Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
1. silvershark
2. risto +3
3. sp8hmz
4. maciass
5. RafiPodróżnik
6. horacy19
7. olajaw
8. pablo79 +1
9. dworkam
10. krzysztof.ka
11. bbartekk2 +1
12. Djorkaeff
13. krymek
14. iznogud
15. travelerka
16. brzuch
17. kuba0999
18. Amcio
19. LimaK
20. Zoli
21. Pitterek


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 03 Paź 2017 23:10 

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 44
risto napisał(a):
Pokazywania co mam w skarpetkach, stawania na palcach, przeglądu portfela to nawet w Radomiu nie miałem... :roll:

Myślałem, że tylko mnie przeglądali portfel :D
Ale jak zobaczyłem, że komuś za mną kazali stać na jednej nodze, bo chcieli zobaczyć jego stopę od spodu, to zacząłem się zastanawiać czego oni szukają :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#102 PostWysłany: 04 Paź 2017 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Czegokolwiek :twisted:

Z kolei przez kontrolę przed wycieczką po lotnisku pan z security "zmacał" moją gazetę -prawie każdą stronę :lol: :lol: :lol:

A jeszcze przypomniał mi się tekst stewarda przy wychodzeniu z samolotu po przylocie na IEG: "do zobaczenia, bo chyba nikt tutaj nie zostaje" :cry: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#103 PostWysłany: 11 Paź 2017 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Dorzucam jeszcze bardzo przyjemną i szczegółową relację z imprezy: http://odlotowe-podroze.blogspot.com/20 ... czego.html nie wiem czy autor też jest na forum; jeśli tak to mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko ;)

ps. cały czas czekam z nadzieją, że ktoś nagrywał nasz start z ziemi.. albo chociaż low pass przed lądowaniem
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 11 Paź 2017 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4479
srebrny
@olajaw filmik, to chyba kol. @pitterek nakręcił ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 11 Paź 2017 21:41 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@olajaw Cieszę się, że moja relacja przypadła Ci do gustu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 11 Paź 2017 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
wtak napisał(a):
@olajaw filmik, to chyba kol. @pitterek nakręcił ;)



ale szukam low passu też kręconego z ziemi/od publiczności :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group