Fly4free.pl

All inclusive na Kanarach: Tygodniowe wczasy na Fuerteventurze za 1995 PLN. Wyloty z Katowic i Warszawy

Hotel
Foto: TUI
od
1995 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.10.2020 - 26.10.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Słoneczny wypoczynek w czasie jesieni – czy to możliwe? Owszem, jeśli wybierzecie się na Kanary! Fuerteventura przywita was wspaniałymi plażami (Playa de Cofete, La Guirra Beach i Sotavento Beach), możliwością odwiedzenia Parque Natural de Corralejo oraz świetnym 4* hotelem z all inclusive.

Na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie wybierzecie się w terminie 19 – 26 października. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy na pokładzie samolotu linii lotniczej Blue Panorama z bagażem rejestrowanym.

Na miejscu zatrzymacie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotel Playa Park Zensation z bogatą ofertą all inclusive. Dodatkowo będziecie mieli do dyspozycji 5 basenów, 2 restauracje, 4 bary oraz elegancką strefa spa, a najbliższa piaszczysta plaża położona jest w odległości krótkiego spaceru.

Decydując się na pakiet wypoczynkowy z biurem podróży oprócz przelotów i pobytu w hotelu, w cenę wliczone są również takie usługi jak transfer hotelowy i opieka rezydenta na miejscu.

Termin podróży: 19 – 26 października
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Blue Panorama
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Basen
Foto: TUI
Lobby
Foto: TUI
Balkon
Foto: TUI

Wyjazd na Fuerteventurę: co robić na miejscu?

Październik to doskonały okres, by wybrać się na Wyspy Kanaryjskie i pełnymi garściami czerpać ze słonecznego wypoczynku. Fuerteventura przez wielu uznawana jest za najładniejszą z całego archipelagu. Niemal przez cały rok panują tam znakomite warunki do wypoczynku i zwiedzania, wyspa jest także prawdziwą mekką dla surferów. Jeżeli jesteście spragnieni wypoczynku nad wodą, wybierzcie się na jedną z piaszczystych plaż: Playa de Cofete, La Guirra Beach i Sotavento Beach.

Chcecie odrobinę pozwiedzać? Odwiedźcie parki narodowe i inne ciekawe z przyrodniczego punktu widzenia punkty: parque Natural de Corralejo, Finca Canarias Aloe Vera czy Piscinas Naturales Aguas Verdes.

Jeśli wciąż będzie wam mało wrażeń, udajcie się do Oasis Park, czyli największego parku tematycznego na Wyspach Kanaryjskich. Znajdziecie tam ponad 250 gatunków różnych zwierząt i 6000 odmian roślin tropikalnych, a bilety wstępu kosztują 28 EUR.

Przydatne informacje
  • Na naszym forum znajdziecie wiele praktycznych wskazówek odnośnie podróżowania na Fuerteventurę.

  • Sprawdźcie świetne opinie hotelu.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »