Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Mar 2014 22:03 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 2
Witajcie poszukiwacze darmowych (i tanich) lotów!

Postanowiłem w końcu się odważyć i spróbować wylecieć za granice naszego kraju... na własną rękę! :)
Chciałem wyruszyć na 7 dni, między 7 a 20 września tego roku*

Razem ze mną zabrałbym + 2 osoby, co prawda jeszcze niedojrzałe emocjonalnie, ale za to pełnoletnie.
Nawet określiłem swój limit kwotowy - do PLN 6 000 za wszystkie "człowieki", za cały wyjazd.

I tutaj pora na prośbę - chciałbym wysłuchać waszych narzekań na moje lenistwo rad co do tego, gdzie najtaniej/najlepiej spędzić te wolne dni. Wymogi? Ciepło (opalanie się rządzi), obecność zbiorników wodnych (pływanie rządzi), zwiedzanie schodzi na dalszy plan.

Zastanawiałem się nad Maroko, Tunezją... Dubaj troszeczkę przekroczyłby mój plan budżetowy, więc niestety odpada.** :(

Żeby nie było, że jestem takim kompletnym leniem - szukałem ofert. Jedną z nich znalazłem np. na AlphaRooms.com, gdzieś w Egipcie, all inclusive. Wiem jednak, że wasze propozycje będą dużo ciekawsze! :)

Jeśli czegoś nie napisałem, chętnie to uzupełnię.
Pozdrawiam serdecznie,
Dami107

*Dami107, przecież to oczywiste
**A kusił... oj, jak kusił...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 18 Mar 2014 22:21 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
Ile Ty masz lat?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Mar 2014 22:23 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 29
i z jakiego miasta wylot najlepiej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Mar 2014 22:24 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
za tyle niech sobie wycieczke kupią
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Mar 2014 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
Sprawdźcie sobie rainbow tours.
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Mar 2014 22:32 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 2
Witajcie, dzięki za wasze odpowiedzi.
Więc tak: aktualnie mam 20 lat (to dużo, mało?) Pewnie piszę, jakbym miał 12 lat mniej, no ale coż... stylu nie zmienisz. Postaram się przyhamować trochę.

Najlepiej z Warszawy, z drugiej strony jeśli można by gdzieś dojechać PolskimBusem, nie byłoby źle. Ale preferowana jest Warszawa.

NakatePL napisał(a):
za tyle niech sobie wycieczke kupią

Za dużo kasy? Za mało? Myślałem, że gdy będę składać sobie wycieczkę sam, będą mógł trochę zaoszczędzić lub pojechać w miejsca jeszcze bardziej "egzo".

Jeszcze raz dzięki za wasze odpowiedzi!
Pozdrawiam gorąco,
Dami107
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Mar 2014 22:35 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
To na początku radzę tereny egzo Ci odpuścić a leć sobie np do hiszpani polecam alicante malaga jak chcesz wypocząć
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Mar 2014 22:38 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 29
np z Poznania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Mar 2014 22:43 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 29
i z Warszawy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Mar 2014 23:07 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Radzę czytać dużo stronę główną i forum i niedługo same pomysły Ci wpadną ;)
Ale na zachętę. Tydzień we wrześniu na jednej z śródziemnomorskich wysepek to koszt góra 1000zł na osobę ze wszystkim. Odpuść sobie Maroka czy Tunezję - tam są gorsze warunki do opalania/kąpania się niż w Europie. Poleć zamiast tego na jakąś Maltę, Ibizę, Majorkę czy grecką wysepkę (Sardynie, Korsyki i Sycylie odpadają ze względu na ceny). Z kontynentalnych wybrzeży tylko Hiszpania (Włochy/Francja za drogie, Portugalia za zimna). Im później wyjazd tym lepiej - mniej turystów i niższe ceny. I poluj na bilety - powodzenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Mar 2014 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Nikt za Ciebie nie wybierze dokąd polecisz. Mamy Ci doradzić jakieś miejsce? - Ok, ale słońce, woda i 2 000zł za osobę to kryteria zbyt szerokie by coś polecić. We wrześniu na większości wybrzeży od zwrotnika raka do 42 równoleżnika szerokości północnej powinno być ciepło - a taka sugestia chyba nie będzie pomocna. Musisz sam zastanowić się na czym jeszcze zależy Ci podczas wycieczki. Za tę kwotę w ramach sugerowanego profilu wypoczynku w grę wchodzi raczej tylko Europa, ew. kurorty w Egipcie czy Tunezji. Mając do wyboru Grecję, Włochy, Hiszpanię i Turcję na pewno znajdziesz w internecie(a nawet na tym forum) mnóstwo relacji, opisów, sprawozdań z wypraw(w tym cen) do tych państw i łatwiej będzie Ci sprecyzować zapytanie, gdybyś dalej miał jakieś wątpliwości.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group