Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 149 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 18 Wrz 2023 12:40 

Loty: 53
Kilometry: 229 526
@7Greg Żadne polskie OC w życiu prywatnym nie spełnia wymagań w usa - nie obejmuje samochodu (w wykluczeniach są wypadki spowodowane podczas prowadzenia samochodu).

Tak Alamo zgodnie z tym co piszą do klas LUKSUSOWYCH wymaga dodatkowego ubezpieczenia (nie znam rynku na całym świecie, ale w usa jest to w miarę standardem że twoje ubezpieczenie obejmuje samochód który prowadzisz)

edti: Ale jak rozumiem masz bilet dalej? Myśle że bardziej chodzi o dowód że planujesz wylecieć ze stanów, więc ten return ticket to chyba skrót myślowy.
 Relacje PM off  

#142 PostWysłany: 18 Wrz 2023 22:31 

OK. Dziękuję za wyjaśnienie :D
 Relacje PM off  

#143 PostWysłany: 25 Wrz 2023 15:01 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Ale z tego co pamiętam, ten warunek pojawia się jedynie przy płaceniu kartą inna niż kredytowa. Jeśli płacisz debetówką lub Revo, to ten warunek sprawdzają - za każdym razem musiałem pokazywać bilet powrotny. Wydaje mi się jednak, że pokazanie biletu na kolejny lot (niekoniecznie na wylot z USA) również zadziała.

#144 PostWysłany: 07 Lis 2023 20:42 
Awatar użytkownika

srebrny
Może tworzę problem niepotrzebnie, ale nie umiem znaleźć konkretnych informacji na stronach Alamo czy Hertz. Wynajem Miami. Chciałbym wiedzieć jaki jest excess w przypadku wzięcia od nich CDW/LDW. Siedziałem z nimi na czacie, ale mówią, że nie wiedzą i tylko wypożyczalnia konkretna, czy na miejscu.
Mam jeszcze PKO Infinite do wkładu własnego, ale wieki nie wypożyczałem w USA auta i nie wiem czego się mogę spodziewać jeżeli chodzi o excess.
Np Hertz ma tanio Teslę (w cenie Mazdy), ale za cholerę nie wiem jakiego udziału własnego przy szkodzie mogę się spodziewać. Dogrzebałem się do jakiegoś super cover (można niby dodatkowo dokupić, ale przy rezerwacji nie widziałem) i np. w UK excess jest 500 funtów (https://www.hertz.co.uk/rentacar/reserv ... LHRT50/SCE)

#145 PostWysłany: 07 Lis 2023 21:34 

złoty
@grondo Wpisz sobie u Hertz'a kod CDP#769985 i powinieneś mieć zero excess i pełen LIS.
Jeśli nie wejdzie na polskiej wersji strony Hertz to atakuj np. francuską.
Dwa wynajmy w ostatnich 14 dniach i tak miałem.
To akurat kod dla Visa Infinite.
 Relacje PM off
grondo lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#146 PostWysłany: 09 Lis 2023 11:19 
Awatar użytkownika

srebrny
Jeszcze raz dzięki, zupełnie zapomniałem o benefitach Infinite :)
Tutaj więcej info, kod minimalnie inny, ale ten z posta wyżej wchodzi.
https://www.visa.pl/pl_pl/visa-benefit/hertz/151454

A jeżeli chodzi o wkład własny to trochę sobie zaprzeczają, ale zakładam, że go nie będzie (pewnie dowiem się dopiero na miejscu, albo jeszcze pogrzebię w regulaminach)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#147 PostWysłany: 15 Sty 2024 13:03 

Czy ktoś brał ostatnio AVIS i chcieli od niego nasze polskie międzynarodowe prawo jazdy? ich regulamin niby ma ten wymóg.

Image
 PM off  

#148 PostWysłany: 02 Lut 2024 16:45 

Loty: 59
Kilometry: 94 484
Podsumowując wynajęcie auta w Alamo na lotnisku Miami:
- okres od 22.01 do 31.01
- auto typu full size - dostaliśmy Nissana Altima 20 tys. mil przebiegu
- cena: ~420 $ - działa link z poprzednich postów (rezerwacja ze strony ENG lub DE, oferta dla tych rezydentów, nikt o nic nie pytał, od razu przeszli do podpisywania kwitów).
- Alamo nie pobiera opłat za SunPassa, nie ma go w autach. Jazda po płatnych drogach odbywa się za pomocą toll-by-plate, gdzie kamery zaczytują nr tablic i potem tylko ściągają kasę z karty kredytowej.
- zwrot bezproblemowy, obeszli tylko dookoła auto, sprawdzili stan paliwa i tyle, nawet prosili, aby nie wyrzucać śmieci z samochodu, sami się tym zajmą.
- nikt nie pytał o międzynarodowe prawo jazdy, wystarczyło polskie.
 Relacje PM off
xyrxis lubi ten post.

#149 PostWysłany: 02 Lut 2024 17:52 

Loty: 111
Kilometry: 357 277
Podsumowując wynajęcie auta w Alamo na lotnisku Miami:
- okres od 21.11.23 do 2.12.23
- Jeep Wrangler - stało kilkanaście ,różnej masci poprosili weżcie sobie który chcecie
- cena: ~545 $ poprzez economycarrentals- pełne ubezpieczenie- 0 namawiania przez pracownika Alamo do wykupienia dodatków
- 6,5 $ za autostrady bez napinania sie w omijaniu płatnych dróg -w zasadzie ta sama prędkość na express lanes w porównaniu do bezpłatnych/2000 km/
- zwrot bezproblemowy, obeszli tylko dookoła auto, sprawdzili stan paliwa i tyle, przed oddaniem pojechaliśmy na myjnie/12$/ -gosc przy zwrocie śmiał sie że nigdy nie był taki czysty.
- nikt nie pytał o międzynarodowe prawo jazdy, wystarczyło polskie.
 Relacje PM off  

[ 149 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości