Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 20 Mar 2018 14:14 

hienobiusz napisał(a):
i niestety w Amsterdamie musialem sie z nim pozegnac

My mielismy podobnie wracajac z Havany, zakupy na bezclowce w Meksyku, tam koles zapakowal w odpowiednie torby ale zamiast wyssac powietrze i zakleic to zawiazal ta jednorazowa opaska zaciskowa i zapewnial ze doleci do konca.
W Amsterdamie niespodzianka, spedzilem z 10 minut "negocjujac" z kazdym i nic sie nie dalo - do kosza albo wyjsc i nadac..
Podeszla dziewczyna i po minucie rozmowy z managerem puscili jakby nigdy nic, mowiac ze zrobia wyjatek..
Sam nie wiem co ona im powiedziala :lol:
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 21 Mar 2018 12:34 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
michcioj napisał(a):
Grzes830324 napisał(a):
Przede mna niemiaszkom 2 wagony Marlboro kazali wywalic bo nie mieli ich oklejonych w torbie z duty free zapieczetowanej.

i co z tego ? fajeczki mozna luzem przewozic przeciez w bagazie podrecznym.


jakiś powod musieli mieć ze nie chcieli ich z tym puscic. Ale jest jakies racjonalne wytłumaczenie, poza ograniczeniem ilościowym? Nie jestem pewien czy nie były to sztangi podwojne, ale glowy nie dam.
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 14 Lip 2018 19:36 

Rejestracja: 14 Lip 2018
Posty: 2
Przeczytałam cały wątek, ale niestety nadal nie jestem pewna mojej sytuacji, stąd pytanie:

Lecę z Gruzji przez Kijów do Krakowa. Chciałabym kupić wino na wolnocłówce w Gruzji. Czy przewiozę je w specjalnie zafoliowanej torebce z duty free do Polski czy zabiorą w Kijowie?

Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 14 Lip 2018 20:17 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
jesli masz mniej niz 24h przesiadki nie zabiora jesli bd odpowiednio zapakowane z paragonem.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 18 Lip 2018 17:35 

Rejestracja: 14 Lip 2018
Posty: 2
Dzięki. No właśnie wiem, że teoretycznie tak to powinno działać, ale po przeczytaniu forum mam zagwozdkę. Gruzja leży poza Unią, czyli teoretycznie nie można przewieźć z wolnocłówki, ale z drugiej strony przesiadka jest na lotnisku w Kijowie, czyli też poza Unią, więc może unijne obostrzenia nie będą obowiązywać? Ktoś miał podobny przypadek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 18 Lip 2018 18:23 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Miałem, przewiozłem. Ba nawet dokupilem jeszcze na Ukrainskiej co nie co?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 18 Lip 2018 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
@gruby_inversia, a możesz coś konkretniejszego napisać, będę wracał przez Boryspol z Armenii i chciałem tam coś kupić na lotnisku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 19 Lip 2018 10:09 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Normalnie kupilem wino na wolnoclowej w Gruzji, zapakowali ladnie w torbe zamykana z rachunkiem.
Bagaz nadawalem do Kijowa jednak nie z mysla, żeby pakować tam wino, szkoda było miejsca ? Normalnie nadalem bagaz do WAW i normalnie bez problemu przeszedlem kontrole bezpieczeństwa. Oczywiscie osobno wlozylem butelke do pojemnika. Rzucili okiem na rachunek, spytali czy to lot do ostatecznej destynacji i tyle. Wiekszy problem mieli z zatyczka do wina, ktora przypominala szpilulec?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 19 Lip 2018 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
@kostek966
Wracałem tak z Erywania miesiąc temu.
Kupione w duty free w EVN -> transferowa torba, przesiadka w KBP -> dotarło do kraju bez problemu.
Zrozumiałe, że każdy chce ararata zaimportować :)
Tak na marginesie -> na lotnisku w EVN wyraźnie drożej niż w mieście.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group