Fly4free.pl

Ferie zimowe, weekendy i walentynki: noclegi w eleganckim hotelu Modrzewiowy Dwór w Gliwicach z wliczonymi śniadaniami za 169 PLN/pokój

Dworek
Foto: booking.com
od
169 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.01.2021 - 28.02.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie pomysłu na spędzenie kilku dni w malowniczej okolicy w naszym kraju? Wybierzcie się do komfortowego hotelu pod Gliwicami, gdzie poza zakwaterowaniem w elegancko urządzonych pokojach z wliczonymi śniadaniami czeka na was bezpośrednia bliskość przyrody oraz kilometry ścieżek spacerowych.

Hotel Modrzewiowy Dwór to elegancki obiekt położony na przedmieściach Gliwic. Usytuowany w spokojnej okolicy, z dużym ogrodem oraz w bezpośrednim sąsiedztwie lasu będzie prawdziwą oazą spokoju. Będziecie mogli wybierać spośród wielu dostępnych terminów: na weekendowy wyjazd, romantyczny walentynkowy wypad lub kilka dni w czasie ferii zimowych. Goście bardzo dobrze wspominają swój pobyt, czemu dają wyraz w licznych pozytywnych recenzjach:

Hotel zdecydowanie wart polecenia. Jedzenie pyszne, wyśmienite śniadanie wliczone w niską cenę noclegu. Na pewno wrócę.

– napisał Leszek, który miał okazję zatrzymać się w hotelu.

Hotel169 PLN/pokój

Pokoje w hotelu Modrzewiowy Dwór wyposażono w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Rezerwacja

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Pokój
Foto: booking.com
Wanna
Foto: booking.com
Restauracja
Foto: booking.com

Co warto zobaczyć w czasie wyjazdu?

Lokalizacja hotelu Modrzewiowy Dwór – w spokojnej okolicy, tuż obok lasu, gwarantuje wam bezpośredni dostęp do wielu kilometrów ścieżek spacerowych, wspaniałe widoki oraz sielankową atmosferę. Chcecie zobaczyć architektoniczną perłę okolicy? Wybierzcie się do malowniczego Zespołu Pałacowo-Parkowego Pławniowice, której współczesny kształt nadany został pod koniec XIX wieku.

Będąc na miejscu nie pomińcie szansy na zwiedzenie Gliwic. Miasto, którego historia sięga XIII-wieku regularnie pojawia się w wydawanych przez Szczepana Twardocha powieściach. Jesteście ciekawi dlaczego?

Spacerując pomiędzy odnowionymi kamienicami w centrum miasta – i przyglądając się dominującej architekturze – można mieć odczucie, że trafiliśmy do niemieckiego miasta. Skojarzenie całkiem słuszne, gdyż ze względu na swoją bogatą i burzliwą historię, a także obecną od wieków wielokulturowość, miasto znalazło się w granicach Polski dopiero po 1945 roku.

Zwiedzanie Gliwic rozpocznijcie od zabytkowego rynku i otaczających go uliczek. Zobaczcie tamtejszą fontannę z Neptunem oraz monumentalną katedrę św. Piotra i Pawła. W czasie waszej wycieczki warto zajrzeć również do gliwickiej palmiarni (czeka tam ponad 5600 roślin, a najstarsze okazy mają ponad 150 lat!) oraz w okolice radiostacji, gdzie przed rozpoczęciem II wojny światowej miała miejsce tzw. prowokacja gliwicka.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »