Fly4free.pl

Loty do Honolulu z Pragi i Warszawy od 2096 PLN

2096 PLN
Oferta wyprzedana
plaza na hawajach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Shane Myers Photography's / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zniesiony obowiązek wizowy a do tego dobra cena lotów. Wszystko to sprzyja zimowej ucieczce na Hawaje! Do wyboru macie wyloty ze stolicy Polski oraz zza naszej południowej granicy. Jedna rezerwacja bez kombinacji, wygodne przesiadki „bez nocek” – to duże atuty tej oferty.

Na wyspę Oahu możecie polecieć od stycznia do lutego. W tych miesiącach na Hawajach trwa zima, jednak bez obaw – nie ma ona zbyt wiele wspólnego z warunkami panującymi o tej porze roku w Polsce.

Za bilety z Pragi zapłacicie 2096 PLN, a z Warszawy 2395 PLN. W zależności od tego, którą trasę i termin wybierzecie, loty będą realizowane przez Condor, PLL LOT, Alaska Airlines i Lufthansę. Jednak bez obaw, wszystkie loty zawarte są na jednej rezerwacji. Po drodze do Honolulu czekają was przesiadki na terenie Niemiec i USA. W drodze powrotnej możecie skorzystać z ponad 10-godzinnej przesiadki w Seattle i wybrać się z lotniska do miasta.

W cenę biletów lotniczych wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany (nadawany do luku). Po odbyciu lotów uczestnicy programu Miles & More mogą liczyć na powiększenie swojego stanu konta milowego.

Termin podróży: styczeń – luty 2020
Linia lotnicza: Condor, PLL LOT, Alaska Airlines, Lufthansa
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel548 PLN/pokój

Na Oahu rozważcie pobyt w zlokalizowanej w stolicy wyspy Waikiki Garden Villa

rezerwacja hotelu

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co robić na Hawajach?

Wyspa Oahu, na którą wybierzecie się korzystając z przedstawionej oferty, jest trzecią co do wielkości na Hawajach. Jednocześnie należy do najczęściej odwiedzanych wysp archipelagu. Oahu to dobry kierunek na początek waszej przygody z Hawajami. Do najsłynniejszych atrakcji wyspy można zaliczyć plażę Waikiki, bazę wojskową Pearl Harbor, wulkan Diamond Head i zatokę Hanauma.
Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Możecie leniuchować na wielu pięknych plażach (np. Sandy Beach, Keaweula Beach czy Lanikai Beach), spędzać aktywnie czas korzystając ze szlaków pieszych (np. Koko Crater Railway Trail, Makapuu Lighthouse Trail), uprawiać sporty wodne (Hale’iwa – raj dla surferów).
Oahu nie jest dużą wyspą, wszędzie dojedziecie autem w ciągu maksymalnie 1,5 godziny. Dlatego nie musicie szukać zakwaterowania w różnych częściach wyspy – możecie stworzyć bazę wypadową w jednym miejscu.

plaża waikiki
Foto: karamysh / Shutterstock.com
Foto: Lynn Yeh / Shutterstock.com
koko railway trail
Foto: Benny Marty / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • W podróż możecie zabrać bagaż rejestrowany o wadze do 23 kg oraz podręczny o wadze do 8 kg.

  • Od 11 listopada nie potrzebujecie wizy, aby wjechać do USA! Przed podróżą pamiętajcie o rejestracji w programie ESTA. Dokonacie tego on-line (cena 14 USD) »

  • Na początku roku temperatura na Hawajach może sięgać 30 st. C. W tym czasie możliwe są także opady deszczu.

  • W USA warto używać wielowalutowej karty Revolut, a nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »