Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lis 2016 14:11 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 92
Wystartowała nowa promocja Agory i Millennium. Za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków jest gwarantowana premia 100 zł.

Warunki: w styczniu i w lutym zapewnić wpływ na konto po 1000 zł i wykonać po 1 płatności karta.
Później do 24 marca uzupełnić dane do wypłaty premii. I do 31 marca będzie 100 zł na koncie :)

Rejestracja w promocji i składanie wniosków o konto najpóźniej do 7.12.2016 r.

W promocji udział mogą brać:
Cytuj:
osoby, które nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania
dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz,
współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza
rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym
karty przedpłaconej pre-paid

Regulamin
Prześwietlenie promocji
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 17 Lis 2016 14:43 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
na ten moment chyba lepsze rozwiązanie jest jak ktoś ma znajomego w millenium zgłosić się do niego on dostanie 100 zła druga osoba 60 zł , ale można to rozdzielić pół na pół, :) ogólnie sam mam Millenium i poza jedną wpadką PR nie mam nic im do zarzucenia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Lis 2016 14:56 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 92
radziu89 napisał(a):
na ten moment chyba lepsze rozwiązanie jest jak ktoś ma znajomego w millenium zgłosić się do niego on dostanie 100 zła druga osoba 60 zł , ale można to rozdzielić pół na pół, :) ogólnie sam mam Millenium i poza jedną wpadką PR nie mam nic im do zarzucenia :)

Z programu poleceń Millennium:
Cytuj:
1. Promocja trwa od 05.09.2016 do 30.11.2016 r., przy czym:
1) polecanie Konta Nowym Klientom przez Obecnych Klientów
jest możliwe w okresie od 05.09. do 31.10.2016 r.,

Więc teraz niestety za 100 zł już się nie da.
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 21 Lis 2016 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2012
Posty: 265
Chcę założyć konto, więc czy ktoś z forumowiczów, kto jest klientem Millenium i zarejestrowany w promocji, chciałby skorzystać z okazji i mógłby mi podesłać kod polecający w PW (wymagane: imię nazwisko e-mail i kod)? :)

-- 21 Lis 2016 15:25 --

dziękuję. już nieaktualne.

--------------------
Niestety znowu aktualne, gdyż użytkownik od wczoraj się ze mną nie skontaktował mailowo, żeby przesłać kod. Zależy mi na czasie. Ktoś inny jest chętny na 50 zl premii? :D
_________________
'The journey is what brings us happiness... not the destination'
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 24 Lis 2016 01:47 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
;)) A jak poleciłem kodem to jak Millenium przeleje 50 zł, znajdzie po czym takiego delikwenta?:P
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group