Oj dziej się dzisiaj, dzieje. Na Fly4Free i Fly4Free.com mamy wysyp bardzo dobrych ofert na przeloty do USA. Nasz młodszy brat poinformował nas o maga tanich lotach z Europy do Los Angeles. Ceny najtańszych biletów za lot na trasie Oslo - Los Angeles - Londyn zaczynają się o 979 PLN!
[clwidget text=”Dwa bilety do Kalifornii od” price=”1958″ img=”//www.fly4free.pl/wp-content/uploads/2014/05/losangles-650×260.png” title=’Dwa bilety do Kalifornii od 1958 PLN’]
Dodatkowo udało nam się wyszukać przeloty na trasie Oslo – San Francisco – Londyn za 1049 PLN. Przeloty na trasie Warszawa – Los Angeles / San Francisco – Londyn dostępne za 1409 PLN.
Bilety w tytułowej cenie zarezerwujecie na stronie pośredniczącej w sprzedaży biletów Flipo.pl lub korzystając z poniższych kalendarzy dostępnych terminów.
Do tanich lotów do USA proponujemy wam tanie noclegi, które wyszukacie korzystając z multiwyszukiwarniki dostępnej na Hotel4Free.pl.
Na główne lotnisko Oslo (OSL) dolecicie bezpośrednio linią Norwegian z Gdańska, Krakowa i Warszawy. Najtańszym sposobem na powrót z Londynu do kraju będzie skorzystanie z oferty tanich linii Wizz Air (wyloty z Londyn Luton) oraz Ryanair (wyloty z Londyn Stansted).
WAŻNE! Pamiętajcie że wszystkie odcinki lotów musimy zrealizować zgodnie z planem podróży.
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Specjalista ds. wyszukiwania okazji podróżniczych we Fly4free.pl od 2014 roku, gdzie od ponad dekady znajduje dla czytelników tanie bilety, pakiety „zrób to sam” i oferty rejsów. Pasjonat podróży na własną rękę i fan piłki nożnej, często łączy wyjazdy z wizytami na meczach w miastach takich jak Manchester czy Barcelona. Zorganizował setki wyjazdów – dla siebie, bliskich i czytelników – pokazując, że nawet Japonia za 80 EUR w obie strony jest możliwa.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
jaroGdyby tylko zapłacić … Trzeba się kajać przed konsulem a potem kajać przed urzędnikiem na granicy.
Nigdy się nie kajałem. W ambasadzie zapytali mnie czym się zajmuje i dostałem wizę, na granicy zapytali o cel pobytu i tylko tyle. Ciężko to nazwać kajaniem się.
jaroGdyby tylko zapłacić … Trzeba się kajać przed konsulem a potem kajać przed urzędnikiem na granicy.
Nigdy się nie kajałem. W ambasadzie zapytali mnie czym się zajmuje i dostałem wizę, na granicy zapytali o cel pobytu i tylko tyle. Ciężko to nazwać kajaniem się.
Starałem się o wizę. Raz odmówili mimo że już dostałem się na studia, drugi raz dostałem. Odp konsula dlsczego: bo nie ma Pan do czego wrocic. Może teraz tak nie jest. Było to 7 lat temu ale warto zastanowić się nad swoją sytuacja czy jest do "czego" wrócić.
Los angeles: ciepło, plaże, słonce, palmy, stroje kąpielowe, gwiazdy filmowe.
San Fran: chłodek, pagórki, klimatyczne domki i tramwaje, dzielnica hipiswoska i gejowska.
Oba miasta ciekawe, jak ktos woli imprezy na plazy, drineczki, slonce, i zblazowane gwiazdy filmowe, to zdecydowanie LA. Jak wolisz urokliwe miasto, pełne oryginalnych ludzi i nie tak gorące, to San Fran. Ja bym miala potworny problem z tym, zeby wybrac któres z nich, są naprawdę bardzo różne.
wojtPrzerabiał ktoś z Was problem wizy do USA z „pamiątką” z Iranu w paszporcie?
nie ma zadnego problemu, bylem w Iranie przed USA na tym samym paszporcie, ale urzedas w konsulacie mnie pytal co robilem w Iranie i co zwiedzilem i byl pod wrazeniem i zazdroscil, bo oni moga poruszac sie tam tylko w grupie
Lilou
Potwierdzam wypowiedzi poprzedników:
San francisco jest dużo ciekawsze i bardziej urokliwe. Los Angeles tez warto zobaczyc, choćby ze względu na wizytę w Universal Studios - polecam. Hollywood zaskoczyło mnie ogólnie na minus.
Pozdrawiam