówkarskie, wydawnictwa i inni. Będziemy je rozdawać przez trzy kolejne dni (24-26 grudnia).

Foto: Fly4free

Od rana do wieczora mniej więcej co godzinę publikować będziemy pytania. Po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi będziecie mieli szansę na upominek. Regulamin akcji świątecznej dostępny jest tutaj.

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z nim, zanim wyślecie maila z odpowiedzią. Aby każdy z Was miał takie same szanse na zdobycie prezentu pamiętajcie, że osoba która go otrzyma w rundzie X nie może już dalej brać udziału w zabawie tzn. nie może przesyłać zgłoszeń w kolejnych rundach.

Informacja o przyznaniu nagrody do laureata będzie wysyłana tuż po zakończeniu każdej z rund na maila z którego nadesłał zgłoszenie.

Dziękujemy za udział w akcji świątecznej. Gratulujemy laureatom!

Foto: FlixBus

PREZENT 33 (g. 21.15)

FlixBus to młoda firma oferująca przewozy autokarowe. Z niepowtarzalnego połączenia start-upu technologicznego z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie powstała największa sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim.

Możecie wybrać się w podróż z FlixBusem i skorzystać z przygotowanego rabatu. Dla pierwszych piętnastu osób FlixBus przygotował kody obniżające cenę biletu o 30%.

Aby otrzymać kod zniżkowy odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Które urodziny w Polsce świętował w tym roku FlixBus Polska?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 33. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze piętnaście osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: pierwsze

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Air France

PREZENT 32 (g. 20.20)

Air France wchodzi w skład holdingu Air France-KLM. To jednocześnie jedna z największych linii lotniczych na świecie. Jest też jedną z dwóch, która w swojej flocie miała ponaddźwiękowe samoloty Concorde.

Przewoźnik przygotował dla Was trzy zestawy gadżetów. Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzyma model samolotu Boeing 787-9 w skali 1:200 w barwach Air France, a druga i trzecia ręcznik kąpielowy z logo przewoźnika, case na iphona i7 oraz notes.

Aby otrzymać jeden z w/w zestawów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

W którym roku powstał holding lotniczy Air France-KLM?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 32. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy trzy pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 2004

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: SuperPKS

PREZENT 31 (g. 19.25)

Już na 150 trasach w całej Polsce możecie podróżować wspólnie z SuperPKS. To platforma integrująca przewoźników i oferująca pasażerom wygodne przejazdy i atrakcyjne ceny. Od początku projektu przystąpiło do niego już ponad 70 krajowych przewoźników!

SuperPKS przygotował dla Was dwa zestawy niespodzianek. Znajdziecie w nich voucher z czterema kodami rabatowymi (każdy kod o wartości 30 PLN). Możecie więc w podróż udać się z osobą towarzyszącą!

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Od którego roku projekt SuperPKS oferuje usługi transportowe w Polsce?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 31. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 2016

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: ZebraBus

PREZENT 30 (g. 18.22)

ZebraBus to debiutujący przewoźnik, z którym podróżować możecie m.in. na trasie Katowice – Kraków – Chochołów – Witów – Dolina Chochołowska – Kościelisko. Ucieszą się nie tylko fani zimowego szaleństwa, którzy szukają taniego transportu w góry, ale również Ci którzy korzystają z dobrodziejstwa Term!

Pierwszy kurs nowej linii wyjedzie na trasę 9 stycznia 2019 r. i od 10 stycznia autobusy będą kursować zawsze w czwartki, piątki, soboty i niedziele (tutaj rozkład). Ci którzy wybiorą podróż z ZebraBus.pl będą mogli zakupić biletu wstępu do Term po specjalnie obniżonej cenie!

ZebraBus.pl przygotowała dla Was pod choinkę dwa zestawy zawierające voucher na przejazd tam i z powrotem z Katowic lub Krakowa do Chochołowa, a do tego darmowe wejście na Chochołowskie Termy!

Aby otrzymać jeden z dwóch w/w zestawów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

Ile trwa zgodnie z rozkładem czas przejazdu z Krakowa do Chochołowa (do Chochołowskich Term)?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 30. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 1 godzina 45 minut

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

* Dodatkowo dla Wszystkich od ZebraBus.pl kod zniżkowy GWIAZDKA obniżający cenę biletu o 50%. Rabat obowiązuje przy zakupie 26 grudnia biletów na trasie Katowice – Tychy – Szczyrk oraz Katowice – Kraków – Chochołów – Kościelisko na dowolny termin na www.zebrabus.pl

Foto: mytaxi

PREZENT 29 (g. 17.46)

mytaxi to pierwsza na świecie aplikacja bezpośrednio łącząca pasażera z kierowcą taksówki dostępnym w pobliżu, która umożliwia płatność mobilną (przez aplikację) za kurs. Aplikacja daje również pasażerowi możliwość zamawiania taksówki bez pośrednictwa centrali, a także bezpośredni kontakt do kierowcy i możliwość śledzenia jego czasu oraz trasy dojazdu w czasie rzeczywistym. mytaxi działa w 100 miastach w Europie, w tym w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Katowicach i konurbacji śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu.

mytaxi przygotowało dla Was sześć świątecznych voucherów dzięki którym korzystając z aplikacji uzyskacie 30 PLN na przejazdy taksówkami.

Aby otrzymać jeden z w/w voucherów odpowiedz poprawnie na pytanie:

W jakim mieście znajduje się główna siedziba mytaxi?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 29. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy sześć pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Hamburg

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: SkyCash

PREZENT 28 (g. 16.22)

SkyCash to polska firma technologiczna działająca w branży FINTECH. Od 2010 roku rozwija autorski system płatności za bilety miejskie, opłaty parkingowe i przejazdy koleją. Dziś z rozwiązań SkyCash korzysta prawie 2 miliony użytkowników!

SkyCash przygotował dla Was siedem bardzo fajnych praktycznych zestawów prezentowych. Znajdziecie w nich przydatny w podróży power bank, długopis, zapach do samochodu oraz voucher na 50 PLN do aplikacji na bilety komunikacji miejskiej, kolejowe czy opłaty parkingowe!

Aby otrzymać jeden z w/w zestawów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

SkyCash oferuje mobilne usługi, w tym opłaty parkingowe, bilety autobusowe, komunikacji miejskiej, kolejowe czy zakup biletów do kina. Bez zbędnego czekania i prowizji. Ile usług mobilnych oferuje SkyCash?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 28. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy siedem pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 20

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: e-podroznik.pl

PREZENT 27 (g. 15.20)

Macie pomysł na ciekawą podróż? Wybierzcie się sami lub z osobą towarzyszącą na wycieczkę korzystając ze świątecznej niespodzianki od e-podroznik.pl. Do zdobycia cztery bony rabatowe zawierające pakiet czterech kodów zniżkowych (każdy kod o wartości 30 PLN). Możecie go wykorzystać do 31 stycznia 2019 roku na podróże do 28 lutego 2019 roku z siatki połączeń dostępnej w e-podroznik.pl. Osoba 5, 6 i 7 otrzyma zestaw gadżetów: mały notatnik, etui na karty płatnicze oraz mały notes.

Aby otrzymać jeden z czterech bonów rabatowych lub jeden z trzech zestawów gadżetów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

W którym roku oficjalnie wystartował projekt wyszukiwarki połączeń autobusowych, kolejowych i komunikacji miejskiej e-podróżnik.pl?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 27. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy siedem osób, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi. Osoba 1, 2 , 3 i 4 otrzyma bon podarunkowy, a osoby 5, 6 i 7 otrzymają zestaw gadżetów.

Odpowiedź: 2008

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Condor

PREZENT 26 (g. 14.15)

Condor to największa niemiecka „wakacyjna” linia lotnicza. W 1962 roku wykonała pierwsze loty długodystansowe, a trzy lata później pierwsze loty czarterowe. Jej głównym hubem jest port lotniczy we Frankfurcie. Przewoźnik przygotował dla Was trzy lotnicze zestawy, wśród których znajdziecie firmową smycz do kluczy, zawieszkę Remove Before Flight, długopis oraz mały model samolotu Airbus A321 w skali 1:200.

Aby otrzymać jeden z w/w zestawów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

W którym roku linie Condor wprowadziły w swoich samolotach klasę biznes?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 26. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy trzy pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 1991

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Rzeszów Airport

PREZENT 25 (g. 13.28)

Po raz pierwszy w historii Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka w jednym roku obsłużył ponad 750 tysięcy pasażerów. Rośnie również liczba połączeń i tak np. od kwietnia 2019 roku z Rzeszowa do stolicy Bawarii będzie można polecieć aż 14 razy w tygodniu!

Mamy dla Was pięć bardzo fajnych zestawów przygotowanych przez Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. Znajdziecie w nich firmową smycz i breloczek do kluczy, podróżny adapter (do gniazdka z prądem), mały samolot maskotkę, praktyczną okładkę na bilety i karty płatnicze oraz pomadkę do ust.

Aby otrzymać jeden z w/w zestawów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Jak nazywa się linia charterowa, która na lotnisku w Rzeszowie zbazuje Boeinga 767 w wersji cargo?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 25. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pięć pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: SkyTaxi

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Polonus

PREZENT 24 (g. 12.40)

Polonus to polski przewoźnik posiadający we flocie autokary w charakterystycznych biało-czerwonych barwach. Przygotował on dla Was darmowe przejazdy (tam oraz powrót) np. na ferie, majówkę czy wakacje (do 31 sierpnia 2019 roku). Do każdego vouchera firmowa maskotka orzeł Polek!

Aby otrzymać jeden z pięciu voucherów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Jak nazywa się powołana w tym roku przez Polonusa koalicja na rzecz integracji i rozwoju transportu pasażerskiego, którą tworzy 9 największych w kraju regionalnych przewoźników oferujących podróże na 55 liniach krajowych i łączących 280 miejscowości?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 24. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pięć pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Polonus Partner

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

PREZENT 23 (g. 11.31)

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury jest jednym z najkrócej obsługujących ruch pasażerski w kraju. W 1996 roku na lotnisku w Szymanach, wylądował po raz pierwszy samolot Polskich Linii Lotniczych LOT – ATR72 z pasażerami na pokładzie. Natomiast w 2001 roku lotnisko zostało wpisane na listę portów, na których mogą być wykonywane starty i lądowania w ruchu międzynarodowym.

Mamy dla Was dwa zestawy upominków od Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. Znajdziecie w nich firmową smycz do kluczy, praktyczną siatkę na zakupy, kalendarz na 2019 rok oraz przydatną w podróży zawieszkę na bagaż.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

Od kwietnia 2019 roku z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury dwa razy w tygodniu będzie można polecieć do stolicy Małopolski. Który przewoźnik uruchomi takie połączenie?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 23. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: PLL LOT

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Neobus

PREZENT 22 (g. 10.35)

Wiemy jak bardzo lubicie dostawać darmowe podróże dlatego Neobus ma dla Was kolejną pulę pięciu voucherów na darmową podróż tam oraz z powrotem na dowolnej trasie np. z Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Gliwic, Katowic, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego, Rzeszowa, Medyki, Radomia czy Krakowa (z siatki przewoźnika), a do tego firmową smycz do kluczy.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

Jak nazywa się cykliczna kampania promocyjna, w której Neobus oferuje bilety w obniżonej cenie na wybranych odcinkach tras lub całych trasach?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 22. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pięć pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Tanie jechanie

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: ModlinBus

PREZENT 21 (g. 9.50)

Trzeci dzień naszej świątecznej akcji zaczynamy od prezentów od dobrze znanego Wam przewoźnika ModlinBus, z którym możecie dojechać do lotniska Chopina w Warszawie oraz Lotniska w Modlinie. Zostawił on pod redakcyjną choinką kolejną pulę 10 voucherów obniżających cenę biletu o połowę! Można go zrealizować do końca roku na podróże do 31 marca 2019 roku.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

Od jakiej kwoty zaczynają się (zgodnie z zasadą „Planujesz-Zyskujesz”) najtańsze bilety w ModlinBus?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 21. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy dziesięć pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 9 zł

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Poznań Airport

PREZENT 20 (g. 20.34)

Port Lotniczy Poznań-Ławica może pochwalić się wieloma rekordami w tym roku. Port obsłużył już dwa miliony pasażerów, a pasażerowie mogą skorzystać z lotów aż na 36 regularnych kierunkach. Port Lotniczy Poznań-Ławica przygotował dla Was trzy świąteczne zestawy w których znajdziecie kubek termiczny, firmową smycz do kluczy, podróżny zestaw sypialny, mały notatnik oraz chusteczki do czyszczenia ekranu komputera.

Aby otrzymać jeden z w/w zestawów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

W którym miesiącu tego roku Port Lotniczy Poznań-Ławica obsłużył dwumilionowego pasażera?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 20. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy trzy pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: we wrześniu

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Aerofłot

PREZENT 19 (g. 19.40)

Rosyjskie linie lotnicze Aerofłot to największy w Rosji przewoźnik lotniczy. Pod naszą redakcyjną choinką zostawił on pięć bardzo fajnych niespodzianek. Pierwsza osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie otrzyma model samolotu Airbus A320 w skali 1:100 w barwach Aerofłotu, a kolejne cztery osoby koc podróży z logotypem przewoźnika.

Aby otrzymać jeden w/w prezentów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

Podaj nazwę sojuszu lotniczego do którego należy linia Aerofłot?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 19. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pięć pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: SkyTeam

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: ZebraBus

PREZENT 18 (g. 18.30)

ZebraBus to debiutujący przewoźnik, z którym podróżować możecie m.in. na trasie z Katowic i Tychów do Szczyrku. Szczególnie z tej linii powinni ucieszyć się fani zimowego szaleństwa bowiem (w sezonie zimowym codziennie, w weekendy i ferie nawet 2 razy dziennie) autokary pomalowane w charakterystyczną zebrę zawiozą ich wprost pod stoki narciarskie.

Przewoźnik ZebraBus ma dla Was świąteczne niespodzianki. Do zdobycia dwa zestawy zawierające voucher na przejazd tam i z powrotem z Katowic lub Tychów do Szczyrku. Dodatkowo darmowy Skipas od Szczyrk Mountain Resort.

Aby otrzymać jeden z dwóch w/w zestawów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

Z którego miejsca w Katowicach odjeżdża ekspresowa linia ZebraBus do Szczyrku?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 18. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Dworzec PKS

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

*Dodatkowo dla Wszystkich od ZebraBus.pl kod zniżkowy GWIAZDKA obniżający cenę biletu o 50%. Rabat obowiązuje przy zakupie do 26 grudnia biletów na trasie Katowice – Tychy – Szczyrk oraz Katowice – Kraków – Chochołów – Kościelisko na dowolny termin na www.zebrabus.pl.

Foto: Wrocław Airport

PREZENT 17 (g. 17.31)

Kolejne niespodzianki czekają już pod redakcyjną choinką. Mikołaj zostawił od Wrocław Airport trzy fantastyczne zestawy. Znajdziecie w nich kalendarz, notes, zawieszkę na bagaż, mały samolot (antystresowy), maskotkę follow me, ołówek, firmową smycz do kluczy oraz… ciepłe skarpetki z logo portu lotniczego!

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie poprawnie na pytanie:

Wrocławskie lotnisko osiągnęło w bieżącym roku rekordową liczbę pasażerów. Ilu pasażerów (w milionach) odprawiło lotnisko do listopada br.?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 17. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy trzy pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 3 miliony

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: mytaxi

PREZENT 16 (g. 16.40)

mytaxi to pierwsza na świecie aplikacja bezpośrednio łącząca pasażera z kierowcą taksówki dostępnym w pobliżu, która umożliwia płatność mobilną (przez aplikację) za kurs. Aplikacja daje również pasażerowi możliwość zamawiania taksówki bez pośrednictwa centrali, a także bezpośredni kontakt do kierowcy i możliwość śledzenia jego czasu oraz trasy dojazdu w czasie rzeczywistym. mytaxi działa w 100 miastach w Europie, w tym w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Katowicach i konurbacji śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu.

mytaxi przygotowało dla Was sześć świątecznych voucherów dzięki którym korzystając z aplikacji uzyskacie 30 PLN na przejazdy taksówkami.

Aby otrzymać jeden z w/w voucherów odpowiedz poprawnie na pytanie:

Jak nazywa się usługa współdzielenia taksówki, którą wprowadzono po raz pierwszy w Warszawie?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 16. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy sześć pierwszych osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: mytaxi match

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: KLM

PREZENT 15 (g. 15.26)

Pod redakcyjną choinką iście lotnicze prezenty. Znajdziecie tam m.in. mały model samolotu Boeing 787-9 w skali 1:200 w barwach linii KLM. Otrzyma go osoba która jako pierwsza odpowie poprawnie na pytanie konkursowe. Kolejne dwie osoby otrzymają ręcznik kąpielowy z logo KLM oraz bidon na wodę.

Aby otrzymać jeden z w/w prezentów odpowiedz poprawnie na pytanie:

Linie KLM ogłosiły uruchomienie w maju 2019 roku nowego połączenia do lotniska we Wrocławiu. Na jakiej trasie będą odbywały się rejsy?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 15. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze trzy osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Amsterdam Schiphol – Wrocław

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Leo Express

PREZENT 14 (g. 14.37)

Leo Express to czeski przewoźnik kolejowy i autokarowy. Znany jest Wam m.in. z połączeń kolejowych między Krakowem a Pragą czy autobusowych np. Warszawa – Katowice – Wiedeń czy Ostrawa – Katowice – Kraków – Lwów. Możecie wygodnie i komfortowo podróżować w wybranej klasie podróży od ekonomicznej i business (kolej i autobus) po premium (kolej).

Czy podróżowaliście już z Leo Express właśnie w klasie biznesowej? Jeżeli nie to łapcie świąteczną okazję! Czeka na Was sześć voucherów na darmowy przejazd w jedną stronę (pociąg lub autokar). Vouchery można zrealizować na podróże do końca czerwca 2019 roku!

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedz prawidłowo na pytanie:

Jak potocznie nazywane są pociągi Leo Express w środowisku kolejarskim? 

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 14. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze sześć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Czarna puma

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: PlusBus

PREZENT 13 (g. 13.35)

PlusBus to znany polski przewoźnik autokarowy, z którym możecie podróżować m.in. z Warszawy na Podlasie. Autokary mają też przystanek przy porcie lotniczym w Modlinie. PlusBus zostawił pod naszą choinką pięć kodów rabatowych dzięki którym można za darmo wybrać się w podróż tam oraz z powrotem do końca stycznia 2019 roku.

Aby otrzymać jeden z kodów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Które urodziny obchodził w tym roku przewoźnik PlusBus (dawniej Podlasie-Express)?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 13. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze pięć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 14

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: ModlinBus

PREZENT 12 (g. 12.28)

Z ModlinBus dojedziecie wygodnie na lotnisko Chopina w Warszawie oraz w Modlinie. Przewoźnik zostawił pod redakcyjną choinką 10 voucherów zniżkowych, które obniżą cenę biletu o 50%. Voucher można zrealizować do końca roku na podróże do 31 marca 2019 roku.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Wymień przystanki, przy których w Warszawie zatrzymują się autobusy ModlinBus?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 12. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze dziesięć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Warszawa Centrum – Pałac Kultury (Kinoteka) oraz Żwirki i Wigury 1 (Lotnisko Chopina)

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Burda Książki

PREZENT 11 (g. 11.30)

Pod redakcyjną choinką czeka zestaw książek od Burda Książki. Znajdziecie w nim najnowszą książkę Jakuba Porady „Porada na Europę 2”, Neli Małej Reporterki „Nela i wyprawa do serca dżungli” oraz Martyny Wojciechowskiej „Zwierzaki Świata”.

Zestaw książek otrzyma osoba, która prawidłowo na pytanie:

National Geographic Traveler to magazyn, w którym publikowane są reportaże podróżnicze, a także praktyczne porady, między innymi dotyczące etycznego podróżowania. Od którego roku pismo ukazuje się na świecie?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 11. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwszą osobę, która udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 1984

Gratulujemy zwycięzcy. Do laureata został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: FlixBus

PREZENT 10 (g. 10.24)

FlixBus jest młodą firmą oferującą przewozy autokarowe. Z niepowtarzalnego połączenia start-upu technologicznego z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie powstała największa sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim.

Możecie wybrać się w podróż z FlixBusem i skorzystać z przygotowanego rabatu. Dla pierwszych piętnastu osób FlixBus przygotował kody obniżające cenę biletu o 30%.

Aby otrzymać kod zniżkowy odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Od którego roku marka FlixBus oferuje przewozy autokarowe (na początku w Niemczech, a później również w innych krajach)?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 10. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze piętnaście osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 2013

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: KOLEO

PREZENT 9 (g. 9.40)

Dla tych co lubią podróżować koleją i nie tylko czekają dwa duże ścienne kalendarze od KOLEO. W tej aplikacji znajdziecie rozkłady jazdy oraz ceny biletów wszystkich pociągów. Możecie też zakupić bilety na podróże z wybranymi przewoźnikami.

Aby otrzymać jeden z dwóch kalendarzy odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Od kiedy w aplikacji mobilnej KOLEO można zakupić bilety okresowe głównych przewoźników kolejowych w Polsce? Podaj dzień i miesiąc.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 9. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 1 września

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Bydgoszcz Airport

PREZENT 8 (g. 21.22)

Historia Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. sięga I Wojny Światowej kiedy to zostało powołane do życia tamtejsze lotnisko. Tymczasem w tym roku port odprawił już przeszło 400 tysięcy pasażerów i tym samym pobił historyczny rekord z 2013 roku.

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. zostawił pod naszą redakcyjną choinką prezenty. Pierwsza osoba otrzyma kartę jednorazowego wstępu do saloniku VIP LOUNGE, a dwie kolejne zestaw, w którym znajduje się odblask, długopis, zawieszka na bagaż, wizytownik oraz notes.

Aby otrzymać jedną z w/w niespodzianek odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Do których trzech polskich miast realizowane były (przez PLL „LOT”) loty cywilne z lotniska w Bydgoszczy w latach 1929-1933?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 8. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze trzy osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: do Gdańska, Warszawy i Poznania.

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: iTaxi

PREZENT 7 (g. 20.24)

iTaxi to nowoczesna aplikacja mobilna służąca do zamawiania przejazdów osobowych. Zespół firmy tworzy największą w Polsce platformę, która oferuje dostęp do pojazdów w całym kraju, w tym m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Trójmieście czy Wrocławiu. Firma jest polskim liderem w segmencie B2B, ponieważ oferuje szereg wygodnych rozwiązań dla biznesu.

Mamy dla Was 10 voucherów (każdy o wartości 50 PLN) do wykorzystania na przejazdy z iTaxi do 31 stycznia 2019 roku (płatność wyłącznie poprzez aplikację).  Aby otrzymać jeden z nich odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

W tym roku firma iTaxi jako pierwsza w Polsce wprowadziła do oferty innowacyjne, w pełni elektryczne auto marki Tesla. W którym mieście można zamówić przejazd tym samochodem?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 7. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze dziesięć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Warszawa

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Polonus

PREZENT 6 (g. 19.27)

Tanie podróżowanie z narodowym przewoźnikiem dlaczego nie! Polonus posiadający we flocie autokary w biało-czerwonych barwach przygotował dla Was darmowe przejazdy (tam oraz powrót) np. na ferie, majówkę czy wakacje (do 31 sierpnia 2019 roku). Do każdego vouchera firmowa maskotka orzeł Polek!

Aby otrzymać jeden z pięciu voucherów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

W maju br. Polonus wprowadził na swoje trasy nowe autokary i tym samym rozbudował do 45 flotę nowoczesnych pojazdów. Ile nowych autobusów zakupił w 2018 roku Polonus?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 6. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze pięć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 7

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Interglobus

PREZENT 5 (g. 18.30)

Mamy nadzieję, że macie jeszcze nieco miejsca na prezenty, bo tych mamy jeszcze baaaaardzo dużo 🙂 Pod choinką niespodzianki od Interglobus właściciela marki Follow Me, który jest liderem w autokarowym przewozie osób w województwie zachodniopomorskim. W pięciu zestawach znajdziecie sportowy bidon, firmową smycz do kluczy, trójdzielny kalendarz ścienny oraz voucher na darmowy transfer w dwie strony na lotnisko Berlin SXF.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

W którym roku powstała firma Interglobus?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 5. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze pięć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 1998

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Kraków Airport

PREZENT 4 (g. 15.30)

W przyszył roku czeka Was wiele nowych tras z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice. Tymczasem już teraz pod choinką wylądowały super zestawy właśnie od Kraków Airport. Wśród nich znajdziecie praktyczny notes, firmową smycz oraz breloczek na klucze, pendrive i długopis.

Aby otrzymać jeden z pięciu w/w zestawów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

W którym roku lotnisko w podkrakowskich Balicach przyjęło nazwę Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 4. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze pięć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: 1998

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: ModlinBus

PREZENT 3 (g. 14.20)

ModlinBus który powstał z myślą o wszystkich podróżnych ceniących sobie wygodę dojazdu na lotnisko zostawił pod redakcyjną choinką 10 voucherów zniżkowych, które obniżą cenę biletu o 50%. Voucher można zrealizować do końca roku na podróże do 31 marca 2019 roku.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Do których portów lotniczych dojedziecie z ModlinBusem?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 3. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze dziesięć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Lotnisko Chopina oraz Lotnisko Modlin

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Aeroméxico

PREZENT 2 (g. 13.20)

Kolejne prezenty pod choinkę przyleciały aż z… Meksyku. Mamy dla Was od linii lotniczej Aeroméxico trzy zestawy, wśród których znajdziecie parasolkę, pendrive, długopis oraz mały notatnik.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Jak nazywa się meksykańska regionalna linia lotnicza z siedzibą w Monterrey, która należy do linii lotniczych Aeroméxico?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 2. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze trzy osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Aeroméxico Connect

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Foto: Fot. Neobus

PREZENT 1 (g. 12.15)

Wiemy, że wypatrujcie już pierwszej gwiazdki, ale zajrzyjcie pod naszą redakcyjną choinkę. Czekają tam pierwsze prezenty. Neobus Polska ma dla Was pięć voucherów na darmową podróż tam oraz z powrotem na dowolnej trasie z siatki przewoźnika, a do tego firmową smycz do kluczy.

Aby otrzymać voucher oraz smycz odpowiedzcie prawidłowo na pytanie:

Wizerunek którego ssaka z rodziny koczkodanowatych (Cercopithecidae) został na prośbę pasażerów umieszczony w 2018 roku na jednym z autobusów Neobusa?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 1. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Nagrodzimy pierwsze pięć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Odpowiedź: Nosacz Sundajski

Gratulujemy zwycięzcom. Do laureatów został wysłany mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
co to nikt nie pisze? wszyscy sprzątają, lepią uszka?
curvidens, 24 grudnia 2018, 13:16 | odpowiedz
Avatar użytkownika
zalewają "chroboka" :) 
curvidens co to nikt nie pisze? wszyscy sprzątają, lepią uszka?
Cubero4, 24 grudnia 2018, 13:22 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ja czekam na pytania ,:)
Grzes830324, 24 grudnia 2018, 14:48 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Pytanie nr 4 wikipedia mnie okłamała napisali 1995 a informacja jest z oficjalnej strony ... 
Dominik1996, 24 grudnia 2018, 16:54 | odpowiedz
http://www.krakowairport.pl/pl/lotnisko,c94/firma,c96/o-spolce,c97/fakty,a283.html 
Dominik1996 Pytanie nr 4 wikipedia mnie okłamała napisali 1995 a informacja jest z oficjalnej strony ... 
Konrad Trela, 24 grudnia 2018, 16:55 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Na oficjalnej stronie też jest 1995.
Anula1984, 24 grudnia 2018, 21:00 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Gdzie te czasy ze w święta bylo tu po 200 komentarzy ludzi walczących o prezenty. Teraz bida az piszczy.
tybul, 25 grudnia 2018, 9:55 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Właściwie się nie dziwię, że tak jest. Po tym gdy zmieniono tą stronę na taką jaką teraz widzimy, ludzie przestali tu zaglądać. Sam kiedyś wchodziłem tu kilka razy dziennie, teraz raz na parę miesięcy, wolę forum i wersję anglojęzyczną. Natomiast o konkursie przypomniałem sobie wczoraj i wszedłem tu z ciekawości. Sama strona jest teraz odpychająca.
tybul Gdzie te czasy ze w święta bylo tu po 200 komentarzy ludzi walczących o prezenty. Teraz bida az piszczy.
Frons, 25 grudnia 2018, 10:17 | odpowiedz
Avatar użytkownika
W poprzednich 2 latach udało mi się coś wygrać ale w tym roku pomimo wyłączonego cache i ciągle naciskanego F5 nic :( Albo Gmail zaczął zamulać albo mój internet albo mam pecha :(
krystian85, 26 grudnia 2018, 21:23 | odpowiedz
Avatar użytkownika
A jednak się udało :)
krystian85 W poprzednich 2 latach udało mi się coś wygrać ale w tym roku pomimo wyłączonego cache i ciągle naciskanego F5 nic :( Albo Gmail zaczął zamulać albo mój internet albo mam pecha :(
krystian85, 26 grudnia 2018, 22:07 | odpowiedz

Do których krajów pojedziemy bez problemu? Wszystkie obostrzenia w jednym miejscu! »
REKLAMA
porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.