Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Beskid Sądecki
#1 PostWysłany: 11 Maj 2022 16:54 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
Cześć, nie znalazłem tematu na forum.

Jaką miejscowość polecacie jako bazę wypadową do zwiedzania?

Pytanie ogólne, bo może ktoś kiedyś skorzysta. Sam szukam miejsca gdzie będzie przyjemnie wraz z możliwością przemieszczania się wózkiem i jakiś wybór lokali gastronomicznych.

Rozważam póki co:
Krynicę-Zdrój
Muszynę
Nowy Sącz

Muszyna i Krynica wydaje mi się zapewniają przyjemny chill nie będąc przy tym zabite dechami ;) Dojazd do innych miejscowosci to ~30 minut.

Polecacie jakieś ciekawe miejsce?
Poza kolejką na Jaworzynę Krynicką oraz asfaltowym szlakiem na Przehybę jakaś inna góra jest podobnie łatwo dostępna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#2 PostWysłany: 11 Maj 2022 17:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Asfalt na Obidzę z Kosarzysk albo nie asfalt, ale solidna szutrówka z Wierchomli do Bacówki nad Wierchomlą
Góra
 Profil Relacje PM off
Undertone lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#3 PostWysłany: 12 Maj 2022 09:08 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
Szutrówki odpadają, próbowałem ostatnio, ale widząc jak skacze w wózku głowka dziecka uznałem, że póki co muszę odpuścić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#4 PostWysłany: 13 Maj 2022 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 425
Loty: 108
Kilometry: 129 341
srebrny
Undertone napisał(a):
Poza kolejką na Jaworzynę Krynicką oraz asfaltowym szlakiem na Przehybę jakaś inna góra jest podobnie łatwo dostępna?


Gora Parkowa w Krynicy :D tylko pytanie co to znaczy "przyjemnie" - bo w ogolnosci ta miejscowka jest dosc zatloczona. W ogole sama Krynica niewiele ustepuje Zakopanemu jak chodzi o ilosc ludzi - no chyba ze poza sezonem, to wtedy mozna tam znalezc calkiem przyjemny chill
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#5 PostWysłany: 13 Maj 2022 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Undertone napisał(a):
Szutrówki odpadają, próbowałem ostatnio, ale widząc jak skacze w wózku głowka dziecka uznałem, że póki co muszę odpuścić.

Nosik?
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus571 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#6 PostWysłany: 13 Maj 2022 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Sama Wierchomla i spacerkiem do Bacówki, nawet z wózkiem da radę. Szlak przedeptany i szeroki. A drogie nie szutrowa, a polna.

Ja bym unikał wymienionych przez Ciebie miejscowości, moim faworytem jest Piwniczna-Zdrój.

Co do wycieczki to niedawno jeszcze pod Niemcową działało prywatne schronisko do którego można było dojść normalnym szlakiem z Rogacza (żółty) ale od Kosarzysk była droga z płyt.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Undertone lubi ten post.
Undertone uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Beskid Sądecki
#7 PostWysłany: 16 Maj 2022 09:13 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
    LonDynia napisał(a):
    Undertone napisał(a):
    Szutrówki odpadają, próbowałem ostatnio, ale widząc jak skacze w wózku głowka dziecka uznałem, że póki co muszę odpuścić.

    Nosik?

    Jestem na kupnie, natomiast nie chcialbym za dluzo nosic, bo dziecko ma tylko 2 miesiace z hakiem, nie siedzi.
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
     Temat postu: Re: Beskid Sądecki
    #8 PostWysłany: 16 Maj 2022 09:30 
    Awatar użytkownika

    Rejestracja: 31 Maj 2018
    Posty: 1735
    platynowy
    @Undertone, ale to ze nie siedzi to nie przeskadza w niczym? W tych lepszych nosikach ergobaby, baby Bjorn itp. Mozna nosic od dnia 1 - jedyny wymog wagi jest chyba od 3kg. My nasze (juz 7mcy) od pierwszego miesiaca nosilismy, wozka nie uzywajac prawie nigdy.
    Ale nic twoja decyzja, udanej wyprawy! :!:
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
     Temat postu: Re: Beskid Sądecki
    #9 PostWysłany: 16 Maj 2022 09:58 

    Rejestracja: 03 Paź 2011
    Posty: 150
    niebieski
    Kupuję Babybjorn, bo już mamy ich bujaczek i jest super, ale to, że piszą o tym, że można od 1 dnia nie oznacza, że rzeczywiście tak jest, specjaliści twierdzą, że jednak nie i lepiej jeśli siedzi. Mam zamiar używać mimo wszystko, ale maksymalnie ograniczyć, za duże ryzyko, nie chcę stawiać własnej wygody ponad dobro dziecka.
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
     Temat postu: Re: Beskid Sądecki
    #10 PostWysłany: 16 Maj 2022 10:31 
    Awatar użytkownika

    Rejestracja: 31 Maj 2018
    Posty: 1735
    platynowy
    Undertone napisał(a):
    specjaliści twierdzą, że jednak nie i lepiej jeśli siedzi

    Zbyt ogolnikowe podejscie, jak siedzi to mozna nosic tak ze patrzy do przodu badz tez uzywac wiekszosc typów, mlodsze mozna bezpiecznie nosic w odpowiednich dla ich wieku
    https://www.healthline.com/health/paren ... ing#how-to
    https://www.mp.pl/pacjent/pediatria/lis ... a-co-dzien
    Tez przechodzilem przez ten etap rozeznawania co i jak i nawet lekarze mówili ze smialo mozna jedynie miec na uwadze typowe elementy bezpieczenstwa - odpowiedni wiekowo sprzet, zeby sie nie przegrzalo itd.
    Tyle, odpuszczam offtop :lol:
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
     Temat postu: Re: Beskid Sądecki
    #11 PostWysłany: 16 Maj 2022 21:27 

    Rejestracja: 03 Paź 2011
    Posty: 150
    niebieski
    Ja go jeszcze pociągnę :lol:

    Ogółem też planuje z nosika korzystać, ale z umiarem. Z lekarzami jest tak, że jeden powie jedno, kolejny drugie, a i na tym się często nie kończy, wszystko trzeba głową ;) pozdrawiam!
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
    Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

    Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
    Nie możesz dodawać załączników na tym forum

    Przeszukaj temat:
      
    phpBB® Forum Software © phpBB Group