Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zakopane
#61 PostWysłany: 04 Lut 2016 12:06 

@mashacra pzez 3 dni jadłem w Prymusie więc opinia jest miarodajna.

Restauracji Polana już nie ma w Zakopanem. Pozostała tylko w Poroninie, jeśli ktoś chce się stołować w Polanie musi jechać do Poronina.

Stołówka Prymus ciągle działa i ma się dobrze. Do wyboru są dwa zestawy dnia za 12 złotych. 12 zloty za zupę, II danie i kompot.
To jest typowa szkolna stołówka w I Liceum w Zakopanem przy ulicy Słonecznej 1. Działa od od 8 do 16.
Pozytywnym zaskoczeniem był bardzo duży schabowy, takiego dużego jeszcze nie jadłem. Piersi z kurczaka w sosie śmietanowym też były dwie. Czyli porcje mięsa są naprawdę duże.
Raz był niedogotowany ryż, rozgotowany jest zły ale niedogotowany to też błąd.
Zupa grochowa bardzo dobra, kiełbasy nie żałowali. Rosół był cienki, mogliby nad tym popracować przecież to polska klasyka. Ogólnie zupy pożywne.
Kompot taki sobie, bez owoców.
Klimat stołówkowy, wołanie po numerkach itp.
Toaleta jest bezpłatna.

Podsumowując Stołówka Prymus jest na 5 w swojej kategorii.

PS. @konrad @mashacra jak Wy znajdujecie takie miejsca? Jestem pełen podziwu :)
 PM off  

#62 PostWysłany: 07 Cze 2016 12:27 
Awatar użytkownika

Loty: 32
Kilometry: 58 973
niebieski
Będąc w Zakopanem ciągle odwiedzaliśmy Żabi Dwór :) bardzo dobre dania i cena (obiady dwudaniowe 20 zł).

#63 PostWysłany: 30 Mar 2018 18:04 
Awatar użytkownika

Loty: 87
Kilometry: 157 933
Polecam pierogi z bryndzą w restauracji Paradis
Byłam tam kilka razy podczas wyjazdu, serwis do poprawy (zawsze były jakieś błędy w zamówieniu a było nas zazwyczaj 6/8 osób), ale pierogi się same bronią :)
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 02 Maj 2018 15:32 

Cześć, zaczął się sezon wypasu owiec, więc zapytam, czy macie jakieś sprawdzone miejscówki, gdzie można kupić prawdziwego oscypka w przystępnej cenie?
Najlepiej gdzieś niedaleko od centrum Zakopanego, bo będę tam poruszał się piechotą. :)
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 02 Maj 2018 17:14 
Awatar użytkownika

złoty
Małych oscypków ze 100% owczego mleka się nie produkuje. Mleka owczego jest mało, więc robią z niego duże oscypki (te 100% są pakowane i posiadają "certyfikat") lub mieszają z (najczęściej krowim mlekiem) w średnich.
Do momentu kiedy znajomy baca z mojej wsi pracował, to mogłem polecić
https://goo.gl/maps/2m7tkYFeRXF2
Teraz dalej jest ok, ale gwarancji nie daję.
Z oscypkowych ciekawostek, bardzo dużo, jeżeli nie większość restauracji oscypki kupuje na Słowacji, bo są lepsze jakościowo i... tańsze. Polskie oscypki są sprzedawane głównie w detalu. Wiele pseudo "bacówek" (bud z serkami) kupuje hurtowo na Słowacji i sprzedaje w Polsce :)
Coś jak "wędzarnie" ryb nad morzem, które kupują wędzoną rybę w markecie i sprzedają jako świeżo wędzone :)
3 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.

[ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości