Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lip 2016 00:41 

Rejestracja: 28 Lip 2016
Posty: 22
Witam. We wrześniu ruszam na wyprawę do Azji Południowo-Wschodniej. Jednym z moich przystanków jest Kuala Lumpur i później planuję naładować trochę baterie na wyspach Gili by mieć siłę na zwiedzanie Bali ;) Zastanawiam się jak zorganizować transport na wyspy, gdyż jest kilka opcji. Pierwsza z nich to poranny lot na Lombok, dostanie się w okolice portu i rejs na wyspy. Nie mam pojęcia czy promy też odpływają po południu i to jest pierwszy problem. Kolejny to transport z lotniska w okolice promu, w grę wchodzi tylko taksówka a podróżuje sam więc koszty jak na Indonezję będą znaczne ;) Można by też było dostać się w okolice Senggigi, poszukać noclegu i ruszać rano ale nie wiem czy warto tracić na to czas. Następna opcja to popołudniowy lot na Bali (ceny lotów porannych są dwa razy większe) przylot koło godziny 20, więc trzeba by było szukać noclegu w oklicach Kuty, bądź Ubud i rano dostać się do Padang Bai (speedboat). Jeżeli chodzi o koszta to opcja z Bali jest troszkę tańsza :) Czy ktoś mógłby coś doradzić? Bije się z myślami a Wrzesień powoli się zbliża ;) Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 28 Lip 2016 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Proponowałbym przylot na Bali i od razu zamówić ubera do Padang Bai. Po co następnego dnia tracić czas na dojazd do portu :)
I stamtąd rano ruszyć w kierunki Gili :)
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lip 2016 22:32 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
najlepiej chyba doleciec z KL lub SIN do DPS, a potem speed boat na gilli islands
przez Lombok to raczej nie warto, ja tak jechalem, zajmuje to za duzo czasu
i z tego co pamietam to promy sa tylko rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Lip 2016 22:57 

Rejestracja: 28 Lip 2016
Posty: 22
Dziękuję serdecznie za odpowiedzi :) Speedboat to chyba najlepszy pomysł :) Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group