Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Lut 2015 23:46 

W hiszpańskich sieciowkach - Zara, Mango,Bershka, Stradivarius, Oysho itp wyprzedaże trwają do 28.02

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 PM off  

#22 PostWysłany: 11 Lut 2015 23:51 
Awatar użytkownika

Zbanowany
ale chyba każdy ma świadomość, że różnorodność towaru będzie zdecydowanie inna od tego z okresu zaraz po trzech królach...

#23 PostWysłany: 12 Lut 2015 10:00 

ale i ceny będą inne :) wróciłam właśnie z takich zakupów, mnóstwo koszulek, spódnic, szortów można kupić po 3-4 euro, koszule po 6-7. Wybór mniejszy ale ceny momentami śmieszne
 PM off  

#24 PostWysłany: 12 Lut 2015 13:56 

@ Boisfarine W których sieciówkach dokładnie?
Takich sklepów jak Bershka w Barcelonie jest kilka. Wszędzie są te same ceny?
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 18 Lut 2015 13:55 
Awatar użytkownika

Loty: 31
Kilometry: 69 563
a jakich cen można się spodziewać we wrześniu ?

#26 PostWysłany: 18 Lut 2015 14:23 

now77ak napisał(a):
@ Boisfarine W których sieciówkach dokładnie?
Takich sklepów jak Bershka w Barcelonie jest kilka. Wszędzie są te same ceny?

No taka magia sieciówek, że wszędzie są te same ceny ;) Ja pisałam o sklepach takich jak bershka, stradivarius, zara, mango, oysho - w tych byłam. Teraz w weekend byłam we Włoszech i jest to samo - wybór coraz mniejszy ale ceny tak jak pisałam, czasem śmieszne. Poza tym w Benettonie większość ciuchów było -70%, część -50%, jakieś pojedyncze -30%. Po prostu na metkach z cenami była nalepka z rabatem i przy kasie go nabijano.
 PM off  

#27 PostWysłany: 02 Lut 2016 22:04 
Awatar użytkownika

Moje spostrzeżenia sprzed dwóch tygodni:

1. ZARA outlet (11 Placa de La Universitat) (nazywany Lefties)
ogromna ilość ludzi w środku, sporo kieszonkowców, kupiłam jedną bluzkę a mama czapkę. Gigantyczne kolejki do kas, ludzi normalnie na kilogramy kupują - na handel. Nie polecam.

2. outlet Desigual (C/Diputacio 323)
torebki zaczynają się od 20 euro, portfele też po 20. Spory wybór. Jak ktoś lubi ich styl i jest zdecydowany coś kupić to na pewno wybierze. Trochę ludzi, ale żadnych tłumów, można spokojnie przebierać. Zero kolejki do kasy.

3. Primark w centrum handlowym Diagonal Mar
rewelacja. Pościel za 10e (dobra jakość, świetne wzornictwo), majtki po 1 - 2 euro, skarpetki 5paki np za 2 euro. Przyjemne ceny ubrań i nienajgorsza jakość. Oczywiście, nie umywa się do Londyńskiego sklepu jak chodzi o metraż sklepu, ale naprawdę można wybrać coś fajnego dla siebie za kilka euro. Ludzi sporo, ale kieszonkowców nie zauważyłam. Kolejki do kas spore ale bardzo sprawna obsługa, więc minimalny czas oczekiwania.

od siebie dodam jeszcze sklep LUSH w centrum handlowym Arenas. Outlet to co prawda nie jest, ale kosmetyki niedostępne w Polsce. kupiłam Bubble Bar (cena regularna to prawie 11$) i Bath Bomb (cena regularna to prawie 5$). Dałam za oba razem jakieś 5 euro.

#28 PostWysłany: 03 Lut 2016 01:08 
Awatar użytkownika

złoty
bagheera604 napisał(a):
2. outlet Desigual (C/Diputacio 323)
torebki zaczynają się od 20 euro, portfele też po 20. Spory wybór. Jak ktoś lubi ich styl i jest zdecydowany coś kupić to na pewno wybierze. Trochę ludzi, ale żadnych tłumów, można spokojnie przebierać. Zero kolejki do kasy.

Na tej samej ulicy jest outlet MANGO
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 08 Cze 2016 12:46 
Awatar użytkownika

Zbanowany
Podobno strasznie kradną (kieszonkowcy) w Primarku w Barcelonie przy Diagonal Mar; dwie kradzieże dziennie są zgłaszane na policję.
:arrow: http://www.abc.es/espana/madrid/abci-ol ... ticia.html

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości