Majówka w Gwatemali. Loty z Berlina za 1775 PLN
Brak wam pomysłu na tegoroczną majówkę? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to skorzystajcie z mojej propozycji i wybierzcie się do jednego z najciekawszych krajów Ameryki Środkowej.
W proponowanym przeze mnie terminie podróży macie wystarczająco dużo czasu, aby odwiedzić wszystkie najważniejsze atrakcje turystyczne kraju. Większość z nich leży blisko miejsca waszego przylotu: dawna stolica Antigua, ukryte wśród szczytów wulkanów jezioro Atitlan czy słynny targ w Chichicastenango. Jednym z najważniejszych punktów na turystycznej mapie tego państwa, ale niestety oddalonym od reszty atrakcji, jest Tikal – stare miasto Majów. Widoki na miejscu z pewnością będą wartę czasu spędzonego w autobusie.
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej KLM.
Pierwsze dni po przylocie proponuję Wam spędzić w kolonialnym miasteczku Antigua, w pensjonacie Casa San Bartolo. Na miejscu czeka na ciebie wygodny, gustownie urządzony pokój z prywatną łazienką. Cena zawiera codziennie śniadanie. Z lotniska do miejsca zakwaterowania bez problemu dojedziecie taksówką. Koszt podróży w jedną stronę to 10 USD.
Pafos od 2972 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Costa del Sol od 2709 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Costa del Sol od 2609 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?