Fly4free.pl

Superprzygoda na trzech kontynentach – Hiszpania, USA i Peru w jednej podróży z Warszawy za 1949 PLN

1949 PLN
peru
Foto: Jane Petrick / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Połączcie szybkie zwiedzanie stolicy Hiszpanii z gorącą Florydą oraz niesamowitym Peru! Jeśli jesteście miłośnikami podróżowania z plecakiem, to ten pomysł na wycieczkę jest stworzony dla was. Zobaczycie zabytki Madrytu, odpoczniecie na plażach Miami oraz odwiedzicie starożytne miasto Inków!

Wasz wyjazd rozpocznie się 11 maja w Warszawie, skąd wyruszycie do Madrytu. W stolicy Hiszpanii macie 24 godziny na zwiedzanie miasta, by bezpośrednim lotem udać się na Florydę. Po ośmiu dniach spędzonych w Miami polecicie do Peru. W Limie zatrzymacie się na 6 dni, po czym wrócicie do Polski przez Madryt i Zurych.

Skorzystacie z samolotów linii lotniczych Wizz Air, Air Europa, Viva Air oraz PLL LOT. Warto wiedzieć, że jeśli jesteście członkami Wizz Discount Club, zapłacicie niższą cenę. Bez dodatkowych opłat możecie ze sobą zabrać bagaż podręczny, zabrać bagaż podręczny, który w zupełności wam wystarczy do tego typu podróży. Co więcej, jeśli przeczytacie nasz poradnik dotyczący pakowania, spokojnie sobie z tym poradzicie.

Termin podróży: 11-28 maja
Linia lotnicza: Wizz Air, Air Europa, Viva Air oraz PLL LOT
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa – Madryt 11 maja
Madryt – Miami 12 maja
Miami – Lima 20 maja
Lima – Warszawa (przez Madryt i Zurych) 27 (28) maja

Hotel

W Madrycie prześpijcie się w wygodnym i bogato wyposażonym apartamencie w centrum miasta. Zaoszczędzicie dzięki temu sporo czasu!

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Florydzie czeka na was wyjątkowy domek we wspaniałym miejscu. Obiekt jest świetnie oceniany i znajduje się na North Bay Village, przez co macie blisko do plaży!

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Limie zamieszkacie w bardzo klimatycznym miejscu, które zlokalizowane jest w pobliżu wybrzeża. Do waszej dyspozycji oddane zostaną komfortowe pokoje z dostępem do Wi-Fi.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować niezapomnianą przygodę?

W Madrycie spędzicie jedną dobę, więc postawcie na najważniejsze punkty na mapie miasta. Jednym z nich jest Plaza Mayor, czyli główny plac stolicy. Symbolicznym miejscem jest także Pałac Królewski, który powinien znaleźć się w planie waszej wycieczki. Interesująca może być również wizyta w egipskiej świątyni Debod, której historia sięga 2200 lat wstecz.

Będąc w Miami, nie możecie przejść obojętnie obok jednej z najsłynniejszych plaż świata. South Beach to kwintesencja miasta, na której możecie odpocząć i popływać w Atlantyku. Rekomenduję również poznać nieco kubańskiej kultury w Little Havana. To dzielnica imigrantów z Kuby, której nie dotknęły amerykańskie wpływy. W Miami poczujecie się prawie jak na Karaibach. Wszystko za sprawą wyspy Key West, która znajduje się na końcu archipelagu Florida Keys. Przejedziecie się tutaj jednym z najpopularniejszych mostów w USA – Seven Mile Bridge.

Lima to miasto, z którego możecie udać się do jednego z cudów świata, czyli Machu Picchu. W tym celu ze stolicy musicie polecieć do Cuzco, a następnie pociągiem dojechać do najlepiej zachowanego miasta Inków. Aktualny rozkład znajdziecie na stronie PeruRail. Natomiast w samej Limie zobaczycie klimatyczne stare miasto z dwoma placami: Plaza San Martin i Plaza de Armas. Waszą uwagę z pewnością zwrócą monumentalne budynki: Katedra, Pałac Biskupów oraz Pałac Gubernatora. Musicie przespacerować się deptakiem Circuito de Playas z nawet ponad stumetrowymi klifami!

ulice w madrycie
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Plaża
Foto: Mia2you / Shutterstock
Foto: @b79 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży (maj 2022) i dużą zmienność przepisów – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w podanym okresie będę obowiązywać jakiekolwiek obostrzenia.

  • Obowiązkowe dokumenty (ESTA), niezbędne podczas podróży do USA, możecie wyrobić klikając tutaj. Z przygotowanego przez nas poradnika dowiecie się, w jaki sposób dopełnić formalności przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »