Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Kwi 2016 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 145
Mam takie pytanko - kupiłem bilety na tiket.com (walka o nie była dosyć spora bo kilka minut po uruchomieniu sprzedaży najtańsze na pociag w moich godzinach się rozeszły w kilka minut, a te które zostawały miały tylko jeden bilet do kupienia a potrzebowałem dwóch) i z obawy o to, ze później tych biletów może nie być podczas kupowania kupiłem pierwszy możliwie dostępny i wpisałem daty urodzenia zamiast numerów paszportów (nie miałem dokumentów przy sobie bo jestem poza miejscem zamieszkania).

Czy wiecie może czy będzie problem z odbiorem biletów i dostaniem się do pociągu?
Pisałem do tiket.com ale mówili, ze trzeba to już załatwiać z przewoźnikiem, a na stacji będę na styk żeby odebrać bilety.

Bede wdzieczny za jakies info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#22 PostWysłany: 08 Lip 2016 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 145
Odpowiem na szybko gdyby ktos mial podobny problem. Przy wejsciu na perony sprawdzali nam jedynie czy imie i nazwisko sie zgadza na Boarding Pass i w paszporcie. Nie bylo żadnego problemu z numerami dokumentow.

Sam przejazd zdecydowanie polecam :) milo i komfortowo. Zwlaszcza na koniec Ramadanu. Spotkana przez nas dzisiaj para z Jakarty jechala 23 godziny.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group