Fly4free.pl

Gran Canaria w formule all inclusive za 2146 PLN. Wylot z Warszawy i 3* hotel

gran canaria plaza
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valery Bareta / Shutterstock
od
2146 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
25.08.2020 - 01.09.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spragnieni wypoczynku? Polecam wam udać się na tygodniowy urlop na jedną z Wysp Kanaryjskich! Czeka na was długa, piaszczysta plaża Amadores, jedyne w swoim rodzaju wydmy Maspalomas, a przede wszystkim mnóstwo promieni słonecznych.

Na wypoczynek udacie się w terminie 25 sierpnia-1 września. Decydując się na zakup oferty jednego z biur podróży, otrzymacie m.in. przeloty w dwie strony, zakwaterowanie, wyżywienie oraz transfery z i do hotelu.

3* Turbo Club to dobrze zorganizowany, rozbudowany kompleks hotelowy, który stanowi doskonałą ofertę dla całej rodziny. Dookoła budynku znajdują się piękne ogrody, a do waszej dyspozycji będzie m.in. kompleks basenów oraz brodzik dla najmłodszych. Całość oferty w wygodnej formule all inclusive.

Termin podróży: sierpień/wrzesień
Wyloty z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2-4

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jakie atrakcje czekają na wyspie?

Gran Canaria posiada zróżnicowany krajobraz, począwszy od wysokich wzniesień i bujnej roślinności w centralnej części wyspy, po rozległe plaże na wybrzeżu. Warte polecenia są wydmy Maspalomas, wspaniała plaża Amadores czy jedna z piękniejszych tras widokowych, biegnąca wzdłuż drogi GC-200.

Co jeszcze? Proponuję udać się w głąb wyspy i odwiedzić wąwóz Guayadeque – jeden z cudów przyrody na Gran Canarii. Dno doliny porośnięte jest kaktusami, aloesami, palmami i drzewami migdałowymi – całość robi ogromne wrażenie.

Warto odwiedzić także stolicę wyspy, czyli Las Palmas z jej historyczną dzielnicą La Vegueta. Koniecznie zobaczcie Muzeum Krzysztofa Kolumba oraz katedrę św. Anny ze swoimi 13-stoma kaplicami oraz wieżą widokową, z której rozpościera się panorama na całe miasto.

gran canaria wybrzeze
Foto: Aleksandar Todorovic/Shutterstock
Foto: canadastock/Shutterstock
Przydatne informacje
  • Co jeszcze robić na Gran Canarii? Sprawdźcie listę polecanych atrakcji.

  • Przeczytajcie także relację z podróży, autorstwa jednej z naszych czytelniczek.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »