Fly4free.pl

Tydzień na Gwadelupie za 3429 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

3429 PLN
Foto: Robert Bleecher / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na wypoczynek na słonecznych plażach Karaibów? Gwadelupa przywita was wspaniałymi widokami, ciepłą wodą w morzu oraz pięknymi palmami leniwie pochylającymi się w stronę wybrzeża.

W podróż na Karaiby udacie się z Warszawy, w terminie 13-20 grudnia. Do Pointe-à-Pitre polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France, z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Paryżu. Uwaga: w drodze powrotnej czeka was zmiana lotniska we francuskiej stolicy (będziecie mieli na nią ponad 7h).

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Auberge K-Wan. Do dyspozycji będziecie mieli tam pokój z prywatną łazienką, a najbliższa plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od obiektu.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za tygodniowy urlop (loty + noclegi) na Gwadelupie zapłacicie 3429 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1085 PLN/2 osoby

W pensjonacie Auberge K-Wan będziecie mieli do dyspozycji 2-osobowy pokój wyposażony w prywatną łazienkę, aneks kuchenny, klimatyzację oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »