REKLAMA

Licytuj z nami dla WOŚP – bilety do Meksyku i na Kubę, przejazdy Teslą, modele samolotów. Wszystko od 1 PLN!

Foto: WOŚP

Siema! Gramy w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na aukcjach znajdziecie podarowane przez naszych partnerów przedmioty, bilety, gadżety, pobyt w symulatorze lotów i wiele innych. Możecie licytować od 1 PLN. Pomagajcie, warto!

Nasi partnerzy: Aegean, Aeroflot, Air Canada, Air France, Emirates, Fly.pl, Hotele Diament, iTaxi, KLM, KOLEO, Leo Express, Loty Marzeń, Neobus, Rainbow, ZebraBus przekazali na aukcję bilety na loty charterowe, wspaniałe kolekcjonerskie modele samolotów, gadżety, darmowe noclegi czy przejazdy samochodami elektrycznymi. Biorąc udział w ich licytacji wesprzecie fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku celem zbiórki jest pozyskanie środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Aukcje wystartowały 6 stycznia między godziną 18.00 a 21.00, tak aby wszystkie nie rozpoczynały się i kończyły o tej samej porze. Macie wówczas szansę wziąć udział w każdej z nich.

Zasady aukcji na rzecz WOŚP

Wszystkie poniższe aukcje odbywają się za pośrednictwem platformy Allegro Charytatywni. Pełne zasady aukcji dostępne są tutaj. Całkowity dochód z aukcji przedmiotów ofiarowanych przez naszych partnerów zostanie przekazany za pośrednictwem Allegro bezpośrednio na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieszczącej się przy ul. Dominikańskiej 19c w Warszawie. Cena wywoławcza w każdej z naszych aukcji zaczyna się od 1 PLN.

Foto: WOŚP

L I C Y T A C J A 1

Biuro podróży Rainbow wspiera fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując na aukcję bilety na przelot czarterowy (w dwie strony) dla dwóch osób z Polski do Meksyku.

Meksyk jest miejscem o wielu obliczach, z których każde zaskakuje i zachwyca. Daj się porwać jego magii, zjawiskowej przyrodzie i zabytkom – także tym z czasów kolonialnych i spędź wczasy swojego życia w magicznym Meksyku. Odwiedź Mexico City i zwiedź centrum historyczne wpisane na listę UNESCO.

Daj się porwać na przejażdżkę ozdobnymi łodziami po kanałach przy dźwiękach muzyki mariachi, a po całym dniu wrażeń odpocznij w najsłynniejszym kurorcie Meksyku nad Oceanem Spokojnym – Acapulco. Koniecznie skorzystaj z możliwości odbycia wieczornego rejsu po zatoce, z zapierającym dech zachodem słońca, którego nie zobaczysz nigdzie indziej!

Foto: Rainbow

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanych biletów mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru i realizacji wylicytowanych biletów.
 3. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania przelotu czarterowego na inne osoby.
 4. Termin wylotu dowolny z siatki połączeń czarterowych Rainbow, przy czym ostatni wylot do Meksyku odbędzie się 15 marca 2019 roku. Kalendarz lotów dostępny tutaj >>
 5. Aby zrealizować lot wygrywający aukcję będzie musiał zadzwonić na infolinię i podać kod weryfikacyjny, który otrzyma mailem po dokonaniu wpłaty za aukcję.

 

L I C Y T A C J A 2

Biuro podróży Rainbow wspiera fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując na aukcję bilety na przelot czarterowy (w dwie strony) dla dwóch osób z Polski na Kubę.

Stare samochody przemierzające Havanę, mieniące się wieloma barwami domy, egzotyczna kuchnia i niezwykle pogodni i uśmiechnięci ludzie – taka właśnie jest Kuba. Odwiedź wielki targ sztuki i rzemiosła –  Almacenes San Jose oraz Santiago de Cuba – muzyczną stolicę wyspy, gdzie porwą cię rytmy zmysłowej rumby i smak najlepszego rumu. Niech zachwyci cię panorama Hawany widziana z murów fortecy El Morro oraz największe atrakcje Trynidadu – najlepiej zachowanego kolonialnego miasta.

Kuba to wyjątkowe miejsce na mapie świata, przekonaj się, jak wygląda prawdziwa fiesta w rytmach rumby i cza-czy! Obierz więc cel: Kuba i daj się oczarować jej niepowtarzalnemu klimatowi, także w środku zimy!

Foto: Rainbow

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanych biletów mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru i realizacji wylicytowanych biletów.
 3. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania przelotu czarterowego na inne osoby.
 4. Termin wylotu dowolny z siatki połączeń czarterowych Rainbow, przy czym ostatni wylot na Kubę odbędzie się 13 marca 2019 roku. Kalendarz lotów dostępny tutaj >>
 5. Aby zrealizować lot wygrywający aukcję będzie musiał zadzwonić na infolinię i podać kod weryfikacyjny, który otrzyma mailem po dokonaniu wpłaty za aukcję.

 

L I C Y T A C J E 3, 4 i 5

iTaxi wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując na aukcję trzy vouchery uprawniające do godzinnego przejazdu nowoczesnym autem marki Tesla. Z usługi można skorzystać na terenie Warszawy do dnia 31.03.2019. Każdy voucher to odrębna aukcja.

iTaxi to nowoczesna aplikacja mobilna służąca do zamawiania przejazdów osobowych. Zespół firmy tworzy największą w Polsce platformę, która oferuje dostęp do pojazdów w całym kraju, w tym m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Trójmieście czy Wrocławiu. Firma jest polskim liderem w segmencie B2B, ponieważ oferuje szereg wygodnych rozwiązań dla biznesu. Ponadto w tym roku jako pierwsza w Polsce wprowadziła do oferty innowacyjne, w pełni elektryczne auto marki Tesla.

Foto: iTaxi

Warunki realizacji:

 1. Prawo do realizacji wylicytowanego przejazdu Teslą iTaxi mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania przejazdu na inne osoby.
 3. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe w celu odbioru przejazdu.
 4. Zwycięzca aukcji, po dokonaniu wpłaty, otrzyma od organizatora instrukcję, w jaki sposób odebrać przejazd.
 5. Aby zrealizować przejazd Teslą należy go zamówić min. 3 dni przed podróżą.

 

L I C Y T A C J E 6 i 7

KOLEO wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując na aukcję dwa duże kalendarze ścienne na 2019 rok. Każdy kalendarz to oddzielna aukcja.

Na kartach kalendarza zostały przedstawione budynki 12 warszawskich dworców – zarówno tych bardziej, jak i mniej znanych. Każdy miesiąc to inny dworzec, każda pora roku to inny kolor.

Ilustracje zostały zaprojektowane przez warszawskiego grafika i miłośnika kolei.

Kalendarz został wyprodukowany w Polsce w limitowanym nakładzie. Druk na najwyższej jakości matowym papierze w formacie A2 (okładka 250 g/m², środek 200 g/m²).

Foto: Fly4free

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru kalendarza.

L I C Y T A C J A 8

Sieć Hotele Diament wspierają fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując na aukcję zaproszenie na rodzinny pobyt w wybranym hotelu tej sieci. Zaproszenie obejmuje 1 nocleg wraz ze śniadaniami dla dwóch osób dorosłych oraz dwójki dzieci. Można z niego skorzystać do 30 czerwca 2019 roku po uprzednim potwierdzeniu dostępności miejsc.

HOTELE DIAMENT są największą siecią hotelarską na południu Polski. Tworzy ją trzynaście obiektów o standardzie czterech i trzech gwiazdek, zlokalizowanych w sześciu miastach na południu Polski: Chorzowie, Gliwicach, Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Wrocławiu i Zabrzu oraz typowo wypoczynkowym ośrodku górskim – Ustroniu.

Foto: Hotele Diament

Weź udział w aukcji rodzinnego pobytu w sieci Hotele Diament >>

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Pobyt obejmuje nocleg w wybranym hotelu sieci Hotele Diament S.A.
2. Pobyt można zrealizować w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2019 roku, w ramach dostępności miejsc w wybranym hotelu.
3. Prawo do otrzymania wylicytowanego pobytu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
4. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru i realizacji noclegu.
5. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania noclegu na inne osoby.
6. Zwycięzca licytacji aby zrealizować pobyt dokona rezerwacji w następujący sposób: skontaktuje się mailowo na adres marketing@hotelediament.pl i poda następujące dane: nazwa hotelu, w którym zwycięzca chce zrealizować zaproszenie, daty pobytu, imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz kod weryfikacyjny, który otrzyma mailowo po dokonaniu wpłaty za wygraną aukcję.

L I C Y T A C J A 9

Internetowe biuro podróży Fly.pl przygotowało bon wakacyjny o wartości 1000 zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę z tysięcy ofert renomowanych biur podróży dostępnych na stronie www.fly.pl

Lato w Grecji, Last Minute w Egipcie, wypad na narty czy egzotyczne wczasy w dalekim zakątku świata? Połącz pomaganie z przyjemnością – wylicytuj bon Fly.pl i leć na wakacje!

Bon ważny jest do 31 grudnia 2020 roku.

Foto: Fly.pl

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego bonu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego bonu.
3. Regulamin wykorzystania bonu dostępny jest tutaj: https://fly.pl/regulamin-bony-fly/

L I C Y T A C J A 10

Rosyjskie Linie Lotnicze Aerofłot przekazały na aukcję kolekcjonerski model samolotu Airbus A320 w skali 1:100. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, solidny model został pokryty lakierem przez co jest wyjątkowa gratką dla kolekcjonerów.

W pakiecie znajduje się też firmowy kocyk polarowy, takie dodatkowe wyposażenie jest oferowane podczas rejsów długodystansowych Aeroflotu. Cieplutki kocyk umila długie przeloty i będzie przydatny w każdej podróży lub w zaciszu domowym.

Foto: Fly4free

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego przedmiotu.

L I C Y T A C J A 11

Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra Neobus Polska. To jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych przewoźników na południu Polski. Nie zwlekaj i już teraz wylicytuj „złoty bilet” na 2019 rok!

Złoty bilet” upoważnia do darmowych przejazdów od 1 lutego 2019 do 31 stycznia 2020 roku na WSZYSTKICH POŁĄCZENIACH z oferty Neobus Polska.

Złoty bilet możesz wylicytować dla siebie lub dla kogoś bliskiego!

Foto: Neobus

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Bilet jest imienny.

L I C Y T A C J E 12 i 13

Holenderskie Linie lotnicze KLM wchodzące w skład holdingu Air France-KLM przekazały na aukcję dwie torby podróżne na kółkach z odpinanym paskiem na ramię. Pasek jest regulowany, a podszewka została ozdobiona wzorami w samoloty. Każda z toreb to oddzielna aukcja.

Torba posiada wysuwany uchwyt ułatwiający jej przemieszczanie. Jej rozmiar to 56x22x27 cm, będzie więc idealna do podróży krótszych jak i dłuższych.

Foto: Fly4free

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego przedmiotu.

L I C Y T A C J A 14

Piękny model najnowszego liniowca marzeń w barwach holenderskich linii KLM Royal Dutch Airlines będzie gratką dla każdego z kolekcjonerów. Idealnie nadaje się też na prezent. Wylicytuj Boeinga 787-9 Dreamliner w skali 1:200. Model wykonany z plastiku do samodzielnego złożenia.

Warto przypomnieć, że pierwszy oblot odrzutowca odbył się 15 grudnia 2009, regularną służbę rozpoczął w 2011 roku. Dreamliner został skonstruowany i wybudowany przez Boeing Commercial Airplanes.

Foto: Fly4free

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przejazdu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, niezbędne do przesłania  modelu.

L I C Y T A C J A 15

Linia Lotnicza Emirates przekazała na licytację zestaw dla najmłodszego pasażera. W jego skład wchodzi czapeczka z daszkiemtoczek stewardessy oraz maskotka, w której ukryty został kocyk przydatny podczas podróży.

Foto: Fly4free

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego zestawu.

L I C Y T A C J A 16

Greckie Linie Lotnicze Aegean przekazały na aukcję zestaw firmowych gadżetów. Znajdziecie w nim parasolkętorebkę na kosmetyki, podróżny zestaw sypialny czy czapeczkę z daszkiem.

Jest również kubek, biurowe spinacze w kształcie samolotu, noteswizytownik, siatka na zakupy, samolot maskotka, a także przydatny w podróży adapter różnego typu wtyczek do gniazdek z prądem.

Foto: Fly4free

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru zestawu gadżetów.

L I C Y T A C J A 17

Linia Lotnicza Air Canada przekazała na licytację zestaw firmowych gadżetów. Znajdziecie w min przydatny np. w podróży power bank czy praktyczny skórzany portfel. Jest też notes, który przyda się na podręczne notatki, czapka z daszkiem, dwa eleganckie długopisybreloczek do kluczy oraz dmuchana poduszka.

Foto: Aegean

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru zestawu gadżetów.

L I C Y T A C J A 18

Wybierz się w podróż do czeskiej Pragi nad Wełtawą! Wylicytuj niepowtarzalny przejazd w klasie biznesowej komfortowym pociągiem Leo Express. Podróż dla dwóch osób w dwie strony.

Podróż do Pragi odbędzie się pociągiem Leo Express relacji Kraków – Praga – Kraków, w klasie biznesowej.

Klasa Biznes to:

 • Wybrane napoje i przekąski w cenie biletu.
 • Więcej prywatności w oddzielnej części pociągu.
 • Pierwszeństwo w obsłudze.
 • Skórzane siedzenia i ciekawe wykończenie wnętrza.
 • Zestaw do spania na nocnych połączeniach.
 • Darmowy dostęp do Wi-Fi.
 • Gniazdko elektryczne i mały stolik przy każdym siedzeniu.
 • Gry towarzyskie.
 • Klimatyzacja.
 • Niskopodłogowe wagony.
Foto: Leo Express

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przejazdu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, niezbędne do realizacji przejazdu pociągiem.
 3. Podróż w wybranym przez zwycięzcę aukcji terminie odbędzie się w ramach dostępności miejsc i kursowania pociągu.
 4. Rozkład jazdy pociągu dostępny jest tutaj>>
 5. Rezerwacja biletów nastąpi poprzez kontakt z Leo Express (zwycięzca aukcji otrzyma go po dokonaniu wpłaty).
 6. Podróż musi być zarezerwowana na 7 dni przed wyjazdem.

L I C Y T A C J A 19

Takiego modelu samolotu nie może zabraknąć żadnemu kolekcjonerowi. Boeing 787-9 Dreamliner w skali 1:200 w barwach linii Air France. Model solidnie wykonany, lakierowany i do samodzielnego złożenia.

Z ciekawostek warto podkreślić, że samolot oferowany jest w trzech wersjach:

 • 787-8 (wersja bazowa, 210-250 pasażerów)
 • 787-9 (wersja przedłużona, 250-290 pasażerów)
 • 787-10 (wersja najdłuższa, 290-330 pasażerów)
Foto: Fly4free

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przejazdu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, niezbędne do przesłania  modelu.

L I C Y T A C J A 20

Dzięki Lotom Marzeń możesz pomagać i usiąść w symulatorze lotów za sterami najpopularniejszego samolotu pasażerskiego – Boeinga 737-800NG. Do wylicytowania jest voucher obejmujący godzinną sesję w symulatorze we Wrocławiu.

Loty Marzeń pomagają spełniać lotnicze marzenia i wspierają pasjonatów awiacji, spotterów, szkolących się i aktywnych pilotów, a także wszystkich, którzy chcieliby wiedzieć nieco więcej o tajemniczych maszynach, które dzień w dzień transportują miliony ludzi pomiędzy tysiącami miast i destynacji.

Symulator wykorzystuje najwyższej jakości laserowe techniki projekcyjne. System wizyjny ma więc nie tylko ogromny, blisko 10-metrowy ekran, ale też nieporównywalną jakość obrazu. Dzięki zastosowanym technologiom każdy ruch horyzontu jest odczuwalny jak w prawdziwym samolocie.

Z kolei w pełni odwzorowane panele zapewnia producent współpracujący z firmą Boeing – niespotykana funkcjonalność i responsywność zaspokoi nawet najbardziej wybrednych gadżeciarzy, pozytywnie zaskakując też zawodowych pilotów.

Jest na co patrzeć, jest co poprzełączać, nie mogło też zabraknąć oryginalnych, wygodnych foteli, wolantów i przepustnicy. Kokpit jest dokładną kopią prawdziwej maszyny – jeśli więc marzysz o tym, aby poczuć się pilotem najpopularniejszego pasażerskiego samolotu na świecie, możesz je spełnić. Czas zatem przejąć stery!

Foto: Loty Marzeń

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanego vouchera mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, niezbędne do realizacji vouchera.
 3. Informację o sposobie rezerwacji sesji w symulatorze we Wrocławiu zwycięzca aukcji otrzyma mailem po dokonaniu wpłaty za wygraną aukcję.

L I C Y T A C J A 21

ZebraBus z którym podróżować możecie do ciekawych i turystycznych miejsc przekazał na aukcję pakiet wyjazdowy dla ekipy 4-osobowej na narty do Szczyrku. W skład pakietu wchodzą bilety dla 4 osób na przejazd tam oraz z powrotem z Katowic lub Tychów oraz karnety narciarskie do ośrodka narciarskiego Beskid Sport Arena.

Możecie więc zaplanować jeden z zimowych weekendów na całodniowym „szaleństwie” na stokach Beskid Sport Areny w Szczyrku z ekipą znajomych lub najbliższych osób.

Beskid Sport Arena mieści się w Szczyrku, w Dolinie Biłej.  Tereny narciarskie przeznaczone są dla osób o wszystkich stopniach zaawansowania: od początkujących do profesjonalistów. Ośrodek w sezonie zimowym 2018/2019 oferuje 4 trasy narciarskie o łącznej długości 3.2 km i powierzchni 8 ha. Trasy są oświetlone, a głównym wyciągiem jest sześcioosobowa, wyprzęgana kanapa, wyposażona w osłony przeciwwiatrowe.

ZebraBus to firma transportowa, z którą możecie podróżować np. na jednodniowe wyjazdy bezpośrednio z Katowic, Tychów i Krakowa. W sezonie zimowym przewoźnik przygotował atrakcyjne kierunki:

Szczyrk

Codziennie kursy na trasie Katowice – Tychy – Szczyrk – prosto pod stoki narciarskie! Dojazd do stacji: Szczyrk Centrum, Szczyrk Beskid Arena, Szczyrk Skrzyczne, Szczyrk Gondola, Szczyrk Solisko.

Chochołów

Kursy na trasie Katowice – Kraków – Chochołów, dojazd bezpośrednio na Chochołowskie Termy, do Ośrodku Narciarskiego w Witowie, oraz do doliny Chochołowskiej i Kościeliskiej.

Foto: ZebraBus

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanych biletów mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru i realizacji wylicytowanych biletów.
 3. Rozkład jazdy dostępny jest tutaj: www.ZebraBus.pl
 4. Rezerwacji przejazdu należy dokonać telefonicznie w biurze obsługi ZebraBus.pl

L I C Y T A C J E 22, 23 i 24

Wzbij się w przestworza i pomagaj! Wylicytuj przekazany przez SkyCash niepowtarzalny lot szybowcem z wyjątkową osobą, którą jest Sebastian Kawa, Mistrz Świata w szybownictwie.

Zwycięzca aukcji będzie mógł odbyć dwa loty szybowcem z Sebastianem Kawą, Mistrzem Świata w szybownictwie. Można polecieć dwa razy lub zabrać ze sobą osobę towarzyszącą i umożliwić jej lot z Mistrzem.

Sebastian Kawa to najbardziej utytułowany pilot szybowcowy w historii, zdobywca 3 złotych medali Mistrzostw Świata w szybownictwie w 2018 roku, wielokrotny mistrz i rekordzista świata, należący do absolutnej czołówki pilotów szybowcowych na świecie.

SkyCash dumnie wspiera starty Mistrza. Jeśli akurat nie startujesz w Mistrzostwach Świata, to dzięki aplikacji SkyCash możesz m.in. kupić bilet kolejowy i komunikacji miejskiej oraz opłacić parkowanie. Wystarczy telefon z systemem Android lub iOS.

Miejsce i termin realizacji lotu uzależniony jest od warunków pogodowych oraz harmonogramu startów Mistrza. Wszystkie szczegóły zostaną indywidualnie uzgodnione ze zwycięzcą aukcji wkrótce po zakończeniu licytacji przy wsparciu zespołu SkyCash.

Foto: SkyCash

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!

 1. Prawo do otrzymania wylicytowanych lotów mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
 2. Miejsce i termin realizacji lotu uzależniony jest od warunków pogodowych oraz harmonogramu startów Mistrza. Zostaną indywidualnie ustalone z wygrywającym aukcję.
 3. Preferowane lotnisko na którym odbędzie się lot szybowcem to Nowy Targ. Miejsce to może jednak ulec zmianie, o czym zostanie poinformowany zwycięzca aukcji.
 4. Koszt dojazdu do lotniska i ewentualnego noclegu zwycięzca aukcji pokrywa we własnym zakresie.
 5. Lot szybowcem trwa zazwyczaj około kwadransa i jest uzależniony od warunków pogodowych.
REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


Sliema Malta
Najlepsza oferta

Tydzień na Malcie za 333 PLN!

Paweł Iwanczenko | 2019-10-18 08:02
REKLAMA
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.
porównaj loty, hotele, lot+hotel