Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Wrz 2023 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1750
Loty: 269
Kilometry: 293 521
złoty
Kraj: Armenia

Bezprowizyjne:

ARMBUSINESSBANK* - 0 Prowizji
ARDSHINBANK* - 0 Prowizji
AmeriaBank* - 0 Prowizji
ARARAT BANK - 0 Prowizji
ARMECONOBANK - 0 Prowizji
Acba Bank - 0 Prowizji

Z prowizją:

ConverseBank* - 2% Prowizji


* - Dostępne na Lotnisku EVN w strefie ogólnodostępnej na lewo po wyjściu z hali odbioru bagażu

Dodatkowe spostrzeżenia:

Co do płatności kartą - są jak najbardziej dostępne, spora część obsługuje zbliżeniowe płatności, są też czasami starsze terminale od PAX gdzie tylko Chip/Swipe.
Dużą część tych banków ma nowoczesne bankomaty gdzie da się wypłacić zbliżeniowo - udało mi się to w ARARAT BANK, AmeriaBank i ARDSHINBANK.
Minimalna kwota wypłaty z bankomatów to 1000 AMD.

Testowane na karcie mBank Visa Świat i Revolut/ Testowane w Wrzesień 2023
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
8 dni na Zanzibarze za 2903 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami 8 dni na Zanzibarze za 2903 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje na Krecie za 1097 PLN. Loty z Gdańska i 5 noclegów blisko plaży Wakacje na Krecie za 1097 PLN. Loty z Gdańska i 5 noclegów blisko plaży
#2 PostWysłany: 05 Paź 2023 17:02 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 295
Loty: 59
Kilometry: 111 842
Evocabank, karta Revolut, 1% prowizji bez ostrzeżenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Cze 2024 04:42 

Rejestracja: 19 Lis 2023
Posty: 6
@Martinuss a mógłbyś poinstruować jak takiej wypłaty zbliżeniowej dokonać? Bankomat prosi mnie o jakiś numer referencyjny, nie wiem skąd taki numer dostać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Cze 2024 19:20 

Rejestracja: 19 Lis 2023
Posty: 6
Dalej nie wiem jak wypłacić zbliżeniowo z Amerii, ale w bankomacie Acba bank wystarczy przyłożyć kartę, a dalej już jak zwykle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group