REKLAMA

HIT! PolskiBus.com wjeżdża do Budapesztu. Bilety od 1 PLN już w sprzedaży

Prezent pod choinkę od PolskiBus.com! Czerwone autobusy wjeżdżają do węgierskiej stolicy. W przyszłym tygodniu ruszają regularne połączenia z Warszawy do Budapesztu. Po drodze autokar zatrzyma się w Radomiu, Kielcach oraz Krakowie. Bilety od 1 PLN + 1 PLN opłaty za rezerwację już można kupować!

Połączenie będzie obsługiwane komfortowymi i największymi autokarami we flocie przewoźnika, dwupokładowymi Astromegami zabierającymi na pokład 89 pasażerów. Realizowane będzie w ramach obecnej linii P6. Pierwszy kurs 18 grudnia. Bilety kupicie na stronie PolskiBus.com >>

Na każdy kurs, w ramach ZIMOWEJ BONANZY dostępnych jest (oprócz kursów w piątki i niedziele) ponad 10 biletów za 1 PLN!

Rozkład jazdy:

Warszawa 8.00 – Radom 9.45 – Kielce 10:55 – Kraków 13.05 – Budapeszt 20:05
Warszawa 17.45 – Radom 19.30 – Kielce 20.40 – Kraków 22.50 – Budapeszt 5:50

Budapeszt 6.55 – Kraków 14.10 – Kielce 16.15 – Radom 17.25 – Warszawa 19.05
Budapeszt 23:45 – Kraków 7.00 – Kielce 9.05 – Radom 10.15 – Warszawa 11.55

Dzięki dogodnemu rozkładowi jazdy, możliwe będzie odbycie podróży w ciągu nocy, by spędzić cały dzień w Budapeszcie, a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem. Dzięki temu bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat noclegowych można zaplanować niezapomnianą, nisko kosztową wycieczkę do tej niezwykle popularnej wśród Polaków europejskiej stolicy” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Połączenie do Budapesztu będzie dziewiątą międzynarodową lokalizacją, którą obsługuje przewoźnik. Jego autokary dojeżdżają również do Berlina, Lotniska Berlin Schönefeld, Bratysławy, Pragi, Rygi, Wiednia, Wilna oraz Tallinna. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 14 milionów pasażerów.

Przykładowa rezerwacja:
WawBud

REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
"...a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem" - serio? To chyba jakaś mordęga?
dawmik, 9 grudnia 2015, 14:55 | odpowiedz
Nie ma do wyboru Budapesztu...
Gosia, 9 grudnia 2015, 14:56 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ja nie widze Budapesztu
maxi33, 9 grudnia 2015, 14:59 | odpowiedz
dawmik„…a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem” – serio? To chyba jakaś mordęga?
Ja w ten sposób zwiedziłem Berlin. Koszt całej wycieczki poniżej 100zł, cały dzień w Berlinie. Autokar w połowie pusty więc można było się rozwalić na 2 fotelach. Bardzo fajna wycieczka.
tomit, 9 grudnia 2015, 15:00 | odpowiedz
dawmik„…a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem” – serio? To chyba jakaś mordęga?
Ja teak jechał już do Wilna i bez problemu. Nie każdy jest hardkorem :)
hardkor, 9 grudnia 2015, 15:01 | odpowiedz
Nie ma na stronie takiej trasy. Przynajmniej ja nie mogę znaleźć.
Wojtek, 9 grudnia 2015, 15:04 | odpowiedz
Kupione wyjazd w poniedziałek, powrót w środę rano do Wawy dla 3 osób w dwie strony za 7zł :) Dzięki.
harkor, 9 grudnia 2015, 15:07 | odpowiedz
To żaden hardcore - z biurami podrozy zwiedzilem tak - a raczej liznalem - Amsterdam Kopenhage i Wieden. Ogolnie fajny pomysl :)
Grześ8303234, 9 grudnia 2015, 15:10 | odpowiedz
Dzięki kupione za 4 zł w dwie strony :)
Kibuka, 9 grudnia 2015, 15:13 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Dziękujemy! :D 9-10.03 (nocne kursy) - jednodniówka w Budapeszcie z Krakowa :D 4zł RT
hipeq69, 9 grudnia 2015, 15:15 | odpowiedz
strona padla
jw, 9 grudnia 2015, 15:18 | odpowiedz
Udało się :)!
pe., 9 grudnia 2015, 15:26 | odpowiedz
tomit
dawmik„…a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem” – serio? To chyba jakaś mordęga?
Ja w ten sposób zwiedziłem Berlin. Koszt całej wycieczki poniżej 100zł, cały dzień w Berlinie. Autokar w połowie pusty więc można było się rozwalić na 2 fotelach. Bardzo fajna wycieczka.
Ja zrobiłem podobnie, z tym że zamiast zwiedzać Berlin, udałem się koleją do pobliskiego Poczdamu. Też rewelacyjna wycieczka.
miki, 9 grudnia 2015, 15:27 | odpowiedz
Nie wiem co tam za spece od marketingu pracują, ale PB "olewa" coraz bardziej Katowice (połączenie KAT-WAW ograniczyli z 9 do 4 dziennie), a zamiast tego dublują trasy LuxExpress albo robią kretyńskie 12 godzinne połączenia do miasta, gdzie za około 70 zł można w polecieć Wizz Airem, który co chwilę robi na tej trasie promocje.
jasio, 9 grudnia 2015, 15:29 | odpowiedz
tomit9 grudnia 2015, 15:00 dawmik „…a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem” – serio? To chyba jakaś mordęga? Ja w ten sposób zwiedziłem Berlin. Koszt całej wycieczki poniżej 100zł, cały dzień w Berlinie. Autokar w połowie pusty więc można było się rozwalić na 2 fotelach. Bardzo fajna wycieczka. w promieniu 5m od takiego podróżnika (2 noce + 1 dzień bez prysznica) na pewno pusty :)
wojtek, 9 grudnia 2015, 15:30 | odpowiedz
dawmik„…a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem” – serio? To chyba jakaś mordęga?
Mordęga jak mordęga ale wyobraź sobie jak miło jest siedzieć obok pasażera, który po nocy spędzonej w autobusie cały dzień latał po mieście i potem nie myjąc się znowu wsiadł w autobus.
jasio, 9 grudnia 2015, 15:31 | odpowiedz
Avatar użytkownika
jasioNie wiem co tam za spece od marketingu pracują, ale PB „olewa” coraz bardziej Katowice (połączenie KAT-WAW ograniczyli z 9 do 4 dziennie), a zamiast tego dublują trasy LuxExpress albo robią kretyńskie 12 godzinne połączenia do miasta, gdzie za około 70 zł można w polecieć Wizz Airem, który co chwilę robi na tej trasie promocje.
Akurat chcą rywalizować z Luxem na tej trasie :) często te bilety dla klubowiczów są za 70 zł :-P Jak Lux pojawi się na trasie do Katowic to zaczną z nim konkurować :) Teraz czekam na odpowiedź Luxa,ciekawe jak tanie bilety da do Budapesztu :) 12h ludzie są w stanie wytrzymać jeśli bilet będzie za 2 zł :-D
luck1991, 9 grudnia 2015, 15:32 | odpowiedz
oczywiscie nie ma terminow za 1zl ulozonych tak zeby poleciec do dubaju...
Zal, 9 grudnia 2015, 15:32 | odpowiedz
Avatar użytkownika
dawmik„…a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem” – serio? To chyba jakaś mordęga?
ja też w ten sposób- nocne jazdy- byłam w Pradze (3razy), Wiedniu, Berlinie. Zawsze zatrzymywałam się na 2-3 noce na miejscu+dwie (przespane) w autokarze. Prosto z autokaru rano do pracy (na szczęście mamy prysznic).
ladyela, 9 grudnia 2015, 15:33 | odpowiedz
Ja zarezerwowałem w dwie strony z KRK za trzy osoby 12zł :)
NIEWIEM, 9 grudnia 2015, 15:53 | odpowiedz
Super! Karmelowi pontoniarze będą mogli dojeżdżać do Polski, ułatwi im to trudną drogę do Niemiec.
Pewny, 9 grudnia 2015, 15:59 | odpowiedz
na jakie daty kupiliscie jednodniowki z krakowa? bo strasznie cieżko chodzi mi strona a chciałabym zdążyc :)
karola, 9 grudnia 2015, 16:03 | odpowiedz
Avatar użytkownika
a nie mówiłem , zajebiśc..........
mezo23, 9 grudnia 2015, 16:05 | odpowiedz
Kupione ;) co prawda nie udało się wrócić za złotówkę, ale 40 zł dla dwóch osób w obie strony to i tak nie dużo :D Dzięki za cynk f4f! :D
wafcio, 9 grudnia 2015, 16:21 | odpowiedz
luck1991
jasioNie wiem co tam za spece od marketingu pracują, ale PB „olewa” coraz bardziej Katowice (połączenie KAT-WAW ograniczyli z 9 do 4 dziennie), a zamiast tego dublują trasy LuxExpress albo robią kretyńskie 12 godzinne połączenia do miasta, gdzie za około 70 zł można w polecieć Wizz Airem, który co chwilę robi na tej trasie promocje.
Akurat chcą rywalizować z Luxem na tej trasie często te bilety dla klubowiczów są za 70 zł ? Jak Lux pojawi się na trasie do Katowic to zaczną z nim konkurować Teraz czekam na odpowiedź Luxa,ciekawe jak tanie bilety da do Budapesztu 12h ludzie są w stanie wytrzymać jeśli bilet będzie za 2 zł ?
Odpowiedzią LE niedługo będzie zwinięcie interesu . I wtedy PB odbije sobie aktualne " promocje " .
em, 9 grudnia 2015, 16:23 | odpowiedz
luck1991
jasioNie wiem co tam za spece od marketingu pracują, ale PB „olewa” coraz bardziej Katowice (połączenie KAT-WAW ograniczyli z 9 do 4 dziennie), a zamiast tego dublują trasy LuxExpress albo robią kretyńskie 12 godzinne połączenia do miasta, gdzie za około 70 zł można w polecieć Wizz Airem, który co chwilę robi na tej trasie promocje.
Akurat chcą rywalizować z Luxem na tej trasie często te bilety dla klubowiczów są za 70 zł ? Jak Lux pojawi się na trasie do Katowic to zaczną z nim konkurować Teraz czekam na odpowiedź Luxa,ciekawe jak tanie bilety da do Budapesztu 12h ludzie są w stanie wytrzymać jeśli bilet będzie za 2 zł ?
12h lub 2h z Warszawy Wizzairem - wolałbym poświęcić 8h i iść normalnie do pracy i odrobić "ewentualną" różnicę w bilecie i zwiedzić Budapeszt wypoczęty. nawet za 2zł bilet w 2 strony a za 150 samolotem to bardziej opłaca się samolotem...
zaq, 9 grudnia 2015, 16:31 | odpowiedz
PewnySuper! Karmelowi pontoniarze będą mogli dojeżdżać do Polski, ułatwi im to trudną drogę do Niemiec.
haha dokładnie - bilet łączony do Berlina z przesiadką w Wawie :D
zaq1, 9 grudnia 2015, 16:32 | odpowiedz
jasioNie wiem co tam za spece od marketingu pracują, ale PB „olewa” coraz bardziej Katowice (połączenie KAT-WAW ograniczyli z 9 do 4 dziennie), a zamiast tego dublują trasy LuxExpress albo robią kretyńskie 12 godzinne połączenia do miasta, gdzie za około 70 zł można w polecieć Wizz Airem, który co chwilę robi na tej trasie promocje.
Mamy Pendolino, Intercity, ew. LOT. PolskiBus to syf. Gnieść sis tyle godzin aby zaoszczędzić 20 zl? Sorry
Misiek, 9 grudnia 2015, 16:50 | odpowiedz
czy można mając bilet z Waw wsiąść do PB np w KRK?
zcbat, 9 grudnia 2015, 16:57 | odpowiedz
Ludzie prosili o taka trase od lat. Polski bus ich olewal. Gdy Lux zaczal jezdzic nagle jedzie i "polski" bus. Coz, warto jednak wybierac Luxa, za komfort podrozy i za to ze pasazerow traktuje powaznie (chocby pozwalajac na rezerwacje miejsc co w PB jest notorycznie "niemozliwe do wprowadzenia")
goral, 9 grudnia 2015, 17:34 | odpowiedz
Jednodniówka do Budapesztu z Krakowa za 26 zł. 13/14.01 Kraków-Budapeszt Polskim Busem za 6 zł a powrót 14/15.01 Budapeszt-Kraków za 19 zł Lux Express , cały dzień od 6 rano do 24 w Budapeszcie
Wojtas, 9 grudnia 2015, 17:49 | odpowiedz
zaq
luck1991
jasioNie wiem co tam za spece od marketingu pracują, ale PB „olewa” coraz bardziej Katowice (połączenie KAT-WAW ograniczyli z 9 do 4 dziennie), a zamiast tego dublują trasy LuxExpress albo robią kretyńskie 12 godzinne połączenia do miasta, gdzie za około 70 zł można w polecieć Wizz Airem, który co chwilę robi na tej trasie promocje.
Akurat chcą rywalizować z Luxem na tej trasie często te bilety dla klubowiczów są za 70 zł ? Jak Lux pojawi się na trasie do Katowic to zaczną z nim konkurować Teraz czekam na odpowiedź Luxa,ciekawe jak tanie bilety da do Budapesztu 12h ludzie są w stanie wytrzymać jeśli bilet będzie za 2 zł ?
12h lub 2h z Warszawy Wizzairem – wolałbym poświęcić 8h i iść normalnie do pracy i odrobić „ewentualną” różnicę w bilecie i zwiedzić Budapeszt wypoczęty. nawet za 2zł bilet w 2 strony a za 150 samolotem to bardziej opłaca się samolotem…
Niestety z Krakowa nie ma połączenia lotniczego do BP (mimo znacznej ilości podróżnych na tym odcinku), a do Warszawy też trzeba dojechać (co pomijając koszta, wymaga czasu). Dodatkowo Wizz z Warszawy do BP jest o takiej porze, że czasem bardzo ciężko wybrać ten środek transportu bez konieczności zorganizowania wolnego dnia, a tutaj wsiadasz o 23 z minutami i jesteś rano. Z tym oszczędzaniem czasu też jest średnio (pomijając wcześniej wspomniane niedogodności) - z Krakowa do Warszawy minimum 2 godziny z plusem, później trasa dworzec - lotnisko też chwila, odprawa itp. sprawy lotniskowe, lot prawie 1,5 godziny, trasa z lotniska w BP do centrum znów chwilka. A tu wsiadasz i po 7 godzinach z hakiem jesteś stosunkowo blisko centrum (a przynajmniej bardzo blisko metra :). Niemniej jednak wciąż mam nadzieję, że Ryanair się nawróci i "odda" kiedyś istniejące połączenie Kraków - Budapeszt. :)
Kasia, 9 grudnia 2015, 18:25 | odpowiedz
Lepiej Lwów z rzeszowa a nie 12h do budy sie tluc, po przezyciu trasy wieden katosy nie rzucam sie juz na takie trasy
donald, 9 grudnia 2015, 20:17 | odpowiedz
jakbyśmy nadal mieli granicę z Rumunią to by i do Bukaresztu pojechali
Krystian, 9 grudnia 2015, 20:44 | odpowiedz
dawmik„…a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem” – serio? To chyba jakaś mordęga?
chłopie to jest nic, Świnoujście-Ustrzyki spróbuj wytrzymać.
Bożydar, 9 grudnia 2015, 20:55 | odpowiedz
tomit
dawmik„…a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem” – serio? To chyba jakaś mordęga?
Ja w ten sposób zwiedziłem Berlin. Koszt całej wycieczki poniżej 100zł, cały dzień w Berlinie. Autokar w połowie pusty więc można było się rozwalić na 2 fotelach. Bardzo fajna wycieczka.
fajna bo tania? ;) nie łudź się, nie zwiedziłeś Berlina, co najwyżej byłeś w nim przez kilka godzin a to jednak nie to samo...
nick, 10 grudnia 2015, 8:57 | odpowiedz
Hej, wpisaliście jakiś kod promocyjny do Budapesztu bo mnie wychodzi po 35 40 zł za osobę.
Magda, 10 grudnia 2015, 9:27 | odpowiedz
nick
tomit
dawmik„…a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem” – serio? To chyba jakaś mordęga?
Ja w ten sposób zwiedziłem Berlin. Koszt całej wycieczki poniżej 100zł, cały dzień w Berlinie. Autokar w połowie pusty więc można było się rozwalić na 2 fotelach. Bardzo fajna wycieczka.
fajna bo tania? ? nie łudź się, nie zwiedziłeś Berlina, co najwyżej byłeś w nim przez kilka godzin a to jednak nie to samo…
a to równie dobrze możesz napisać, że sobie nie poru..ałem, bo byłem z dziw.ą pół godziny, a nie miesiąc.
Marcin, 10 grudnia 2015, 11:08 | odpowiedz
zcbatczy można mając bilet z Waw wsiąść do PB np w KRK?
Nie.
pb, 10 grudnia 2015, 12:46 | odpowiedz
Szkoda że linie się dublują z innym przewoźnikiem, a nie powstają nowe kierunki np. na Pomorzu zachodnim, które nie ma żadnych połączeń PB.
antyMon, 10 grudnia 2015, 13:55 | odpowiedz
pb
zcbatczy można mając bilet z Waw wsiąść do PB np w KRK?
Nie.
ciekawe dlaczego, skoro mam opłaconą cała podróż to tym bardziej jej fragment... nielogiczne
zcbat, 10 grudnia 2015, 15:11 | odpowiedz
Czy trzeba wpisać jakiś kod promocyjny, etc? Wybrałem kilka terminów i wszędzie po 35-50 zł za os.
najk, 11 grudnia 2015, 0:10 | odpowiedz
najkCzy trzeba wpisać jakiś kod promocyjny, etc? Wybrałem kilka terminów i wszędzie po 35-50 zł za os.
Mam tak samo
Ted, 14 grudnia 2015, 17:05 | odpowiedz
Jako turystka z Katowic nie mam możliwości wyjazdu do ciekawych miejsc tak jak mają ludzie z Krakowa czy Warszawy w dodatku za 1 zł.
emerytka, 20 grudnia 2016, 16:21 | odpowiedz

Do których krajów pojedziemy bez problemu? Wszystkie obostrzenia w jednym miejscu! »
REKLAMA
porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.