Licytuj z nami dla WOŚP – bilety do Brazylii, Panamy, modele samolotów i wiele innych. Wszystko od 1 PLN!

7 stycznia 2018, 20:00||komentarzy 13
Licytuj z nami dla WOŚP – bilety do Brazylii, Panamy, modele samolotów i wiele innych. Wszystko od 1 PLN!

Siema! Gramy w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wszystkie podarowane przez naszych partnerów przedmioty, bilety, gadżety itp. możecie licytować od 1 PLN. Pomagajcie, warto!

Nasi partnerzy: Adria Airways, Aegean, Aeroflot, Air Canada, Emirates, Fly.pl, Hotele Diament, Leo Express, Neobus Polska, Polskie Linie Lotnicze LOT, Qatar Airways, Rainbow, Ukraine International Airlines, Żak Express przekazali na aukcję bilety, modele samolotów, gadżety czy darmowe noclegi. Biorąc udział w ich licytacji wesprzecie fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku celem zbiórki jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Tutaj znajdziesz wszystkie licytacje Fly4free na WOŚP >>

Zasady aukcji na rzecz WOŚP

Wszystkie poniższe aukcje odbywają się za pośrednictwem platformy Allegro Charytatywni. Pełne zasady aukcji dostępne są tutaj. Całkowity dochód z aukcji przedmiotów ofiarowanych przez naszych partnerów zostanie przekazany za pośrednictwem Allegro bezpośrednio na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieszczącej się przy ul. Dominikańskiej 19c w Warszawie. Cena wywoławcza w każdej z naszych aukcji zaczyna się od 1 PLN.

L I C Y T A C J A 1 oraz 2

Biuro podróży Rainbow wspiera fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując na aukcję bilety na przelot czarterowy (w dwie strony) dla dwóch osób z Polski do Brazylii.

Brazylia – tu samba nie milknie cały rok, choć najgłośniej rozbrzmiewa w okresie karnawału. Wyrusz na egzotyczną przygodę do serca Ameryki Południowej i przekonaj się na własne oczy, jak wygląda las tropikalny czy słynny na cały świat pomnik Jezusa, górujący nad Rio de Janeiro. Dzika przyroda Amazonii, niesamowite wodospady i wodne szaleństwo…

Zanim przystąpisz do licytacji:
1. Prawo do otrzymania wylicytowanych biletów mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru i realizacji wylicytowanych biletów.
3. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania przelotu czarterowego na inne osoby.
4. Termin wylotu dowolny z siatki połączeń czarterowych Rainbow, przy czym ostatni wylot do Brazylii odbędzie się 8 marca 2018 roku. Rozkład lotów dostępny tutaj >>
5. Aby zrealizować lot wygrywający aukcję będzie musiał zadzwonić na infolinię i podać kod weryfikacyjny, który otrzyma mailem po dokonaniu wpłaty za aukcję.

L I C Y T A C J A 3 oraz 4

Biuro podróży Rainbow wspiera fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując na aukcję bilety na przelot czarterowy (w dwie strony) dla dwóch osób z Polski do Panamy.

Na styku Ameryki Północnej i Południowej – tu właśnie znajduje się Panama. Ze słynnym Kanałem Panamskim, ale nie tylko. Tu atrakcji nie zabraknie! Nowoczesna stolica – Panama, która zachwyca poziomem zaawansowania technologicznego i ekologicznością, zjawiskowa wyspa San Blas, gdzie można zakosztować iście sielankowego, karaibskiego wypoczynku, spływy kajakowe w prowincji Chiriqui… ten kraj czaruje!

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanych biletów mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru i realizacji wylicytowanych biletów.
3. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania przelotu czarterowego na inne osoby.
4. Termin wylotu dowolny z siatki połączeń czarterowych Rainbow, przy czym ostatni wylot do Panamy odbędzie się 8 marca 2018 roku. Rozkład lotów dostępny tutaj >>
5. Aby zrealizować lot wygrywający aukcję będzie musiał zadzwonić na infolinię (tutaj numer) i podać kod weryfikacyjny, który otrzyma mailem po dokonaniu wpłaty za aukcję.

L I C Y T A C J A 5

Poczuj się jak pilot samolotu! Wylicytuj sesję szkoleniową na symulatorze lotniczym pod okiem instruktora LOT Flight Academy. Do dyspozycji zwycięzcy będzie jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych symulatorów lotów w Polsce. Jest on szkoleniowym urządzeniem do ćwiczenia procedur lotu i nawigacyjnych, które są wykorzystywane przez pilotów LOT-u. Spełnia wszelkie wymagania międzynarodowych organów nadzoru lotniczego, m.in. EASA i FAA.

Sesja szkoleniowa do wykorzystania w dowolnym terminie w siedzibie LOT-u w Warszawie.

LOT Flight Academy to nowoczesna szkoła pilotażu, która powstała pod marką największej linii lotniczej w Polsce. Szkoli i pozwala zdobywać licencje adeptom i pilotom z całego świata, wykorzystując do tego doświadczenie zawodowych instruktorów LOT-u, nowoczesny sprzęt i infrastrukturę oraz procedury, zasady i wartości wypracowane wciągu 86 lat historii LOT-u.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanej sesji szkoleniowej na symulatorze lotniczym pod okiem instruktora LOT Flight Academy mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru i realizacji sesji szkoleniowej na symulatorze.
3. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania sesji szkoleniowej na symulatorze na inne osoby.
4. Sesja szkoleniowa do wykorzystania w dowolnym terminie w siedzibie LOT-u w Warszawie.

L I C Y T A C J A 6

Sieć Hotele Diament wspierają fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując na aukcję zaproszenie na rodzinny pobyt w wybranym hotelu tej sieci. Zaproszenie obejmuje dwa noclegi wraz ze śniadaniami dla dwóch osób dorosłych oraz dwójki dzieci. Można z niego skorzystać do 30 czerwca 2018 roku po uprzednim potwierdzeniu dostępności miejsc.

HOTELE DIAMENT są największą siecią hotelarską na południu Polski. Tworzy ją trzynaście obiektów o standardzie czterech i trzech gwiazdek, zlokalizowanych w sześciu miastach na południu Polski: Chorzowie, Gliwicach, Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Wrocławiu i Zabrzu oraz typowo wypoczynkowym ośrodku górskim – Ustroniu.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Pobyt obejmuje dwie następujące po sobie noce w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2018 roku.
2. Pobyt można zrealizować w wybranym hotelu sieci Hotele Diament na terytorium Rzeczypospolitej.
3. Prawo do otrzymania wylicytowanego pobytu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
4. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru i realizacji noclegu.
5. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania noclegu na inne osoby.
6. Zwycięzca licytacji aby zrealizować pobyt dokona rezerwacji w następujący sposób: skontaktuje się mailowo na adres marketing@hotelediament.pl i poda następujące dane: nazwa hotelu, w którym zwycięzca chce zrealizować zaproszenie, daty pobytu, imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz kod weryfikacyjny, który otrzyma mailowo po dokonaniu wpłaty za wygraną aukcję.

L I C Y T A C J A 7

Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra razem z nami Neobus Polska. To jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych przewoźników na południu Polski. Wylicytuj „złoty bilet” na 2018 rok i pomóż dzieciakom!

Złoty bilet upoważnia do darmowych przejazdów przez CAŁY 2018 ROK na WSZYSTKICH POŁĄCZENIACH z oferty Neobus Polska.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego pobytu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru biletu.
3. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania przejazdu na inne osoby.
4. Bilet jest imienny.

L I C Y T A C J A 8

Gratka dla każdego podróżnika. Piękny kolekcjonerski zestaw gadżetów od linii lotniczej Emirates, która kilkakrotnie zdobywała nagrodę dla Najlepszego Przewoźnika wg Skytrax.

W zestawie znajdziecie okazały model samolotu Boeing 777-300ER w barwach Emirates w skali 1:200, podstawka na wizytówki, a także toczek stewardessy oraz czapkę pilota.

L I C Y T A C J A 9

Wybierz się wraz z osobą towarzyszącą w podróż do czeskiej Pragi nad Wełtawą! Przejazd odbędzie się komfortowym pociągiem Leo Express relacji Kraków – Praga – Kraków, w klasie biznesowej. Dodatkową atrakcją jaką przygotował przewoźnik będzie przejazd z Krakowa do Pragi pierwszym inauguracyjnym kursem jaki pociąg wykona z Polski do Czech! Powrót dla zwycięzcy aukcji i osoby towarzyszącej w dowolnym terminie, również w klasie biznesowej.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego pobytu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, niezbędne do realizacji przejazdu pociągiem.
3. Termin podróży zostanie indywidualnie ustalony między zwycięzcą aukcji a Leo Express i jest uzależniony od terminu rozpoczęcia regularnego połączenia.

L I C Y T A C J A 10 i 11

Niepowtarzalne i jedyne koszulki z logo Fly4free i podpisem Michaela O’Leary’ego, dyrektora generalnego linii lotniczych Ryanair. Warto mieć je w swojej kolejki lotniczych gadżetów. Licytujcie dwie koszulki: damską w rozmiarze S i męską w rozmiarze XL.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru koszulki.

L I C Y T A C J A 12

Wyjątkowy, piękny i bardzo duży kolekcjonerski model samolotu Boeing 777-300ER w barwach linii Aerofłot. Obowiązkowo powinien znaleźć się w kolekcji każdego miłośnika lotnictwa. Idealnie będzie prezentował się między modelami innych samolotów jak również może być pierwszym w kolekcji. Jest wyjątkowy ze względu na jego masę i wielkość, ma 71 cm długości i ponad 70 cm szerokości skrzydeł. Wykonany został w skali 1:100 z najwyższej jakości materiałów. Jego kadłub pokryty został lakierem przez co jest gratką dla kolekcjonerów.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego przedmiotu.

L I C Y T A C J A 13 i 14

Gratka nie tylko dla podróżnika! Grecka linia lotnicza Aegean Airlines przygotowała bardzo fajny i praktyczny zestaw gadżetów. Znajdziecie w nim duży i mały notatnik, firmowy długopis, kubek, czapeczkę, przezroczystą torebkę na kosmetyki oraz dmuchany podróżny zagłówek.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego przedmiotu.

L I C Y T A C J A 15

Praktyczne gadżety przydadzą się podczas każdej podróży. Dlatego nie zwlekajcie i licytujcie zestaw, który przygotowała dla Was linia lotnicza Air Canada.

W zestawie: torba na laptopa, duży notatnik w praktycznej i twardej oprawie, mały notatnik, pendrive, długopis, dmuchana podróżna poduszka oraz zawieszka na bagaż.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego przedmiotu.

L I C Y T A C J A 16

Przepiękny kolekcjonerski model samolotu od słoweńskiej narodowej linii lotniczej Adria Airways. Bombardier CRJ900LR w skali 1:200 ładnie się prezentuje i ucieszy oko nie tylko znawcy statków powietrznych. Nie zwlekaj licytuj i pamiętaj, pomagasz!

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego przedmiotu.

L I C Y T A C J A 17

Internetowe biuro podróży Fly.pl przygotowało bon wakacyjny do wykorzystania podczas rezerwacji wczasów. Osoba która go wylicytuje będzie mogła dokonać rezerwacji oferty wczasowej z maksymalną zniżką 1000 PLN. Do wyboru wiele ofert renomowanych biur podróży, dostępnych w ofercie Fly.pl Bon można wykorzystać na wyjazdy Last Minute, Wakacje oraz egzotyczne wczasy. Licytuj i wybieraj z takich kierunków jak Grecja, Turcja, Egipt, a jeśli lubisz dalekie podróże leć do Tajlandii, Kenii czy na Dominikanę lub Kubę! Bon ważny jest do 31 grudnia 2018 roku.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego bonu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego bonu.
3. Regulamin wykorzystania bonu dostępny tutaj.

L I C Y T A C J A 18

Ukraine International Airlines, największa ukraińska krajowa linia lotnicza przekazała na aukcję dwa bilety lotnicze (w dwie strony) do wykorzystania na trasach short haul z Warszawy. Licytujcie i planujcie podróże, wakacje i urlopy. Wybierzcie kierunek o którym zawsze marzyliście. Polećcie np. do Gruzji, Kijowa, Stambułu, Kazachstanu, Iranu czy Baku. Spełniajcie marzenia i pomagajcie.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanych biletów mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanych biletów.
3. Bilety nie obowiązują na trasach do Bangkoku, Nowego Jorku, Kolombo, Delhi, Pekinu i Nicei.
4. Zwycięzca aukcji musi określić kierunek podróży przed wystawieniem biletu.
5. Zwycięzca zobowiązuje się do zapłaty 1 euro zryczałtowanej opłaty za każdy bilet.
6. Wystawienie biletów w biurze „Aviareps” w Warszawie.
7. Zwycięzca licytacji nie może przenosić prawa wydania i zrealizowania biletów na inne osoby.
8. Każdy bilet obejmuje bagaż rejestrowany do 20 kg.
9. Bilety można wykorzystać do 31 grudnia 2018 roku.

L I C Y T A C J A 19

Qatar Airways – katarskie narodowe linie lotnicze przekazały na aukcję kolekcjonerski czterosilnikowy, szerokokadłubowy i dwupokładowy model samolotu Airbus A380 w skali 1:200. Wykonany z wysokiej jakości materiału, z lakierowanym kadłubem. Jest cennym eksponatem nie tylko dla kolekcjonerów, ale dla każdego miłośnika lotnictwa.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego przedmiotu mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanego przedmiotu.

L I C Y T A C J A 20 i 21

Podróże na weekend, majówkę czy może w wakacje? Autokarowy przewoźnik Żak Express posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w transporcie, podarował na licytację dwa pakiety biletów na rodzinne podróże. Licytuj przejazdy dla czterech osób w dwie strony do wykorzystania w dowolnym terminie do końca bieżącego roku.

Bilety można wykorzystać na wszystkich trasach regularnych obsługiwanych przez Żak Express tj.

 • Suwałki – Warszawa
 • Augustów – Warszawa
 • Ełk – Warszawa
 • Łomża – Warszawa
 • Grajewo – Warszawa
 • Gołdap – Warszawa
 • Olecko – Warszawa
 • Białystok – Warszawa

oraz na nowych trasach, które mogą zostać otwarte w 2018 roku.

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji!
1. Prawo do otrzymania wylicytowanego pakietu biletów mają wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące terytorium Rzeczypospolitej.
2. Zwycięzca licytacji przekaże swoje dane kontaktowe, w celu odbioru wylicytowanych biletów.
3. Zwycięzca licytacji po dokonaniu wpłaty otrzyma mailowo kod weryfikacyjny, który będzie niezbędny do dokonania rezerwacji.
4. Rezerwacja poprzez infolinię lub mail.
5. Przejazdy można wykorzystać do końca 2018 roku.
6. Bilety są imienne.

Foto: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Szukasz inspiracji na kolejną podróż?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby skomentować.

Komentarze 13 komentarzy

 1. +5 Dobre Słabe Odpowiedz
  pemat 7 stycznia 2018, 20:11

  brawo 4f4!!!

 2. +3 Dobre Słabe Odpowiedz
  eskie 7 stycznia 2018, 21:43

  proponuje dodać licytację – kalendarz F4F z podpisami redakcji.

 3. -20 Dobre Słabe Odpowiedz
  Kian 7 stycznia 2018, 22:16

  Komentarz ukryty. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 4. +5 Dobre Słabe Odpowiedz
  Mareckipl 7 stycznia 2018, 22:27

  Brakuje informacji symulatora jakiego typu samolotu dotyczy licytacja 5 – jest różnica pomiędzy jakąś Cessną a Dreamlinerem (chociaż nie pogardziłbym żadnym ;))

 5. -5 Dobre Słabe Odpowiedz
  tom971 7 stycznia 2018, 22:35

  Komentarz ukryty. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 6. +2 Dobre Słabe Odpowiedz
  nkozi 8 stycznia 2018, 19:31

  jakubiakuellen. Z takim (w większości słusznym) wywodem nie znajdziesz tu posłuchu 😉

 7. +9 Dobre Słabe Odpowiedz
  hrbdd 8 stycznia 2018, 22:35

  nkozi jakubiakuellen. Z takim (w większości słusznym) wywodem nie znajdziesz tu posłuchu 😉

  Niektórzy noszą w portfelu info ze zgodą na pobranie organów.Proponuję żeby niektórzy nosili też info żeby – jakby co – nie podłączać ich do wiadomej aparatury

 8. -11 Dobre Słabe Odpowiedz
  hrbdd 8 stycznia 2018, 22:37

  Komentarz ukryty. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 9. +2 Dobre Słabe Odpowiedz
  marcha 11 stycznia 2018, 13:12

  hrbdd

  nkozi jakubiakuellen. Z takim (w większości słusznym) wywodem nie znajdziesz tu posłuchu 😉

  Niektórzy noszą w portfelu info ze zgodą na pobranie organów.Proponuję żeby niektórzy nosili też info żeby – jakby co – nie podłączać ich do wiadomej aparatury

  Wg prawa kazda osoba jest dawca organow dopoki nie wypisze sie wypelniajac specjamy formularz. Poczytaj

 10. +8 Dobre Słabe Odpowiedz
  pawelos 13 stycznia 2018, 11:16

  hrbdd

  nkozi jakubiakuellen. Z takim (w większości słusznym) wywodem nie znajdziesz tu posłuchu 😉

  Niektórzy noszą w portfelu info ze zgodą na pobranie organów.Proponuję żeby niektórzy nosili też info żeby – jakby co – nie podłączać ich do wiadomej aparatury

  Dla równowagi proponuję, żeby Ci wszyscy którzy krytykują NFZ i kombinują jak mogą aby nie płacić na niego składek, podpisali podobne oświadczenie. Że chcąc być leczeni tylko sprzętem zakupionym przez WOŚP, pod inni nie mogą być podłączani. To jest taka sama retoryka.

 11. +3 Dobre Słabe Odpowiedz
  wwojtel 14 stycznia 2018, 1:19

  Sprawozdania mają obowiązek publikować (spółka z o.o.) Do wglądu w KRS (Czerniakowska, Warszawa) Każdemu.
  Pieniądze trafiają tam gdzie powinny.
  Pieniądze ze zbiórek publicznych (działalność statutowa) mogą być wydane na dowolny cel określony w statucie, tak samo jak z działalności gospodarczej. Problem jest inny – tylko pieniądze wydane na cel statutowy korzystają ze zwolnienia z podatku dochodowego. Bez względu na ich pochodzenie. (DG czy datki)
  Naucz się czytać sprawozdania finansowe.
  Caritas, Caritas OP WP- temat rzeka. O Robercie M. mówisz ? Caritas z 15 % przeznacza ze zbiórek na pomoc.
  A może o fundacji Dzieło NT ? Kolejne 10 % ? Świece Caritasu ? A ze 20 % trafia max. do ludzi potrzebujących, bo 60 % do Watykanu. Reszta koszty. Najgorsze, że piszą „dochód trafia” do potrzebujących. Problem z tym, że tacy jak Ty, jak i 90 % społeczeństwa nie odróżnia dochodu od przychodu.
  Generalnie to nieopatrznie prowadziłem księgowość za czasów JP 2 w tych przybytkach – i w Episkopacie. Sorki za wylewność, ale akurat WOŚP wspieram.

  Reszta w prokuraturze 😉

 12. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
  4952 14 stycznia 2018, 7:56

  Proszę, swoje prywatne wywody zostaw sobie. Zachęcam, byś zajął się własnym życiem zamiast mówić innym, co mają robić.

 13. -5 Dobre Słabe Odpowiedz
  jakubiakuellen 15 stycznia 2018, 14:46

  Komentarz ukryty. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

Zobacz także

Islandia na 2-dniową wycieczkę za 413 PLN (loty z Poznania, apartament, auto)

19 marca 2018, 19:04||Dodaj komentarz

Islandia na 2-dniową wycieczkę za 413 PLN (loty z Poznania, apartament, auto)

Tygodniowy pobyt w Tajlandii za 1828 PLN (loty z Warszawy do Chiang Mai + noclegi ze śniadaniami)

19 marca 2018, 17:50||Dodaj komentarz

Tygodniowy pobyt w Tajlandii za 1828 PLN (loty z Warszawy do Chiang Mai + noclegi ze śniadaniami)

Majówka w Skandynawii: 2-dniowy pobyt w Norwegii za 397 PLN (loty z Lublina, noclegi, auto)

19 marca 2018, 15:40||Dodaj komentarz

Majówka w Skandynawii: 2-dniowy pobyt w Norwegii za 397 PLN (loty z Lublina, noclegi, auto)

Dużo ważysz albo masz dziecko? Zapomnij o klasie biznes w Dreamlinerze, nawet jeśli za nią zapłaciłeś

19 marca 2018, 14:55||komentarze 2

Dużo ważysz albo masz dziecko? Zapomnij o klasie biznes w Dreamlinerze, nawet jeśli za nią zapłaciłeś

Tanie loty na południe Francji: Bordeaux z Warszawy za 88 PLN

19 marca 2018, 14:10||Dodaj komentarz

Tanie loty na południe Francji: Bordeaux z Warszawy za 88 PLN