Fly4free.pl

Last minute na Wyspach Kanaryjskich: tydzień z all inclusive w 3* hotelu na Fuerteventurze za 1719 PLN. Wyloty z 4 miast

Oferta wyprzedana
Foto: MagicFootage / Shutterstock
od
1719 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.09.2021 - 04.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie możecie doczekać się kolejnej podróży? Mam propozycję dla spontanicznych turystów, którym niestraszne jest wyruszenie na wycieczkę już w przyszłym tygodniu. Tym razem macie szansę załapać się na wyjazd na słoneczne Kanary, a konkretniej do mekki surferów – na Fuerteventurę!

Na wycieczkę na Fuerteventurę polecicie już w przyszłym tygodniu, w terminie 27 września – 4 października. Czeka was bezpośrednia podróż na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym. Jako miasto wylotu do wyboru macie Katowice, Poznań, Wrocław oraz Warszawę.

Na Fuerteventurze zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Globales Costa Tropical. Na miejscu czekają komfortowo urządzone pokoje, odkryty basen, bogate zaplecze sportowe oraz wyżywienie w formule zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: 27 września – 4 października
Wylot z: Katowic, Poznania, Wrocławia lub Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Najlepsze plaże w okolicy? To oczywiście słynna Corralejo, a także Esmeralda, Cofete oraz Esquinzo. Na wyspie znajdziecie mnóstwo szkółek oraz wypożyczalni sprzętu, dlatego będzie to świetna okazja, by zacząć swoją przygodę ze sportami wodnymi – zwłaszcza z tak popularnym w okolicy surfingiem.

Chcielibyście nieco pozwiedzać? Wybierzcie się na wycieczkę do Puerto del Rosario (stolicy wyspy), odwiedźcie Parque Natural de Corralejo, by zobaczyć tamtejsze słynne wydmy, a jeżeli marzycie o niezapomnianym zdjęciu z podróży – zróbcie je na plaży na pobliskiej wyspie Lobos (rejs z Corralejo potrwa około 10 minut).

Na zachodnim wybrzeżu udajcie się w okolice pięknej plaży Castillo, nad którą góruje zamek Castillo de San Buenaventura. W tej samej okolicy natraficie także na naturalne baseny Piscina Natural wypełnione wodą z Oceanu Atlantyckiego.

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu do Hiszpanii mogą wybrać się wszyscy chętni i to bez zaglądania w dokumenty szczepień, kartę ozdrowieńca czy jakiekolwiek wyniki testów.

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.

  • Pamiętajcie o wygodnych ubraniach w podróż – lot na Fuerteventurę potrwa około 5h.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »