Fly4free.pl

Gwadelupa na 10-dniowy urlop za 4466 PLN. Loty z Warszawy + apartament

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
4466 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Bertrand Bouchez / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyka w prostym, łatwym i przyjemnym wydaniu. Gwadelupa to miejsce, gdzie znajdziesz piękne plaże, nienaruszoną przyrodę oraz wspaniałe widoki. Możesz wybrać się tam z samym dowodem osobistym!

Na Karaiby polecisz w terminie 10 – 24 kwietnia. Czeka cię podróż z Warszawy do Pointe-à-Pitre, realizowana na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Le Coin Tranquille. Czeka tam na ciebie apartament typu studio oraz odkryty basen.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za 10-dniowy urlop na Gwadelupie (loty oraz noclegi) zapłacisz 4466 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1983 PLN/2 osoby/10 dni

W pensjonacie Le Coin Tranquille czeka w pełni wyposażone studio – idealne do spędzenia urlopu. Dla gości przygotowano również ogród, taras słoneczny oraz miejsce na grilla.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1481 PLN/2 osoby/pobyt

Chcesz zwiedzić więcej? Wypożycz auto tuż po wylądowaniu na wyspie – pozwoli ono łatwo dotrzeć do wszystkich interesujących zakątków.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »