Fly4free.pl

Gwadelupa na tydzień za 4802 PLN. Loty z Warszawy + hotel

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
4802 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Filip Fuxa / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na ciekawą wycieczkę jeszcze w tym roku? Proponuję skorzystać z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybrać się na Gwadelupę. Tym razem nie będziesz potrzebował paszportu – wystarczy sam dowód osobisty!

Na Karaiby udasz się w terminie 5 – 12 grudnia. Do Pointe-à-Pitre polecisz z Warszawy na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu La Maison Creole. To miejsce, gdzie szybko poczujesz niepowtarzalny karaibski klimat. Dla gości przygotowano m.in. odkryty basen.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za tygodniowy urlop na Gwadelupie (loty oraz noclegi w hotelu) zapłacisz 4802 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 3225 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu La Maison Creole wyposażono w klimatyzację oraz wentylator, telewizor LCD, prywatną łazienkę oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 569 PLN/2 osoby

Chcesz zwiedzić więcej? Wypożycz auto tuż po wylądowaniu na wyspie. Pozwoli ono łatwo dotrzeć do wszystkich interesujących zakątków.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »