Fly4free.pl

Urlop na Kubie: loty do Hawany z Berlina od 1756 PLN

od 1756 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: damn12 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kuba to wspaniały pomysł na wyjątkowy wyjazd. Na miejscu znajdziecie klimatyczne miasta (w tym cudowną Hawanę) przepiękne plaże w Varadero oraz mnóstwo amerykańskich klasyków. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów i wybierzcie się na wycieczkę w dogodnym dla siebie terminie.

Na Kubę polecicie w maju lub czerwcu, na przykład w terminie obejmującym majówkę: 25 kwietnia – 10(11) maja. Czekają was loty z międzynarodowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Iberia i Iberia Express lub Air France. Po drodze spodziewajcie się przesiadek w Madrycie lub Paryżu na lotnisku im. Charlesa de Gaulle’a.

Powyższa data wam nie odpowiada? Nic straconego! Możecie skorzystać z innych terminów w atrakcyjnych cenach: 26 kwietnia – 10(11) maja, 4–26(27) maja, 5–19(20) maja, 10–19(20) maja, 11–18(19) maja lub 19–31 maja(1 czerwca).

Termin podróży: kwiecień–czerwiec
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Iberia i Iberia Express lub Air France
Bagaż: podręczny

Foto: DD Images / Shutterstock
auto na Kubie
Foto: Lena Wurm / Shutterstock
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock.com
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »