Fly4free.pl

Grafik Fly4free powraca! Zapraszamy na wernisaż i retrospektywę prac wirtuoza Painta!

Foto: Grafik Fly4free.pl

Jest artystą niepokornym, nie poddającym się chwilowym modom i zasadom interpunkcji, w pewnym sensie nawet wyklętym. Z okazji 10-lecia Fly4free.pl, zapraszamy Was do przypomnienia sobie kilku z jego najlepszych prac – gotowi na wielką kociajzę?!?

20 grudnia upłynie 10 lat, odkąd w domenie Fly4free.pl pojawiła się pierwsza oferta. Obchodzimy urodziny, ale co by to były za urodziny bez prezentów?  Zatem i my mamy prezenty dla Was. Na nasze dziesięciolecie przygotowaliśmy konkurs, w którym główną nagrodą jest iPhone 11, a nagrodami za 2. i 3. miejsce hulajnogi Xiaomi. Ale dzięki partnerowi imprezy, Qatar Airways, wygrywa każdy, kto weźmie udział w urodzinowej zabawie, bowiem dla każdego uczestnika mamy kody rabatowe na loty z katarską linią. Zapraszamy do udziału: szczegóły znajdziecie tutaj.

***

No właśnie, urodziny, wspomnienia, najciekawsze wydarzenia… Nie da się przy tym ukryć, że Grafik Fly4free jest zdecydowanie najbardziej oryginalną osobowością, która przewinęła się przez nasz serwis.

Nikt tak naprawdę nie wie, w jaki sposób słynny Grafik Fly4free pojawił się w redakcji. Po prostu… był i z czasem doczekał się statusu kultowego artysty wśród wielu czytelników Fly4free.pl. O jego twórczości można napisać wiele, ale chyba najlepszym określeniem jest… nieszablonowa i wymykająca się wszelkim klasyfikacjom. Dziś świętujemy 10 lat, a z tej okazji Grafik na chwilę powraca z zasłużonej emerytury i prezentuje kilka ze swoich wielu prac, które zdecydowanie wyprzedziły swój czas. Gotowi? Na pewno nie – na jego prace nigdy nie można być do końca gotowym 🙂

Foto: Grafik Fly4free

Trudno powiedzieć, co autor miał na myśli. Nie wiemy też czy kiedykolwiek był na…Miałłłjorce.

Foto: Grafik Fly4free

W swoich pracach Michał Anioł Painta bezbłędnie przedstawiał dylematy, przed którymi stało i wciąż stoi wielu podróżników.

Foto: Grafik Fly4free

Ktokolwiek twierdził, że Grafik Fly4fre kocha tylko koty, nie ma racji. „Pieseł” pod każdą postacią też zajmuje szczególne miejsce w jego sercu.

Foto: Grafik Fly4free

Czasem Grafik bywa jednak zaskakująco… poważny.

Foto: Grafik Fly4free

Na szczęście, są to bardzo krótkie chwile.

Foto: Grafik Fly4free

Gdy „ciepełko bardzo”, nie da się inaczej niż „plusku plusku” 😉

Promocja goni promocję

Foto: Grafik Fly4free.pl
Foto: Grafik Fly4free.pl

***

Jak wspominacie Grafika Fly4free? A może macie jakieś swoje ulubione prace tego artysty?

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Lol kot niezastąpiony
Aleksandra Błędowska, 21 grudnia 2019, 23:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »