Fly4free.pl

HIT! Loty first minute z Berlina na Alaskę od 1698 PLN (wakacje/lato 2021)

1698 PLN
Alaska
Foto: xavitorrents/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Co za cena! Zaszyjcie się w największym mieście Alaski (Anchorage), odwiedźcie dziewicze tereny w parku Glacier Bay oraz odkryjcie niezwykłe krajobrazy półwyspu Kenai, gdzie będziecie mogli spotkać humbaki! Niesamowita Alaska czeka na was.

Dobre ceny przelotów w te rejony goszczą na naszych łamach bardzo rzadko. Proponowany przeze termin wycieczki to przyszłoroczne wakacje, a dokładnie 3-12 lipca. W podróż do USA wyruszycie z Berlina, ale zanim postawicie stopę w Anchorage, czekają was po dwie przesiadki w każdą stronę – w Paryżu, Amsterdamie i Seattle (gwarantowane przez przewoźników).

Po dotarciu na miejsce zachęcam was do zakwaterowania w prywatnym apartamencie Arctic Fox Inn. Obiekt zlokalizowany jest blisko centrum Anchorage.

Termin podróży: lipiec 2021
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Air France, Delta Airlines, Virgin Athlantic
Bagaż: podręczny

Hotel461 PLN/2 osoby/noc

W Anchorage proponuję wam zatrzymać się w prywatnym apartamencie Arctic Fox Inn.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Alaska - co warto zobaczyć?

Położony na krańcu kontynentu, największy ze stanów USA, oferuje właściwie nieskończone możliwości odkrywania dziewiczej, arktycznej przyrody. Czekają na was  ogromne przestrzenie, niezapomniane widoki i obcowanie z dziką naturą. 

W trakcie pobytu w rejonie Anchorage polecam wizytę w Parku Narodowym Denali, urzekającym widokiem na najwyższy szczyt w Ameryce Północnej, któremu zawdzięcza nazwę. Warte uwagi są Jezioro Lake Clark, Góra Tanalian czy Zatoka Hardenburg oraz Park Narodowy Fiordów Kenai, w którym zobaczycie lodowce, fiordy i bogatą faunę: wieloryby, morskie wydry, orły bieliki i niedźwiedzie.

Jedne z najpiękniejszych północnoamerykańskich krajobrazów czekają w parku narodowym Glacier Bay. Ten dziewiczo piękny obszar zasłynął za sprawą imponujących formacji lodowców oraz rzadko spotykanej faunie. Glacier Bay jest domem dla ponad 67 gatunków ssaków i różnego rodzaju dzikiego ptactwa. Największą atrakcją rezerwatu jednak są żyjące tutaj niedźwiedzie grizzly.

Foto: Ingo70/Shutterstock
Foto: FloridaStock/Shutterstock
Foto: Noradoa/Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »