Fly4free.pl

Sylwester: bezpośrednie loty do Goa z Warszawy za 1899 PLN

1899 PLN
Oferta wyprzedana
Plaża w Goa
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lena Serditova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie pomysłu na egzotyczny wyjazd jeszcze w tym roku? Łapcie czarterowe bilety do Indii w atrakcyjnej cenie i przywitajcie Nowy Rok pijąc drinka pod palmą!

W podróż do Indii udacie się w gorącym okresie świąteczno – noworocznym. I choć przyjdzie wam w tym wypadku opuścić wigilię w domu, to jestem przekonany, że wysokie temperatury, ciepły ocean, dużo promieni słońca oraz szampańska zabawa sylwestrowa w Goa będą w stanie wam to wynagrodzić.

Na waszą wycieczkę polecicie bezpośrednim lotem, na pokładzie Dreamlinera PLL LOT. W cenie biletu macie również bagaż rejestrowany, dzięki czemu będziecie mogli bez problemu spakować pamiątki w drogę powrotną.

W Goa proponuję zdecydować się na noclegi w 3* hotelu Dempo River Sal Salcete. Lokalizacja nad samym brzegiem oceanu sprawi, że każdego ranka będziecie budzeni szumem fal.

Termin podróży: 22(23) grudnia – 3 stycznia
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel

Na miejscu wybrałem dla was położony nad samym oceanem 3* hotel Dempo River Sal Salcete.

Hotel w Goa
Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zwiedzanie Goa:

Najmniejszy stan Indii przez wielu stawiany jest w opozycji do reszty kraju. I rzeczywiście – życie tutaj różni się znacząco od obrazków, które możecie znać z Delhi lub w Bombaju. Wciąż jednak będziecie mieli okazję ujrzeć to, z czego słyną Indie: ogromne bogactwo kolorów, smaków oraz zapachów.

Goa przede wszystkim powinno kojarzyć się wam z plażami. Jest ich tutaj mnóstwo i rozciągają się praktycznie z północy na południe, a najbardziej znane z nich to Morjim Beach oraz Palolem.

W Goa znajdziecie także dużo pozostałości po portugalskich mieszkańcach. Kolonialna architektura kamieniczek, willi i dworków w Panaji oraz przepiękny Kościół Niepokalanego Poczęcia mogą sprawić, że przez chwile poczujecie się jakbyście byli w Ameryce Południowej, a nie w Azji. Wspominając czasy pierwszych kolonii nie sposób ominąć Old Goa – niegdyś największe kolonialne miasto całej Azji, dziś imponujący obszar archeologiczny wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Interesuje was aktywny wypoczynek? Odwiedźcie jedną lokalnych plantacji przypraw (na przykład Tropical Spice Plantation), okolice wodospadu Dursarghar, lub nawet… wybierzcie się na kilka dni do sąsiedniej Kerali. W Munnar znajdziecie przepiękne, rozciągające się po horyzont zielone plantacje herbaty (swoją podróż w tym kierunku możecie zaplanować słynną indyjską koleją).

Plaża w Goa
Foto: kosmos111 / Shutterstock
Domki przy plaży
Foto: Guzel Gashigullina / Shutterstock
Przyprawy w Indiach
Foto: Curioso / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Przełom grudnia i stycznia to najlepsza pora na odwiedzenie Goa. Będzie ciepło (około 30 stopni Celsjusza) i słonecznie.

  • Przed wyjazdem do Indii pamiętajcie o szczepieniach (WZW typu A i B, błonica, tężec) oraz o lekach ochronnych przeciwko malarii.

  • Wiza do Indii kosztować was będzie 50 USD, a zaaplikować o nią możecie poprzez elektroniczny formularz.

  • Obowiązującą na miejscu walutą jest rupia indyjska (1 PLN = około 18 INR). Zabierzcie w podróż wielowalutową kartę Revolut, by nie tracić pieniędzy na dodatkowych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »