Historia lotnictwa pasażerskiego (dosłownie) od kuchni

Zobacz, jak zmieniały się kuchnie na pokładach pasażerskich statków powietrznych - sterowców, łodzi latających i samolotów pasażerskich.
Sprawdź inne superokazje 🔥
Budapeszt w wakacje za 628 PLN ☀️🏰 Loty z Warszawy + ⭐⭐⭐⭐ hotel ✈️😎
Budapeszt z Warszawy 628 PLN

Wakacyjny city break: wycieczka do Budapesztu w świetnym teminie

Grecja all inclusive w cenie, która nie gryzie 🌊🍽️ tydzień w Kokkino Nero za 1329 PLN ☀️🧿
Grecja z 2 miast 1329 PLN

Grecja all inclusive w cenie, która nie gryzie: tydzień w Kokkino Nero

Prawdziwa egzotyka 🏖️🏄⛰️ Urlop na Hawajach od 5156 PLN 🌺😍
Hawaje z 3 miast 5156 PLN

Słońce, plaże i góry - egzotyczny urlop na Hawajach

Wypoczynek nad jeziorem Garda od 1987 PLN ⛵🇮🇹 Loty + hotel z wyżywieniem i pięknym widokiem 🍴😍
Włochy z Katowic 1987 PLN

Wypoczynek nad jeziorem Garda: hotel z wyżywieniem i pięknym widokiem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

"To właśnie wtedy te lżejsze od powietrza latające olbrzymy weszły na regularne pasażerskie trasy." Serio? Sterowce były lżejsze od powietrza? Raczej ich komory wypełnione były gazem lżejszym od powietrza – helem lub wodorem. Zatrudnijcie edytorów, albo bardziej uważajcie przy kompilowaniu tekstów z kilku źródeł. Aha, i mała rada na przyszłość - uwaga, na Wikipedii też są buble merytoryczne. Nawet całe mnóstwo.
kokosza, 31 maja 2017, 14:31 | odpowiedz
kokosza „To właśnie wtedy te lżejsze od powietrza latające olbrzymy weszły na regularne pasażerskie trasy.”Serio? Sterowce były lżejsze od powietrza? Raczej ich komory wypełnione były gazem lżejszym od powietrza – helem lub wodorem.Zatrudnijcie edytorów, albo bardziej uważajcie przy kompilowaniu tekstów z kilku źródeł. Aha, i mała rada na przyszłość – uwaga, na Wikipedii też są buble merytoryczne. Nawet całe mnóstwo.
Tak - serio. Sterowiec w locie był lżejszy od powietrza. Nie pisali o "kabinie sterowca" ani jego wadze na ziemi z wypompowanym gazem - łącznie podczas lotu sterowiec jako urządzenie był lżejszy od powietrza.
~leszek, 31 maja 2017, 14:36 | odpowiedz
kokosza „To właśnie wtedy te lżejsze od powietrza latające olbrzymy weszły na regularne pasażerskie trasy.”Serio? Sterowce były lżejsze od powietrza? Raczej ich komory wypełnione były gazem lżejszym od powietrza – helem lub wodorem.Zatrudnijcie edytorów, albo bardziej uważajcie przy kompilowaniu tekstów z kilku źródeł. Aha, i mała rada na przyszłość – uwaga, na Wikipedii też są buble merytoryczne. Nawet całe mnóstwo.
Melania, 31 maja 2017, 15:06 | odpowiedz
Przyszła Kryska na Matyska
Matyska, 31 maja 2017, 15:28 | odpowiedz