Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 12 Cze 2014 21:09 

Odświeżam po miesiącu temat. Mam zamiar kupić bilety na trainose.gr z Aten do Sofii. Jednak w wyszukiwarce podana jest tylko cena i nie mozna kupić online nawet za kilka dni do przodu. Z Aten taki bilet kosztuje ok 25e, a z Salonik ok 19e Kupując taki bilet tylko na nocny pociąg o 23,55 z Aten, jadę nim do Strymonas za Salonikami i potem na tym samym bilecie kontynuuję dalszą podróż do Sofii autobusem greckich kolei. Dokładnie ten sam bilet na 23,55 ale tylko do Salonik też nie jest dostępny przez internet,oraz z Salonik do Sofii. Jeżeli ma ktoś wiadomości dotyczące kupna tego biletu na innej stronie to proszę o podzielenie się. Osobne kupowanie biletu tylko do Salonik i na inne godziny, niż 23,55 to 34,5 e plus 19 e z Salonik do Sofii to razem 53,5e trochę drogo, bo Aegean bezpośredni jest po 86 e.
Góra
 PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#22 PostWysłany: 12 Cze 2014 21:21 

Obawiam się, że nie kupisz biletu z Aten do Sofii, zwłaszcza że nie ma bezpośredniego połączenia. Na pewno nie da się go kupić online na stronie Bułgarskich Kolei - podobnie z resztą jak do innych miast jak Bukareszt, Belgrad czy Istambuł.
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Cze 2014 21:29 

Ten pociąg z Aten o 23,55 jedzie tylko do Strymonas za Saloniki jest bezpośredni wagon i potem tam przesiadka na autobus ,tak jest na stronie trainose .gr chyba że się mylę. Wpisując trasę z Salonik do Strymonas wyświetla ten sam pociąg z Aten i tylko ten jeden.
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 12 Cze 2014 21:56 

Dokładnie tak jest. Ale na stronie Kolei Greckich jest też informacja, że This train does not support seat reservations. You can buy a ticket for this train if and only if you have at least one seat reservation at some other part of your journey. Przy czym nie mam pojęcia, jak ten bilet kupić.

Jest też autobus z Aten do Sofii - koszt 117 BGN w jedną stronę. Rozkład tutaj - http://trianastar-bg.com/bulgarian/trav ... ina-sofia/ i drugi, innej firmy, http://www.tourist-service.com/?languag ... -timetable
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 01 Lip 2014 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Pytanko, czy bilety na trasie Saloniki-Skopje można będzie kupować przez neta? Sprawdzałem ostatnio na stronie greckich kolei i niestety nie mogłem zakupić biletu na termin w lipcu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 02 Lip 2014 18:40 

Rejestracja: 12 Paź 2010
Posty: 83
Ciekawe, czy wypali ta trasa Kraków-Saloniki, ile będzie kosztować no i jaki będzie czas podróży? Swoją drogą za komuny jeździły takie pociągi wakacyjne, tu można poczytać relację z takiej podróży z lat 70-tych: http://www.travel.edu.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 02 Lip 2014 20:07 

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 66
Loty: 21
Kilometry: 54 617
Z Salonik do Aten lata rowniez Ryanair. Bilety od okolo 20 Euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 17 Wrz 2014 21:15 

Kilka dni temu korzystałem z połączenia kolejowego z Salonik do Sofii. Sprawa wygląda tak: Cały skład pociągu jedzie z Aten do Aleksandropoulis. W Salonikach doczepiane są dwa wagony do Sofii, które w Strymonas nastepnie, odczepiane sa od tego składu i te dwa wagony ciągnięte przez spalinową jednostkę dojeżdżają do Kulaty już w Bułgarii. Tam doczepiane są do bułgarskiego składu do Sofji. Bilet z Salonik OW kosztuje 17,5 e a RT 35e Jednak można kupić na stacji w Salonikach bilet tylko do Strymonas za 3,2 e i odcinek graniczny przejechać za darmo. Po odprawie paszportowej w Kulacie można wyjść z pociągu i w bułgarskiej kasie za 11,2 lewa kupić bilet do Sofii. Osobiście płaciłem za ten bilet 6 euro. Podróż trwa ponad 7 godzin
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Lut 2015 12:28 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
czy ktoś ma informacje czy ten pociąg Sofia-Saloniki nadal kursuje?
Bo jak chcę wyświetlić na DB rozkład to pokazuje mi trasę z przesiadką w NISZ (Serbia) i cała podroż trwa ponad 30h
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Lut 2015 13:02 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22459
Nadal kursuje ;)

http://www.trainose.gr/en/passenger-act ... -services/

W linku są też rozkłady do Belgradu przez Skopje i cennik :)
Góra
 Profil Relacje PM off
futrzak uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group