Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 626 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#481 PostWysłany: 08 Kwi 2022 14:51 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@zyzyrafa może formalnie powinni wymagać testu/zielonego statusu w hotelu i jak oficjalnie o to zapytasz to uzyskasz odpowiedź że trzeba, ale nam nikt niczego nie sprawdzał w hotelu ani przy wejściu, ani przy recepcji (Hilton Abu Dhabi Yas Island, Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort). Inaczej było przy wejściu do centrum handlowego oraz Ferrari World (zielony status w aplikacji)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#482 PostWysłany: 10 Kwi 2022 22:08 

Rejestracja: 16 Sie 2012
Posty: 60
Jest taka moiwość, że piszą, że trzeba, a na miejscu nie sprawdzają, ale wolalam nie ryzykować. Jedynie meczetu mi żal :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#483 PostWysłany: 12 Kwi 2022 15:22 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 7
Zoo Al Ain sprawdzają
W Dubaju nigdzie nic nie chcieli
Mcdonslds Abu dhabi nie chcieli nic chociaż ja wejściu niby było info o apce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#484 PostWysłany: 12 Kwi 2022 19:06 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
Oni nawet to sprawdzają przy wejściu do pomnika założycieli w abu dhabi, do części na powietrzu!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#485 PostWysłany: 15 Kwi 2022 07:37 

Rejestracja: 14 Kwi 2022
Posty: 5
zyzyrafa napisał(a):
Jest taka moiwość, że piszą, że trzeba, a na miejscu nie sprawdzają, ale wolalam nie ryzykować. Jedynie meczetu mi żal :(


Mam ten sam problem. Lecimy z córeczką 9lat 2 maja z Katowic do AD. Chciałem tam spędzić pierwsze 2 dni ale tez chyba nie będę ryzykował i ewaluacja po przylocie do Dubaju. Ewentualnie przed powrotem, jako że lot jest w nocy przyjedziemy wcześniej zeby przynajmniej "z zewnatrz" AD zobaczyc. Szkoda że nie honorują testów PCR wykonanych w PL. Jesteśmy zaszczepieni x 3, córeczka x2 ale nie chce ryzykować, że będziemy bez objawowi i nas zamkną w hotelu jakby wyszedł nam pozytywny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#486 PostWysłany: 15 Kwi 2022 09:06 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 74
My wróciliśmy z rejsem AUH KTW w poniedziałek 11 kwietnia 2022.
W samym AUH posługiwaliśmy się polskim testem PCR ze statusem negatywnym. Zadziałał on zarówno w hotelu, Grand Mosque jak i w każdym centrum handlowym czy innej atrakcji. Negatywny test jest akceptowany przez 14 dni od daty wykonania.
Sprawdzone było to w wielu miejscach i atrakcjach. Pozdrowienia
_________________
http://my.flightmemory.com/image/dankle.gif
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#487 PostWysłany: 15 Kwi 2022 13:28 

Rejestracja: 14 Kwi 2022
Posty: 5
Super wiadomość. Skoro przechodziło wszędzie w AUH to znaczy, że mimo że nie powinni, a honorują testy zrobione w PL. Córeczka nie musi bo 9l. więc my x2 zrobimy i w związku z tym zatrzymamy się z 2 dni a AUH. I Później do Dubaju. Coś ciekawego do zobaczenia, zrobienia innego niż Internet podaje, any tips :)?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Kwi 2022 14:41, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#488 PostWysłany: 15 Kwi 2022 14:21 

Rejestracja: 15 Kwi 2022
Posty: 2
Honorowany tylko pcr? Taniej wykonać w Polsce czy w ZEA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#489 PostWysłany: 15 Kwi 2022 14:38 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
W ZEA w ogóle nie występują inne testy niż PCR :)
Taniej zrobić w ZEA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#490 PostWysłany: 15 Kwi 2022 15:00 

Rejestracja: 14 Kwi 2022
Posty: 5
NBE322

Ale jak się zrobi w PL np. tydzień przed wylotem to pewnie za tydzień można lecieć by było. Jak się tam zrobi i wyjdzie pozytywnie to wyjazd z głowy...


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Kwi 2022 19:04, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#491 PostWysłany: 15 Kwi 2022 16:07 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 74
Dokładnie ... Test z PL jest duzo lepszym pomysłem. Pewniej i sprawniej. Wtedy tez nie trzeba biegać jeździć szukać.
Stojąc w kolejce do wejścia do Grand Mosque bardzo duzo ludzi odchodziło z kwitkiem bo mieli paszporty covidowe a nie test albo aplikacje.

Jeżeli chodzi o zwiedzanie nie wychodziłem po za ramy tradycyjnych punktów zwiedzania.
_________________
http://my.flightmemory.com/image/dankle.gif
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#492 PostWysłany: 15 Kwi 2022 17:03 

Rejestracja: 15 Kwi 2022
Posty: 2
Zainstalowałem apkę 'Alhosn' i przeszedłem cqły kreator podając dane wyjazdowe. Na maila otrzymałem kod qr. Rozumiem że to nie wystarczy żeby mnie wpuścili do muzeum i równie dobrze mógłbym nic nie robić?

Ten kod qr będzie miał odpowiedni status po wykonaniu testu czy jak to jest?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#493 PostWysłany: 15 Kwi 2022 17:56 

Rejestracja: 14 Kwi 2022
Posty: 5
Tak. Dopiero jak się zrobi na miejscu po przylocie to za kilka godzin dostaje się info o wyniku testu. Jak będzie negatywny to ok. Jak pozytywny to kłopot. Dlatego chyba nie ma co ryzukować z testem na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#494 PostWysłany: 24 Kwi 2022 22:16 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 73
Cześć wszystkim! Planuję urlop w najbliższym czasie i rozważałem kierunek Katowice-Abu Zabi-Kraków. Jednak widzę po treści na forum że przy przylocie do Abu Zabi trzeba zobić/mieć negatywny wynik testu co znacząco obniża atrakcyjność tego kierunku... Proszę o potwierdzenie, czy rzeczywiście negatywny test jest potrzebny do wjazdu oraz zwiedzania Abu Zabi? Jeśli tak to chyba odpuszczę sobie na razie ten kierunek. Dajcie znać, pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#495 PostWysłany: 25 Kwi 2022 07:18 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Tak, jest potrzebny.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#496 PostWysłany: 25 Kwi 2022 08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
Jeśli jesteś zaszczepiony, to NIE trzeba.
https://visitabudhabi.ae/en/plan-your-t ... afe-travel
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#497 PostWysłany: 25 Kwi 2022 23:16 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 73
Dzięki za informację. Jestem zaszczepiony. Szkoda że jak było Expo w Dubaju były znaczące obostrzenia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#498 PostWysłany: 28 Kwi 2022 15:58 

Rejestracja: 14 Kwi 2022
Posty: 5
Lecę do ABU Dhabi Wizz i dostałem takie info na miala: Wszyscy pasażerowie muszą zostać zarejestrowani w usłudze ICA Smart Travel Service pod adresem https://ica.gov.ae przed odlotem. (Nie dotyczy to obywateli ZEA.)

Czy musimy męczyć się z tym formularzem?
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#499 PostWysłany: 28 Kwi 2022 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
@Damian358 Przeczytaj pod linkiem 2 posty wyzej, mozna, ale nie trzeba.
@karol1c Nie przez caly czas, pod koniec Q1'22 spokojnie mozna bylo pojechac na EXPO2020 bez zadnych obostrzen.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: ZEA post-covid
#500 PostWysłany: 01 Maj 2022 20:34 

Rejestracja: 18 Maj 2019
Posty: 4
Cześć wszystkim, 16 maja lecę z rodziną do Abu Dhabi, widzę dużo niespójnych informacji odnośnie formularza, czy ktoś ma pewne info czy trzeba robić czy nie trzeba jeśli mamy certyfikaty szczepień i chcemy jechać do Dubaju zaraz? jeśli tak to jak wypełnić formularz mojej mamie bo szczepiła się najpierw Johnsonem w sierpniu 2021, a dawkę przypominającą podali jej pfizera teraz w marcu, więc na nowym certyfikacie szczepień ma pfizera a w formularzu ICA można wybrać tylko jeden rodzaj szczepienia, ktoś miał podobny problem i wie jak to ugryżć? Jak wpisze Johnson i podam 2 daty to na nowym certyfikacie zobaczą że jest pfizer i mogą pomyśleć że coś jest nie tak a jak wpisze pfizer to muszą być 2 dawki podstawowe podane chyba obok siebie, nie mam pojęcia co robić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 626 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group