Fly4free.pl

Tanio na Karaiby: Gwadelupa i Martynika w jednej podróży z Paryża za 1176 PLN

1176 PLN
Plaża na Gwadelupie
Foto: Jakob Fischer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Na dzień dzisiejszy niestety próżno szukać takich cen z naszego kraju. Wylot z Paryża to dla Was nie problem? Zatem łapcie super tanie bilety na Karaiby.

Karaiby to jedno z tych miejsc, gdzie znajdziecie biały piasek i lazurową wodę oraz palmy malowniczo pochylające się w stronę wybrzeża. Atrakcji na miejscu nie zabraknie: będziecie mogli zrelaksować się na plaży, wybrać na wycieczkę do destylarni rumu lub obserwować zwierzęta w ich naturalnym środowisku. By wybrać się w podróż nie będziecie potrzebowali paszportu – wystarczy sam dowód osobisty!

W najniższej cenie podróżujecie tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 56 x 45 x 25 cm. Do stolicy Francji dolecicie na pokładach linii Air France lub PLL LOT z Warszawy oraz linią easyJet z Krakowa. Dodatkowo na lotnisko Paryż Beauvais latają linie Wizz Air oraz Ryanair.

Na Martynice rozważcie wybór Les Créolines. Czekają tam na Was klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką i WiFi oraz zewnętrzny basen.

W Résidence Le Zandoli czeka na Was w pełni wyposażony apartament, który doskonale sprawdzi się w przypadku krótkiego pobytu. Obiekt również dysponuje odkrytym zewnętrznym oraz dostępem do bezpłatnego WiFi.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »