Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 261 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 01 Lis 2022 00:29 

niebieski
Wypożyczyliśmy w końcu zwykłego blaszaka przez Avis, który niby jest 24h. Owszem wydanie i samochód spod terminala bez żadnych podwózek, co miało znaczenie po północy, ale zwrot o takiej porze tylko przez wrzucenie kluczyków do skrytki. Mieli zablokować ćwierć miliona ISK, ale była blokada tylko na 15000 jak za paliwo. Pojawiło się za to obciążenie na 51 ISK, które na mailowym protokole było różnicą między kosztem a przedpłatą, pewnie jakieś różnice kursowe. To kolejne wypożyczenie, gdzie mam jakieś grosze do dopłaty, kilka razy była to najniższa jednostka monetarna w danym kraju jak do niewycofanej autoryzacji.

Spotykaliśmy trochę campervanów i nawet widziałem przez okno rozgrzebaną pościel, więc ktoś chyba w nich nocował, chociaż pogoda była dużo bardziej łaskawa niż prognozy i średnie wieloletnie.
Z drugiej strony widziałem dość nowe SUVy 4x4 z wielkim stickerem na desce rozdzielczej, że zabrania się F-roads.
 Relacje PM off
Krzysztof76 uważa post za pomocny.

[ 261 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości