Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 06 Lip 2021 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@cart Tak jak @boots napisal full-empty ZAWSZE bedzie drozej. Na tym polega ten biznes naciagania - kiulka eur za wypozyczenie i +50 za ta opcje dla wypozyczalni....
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 08 Sie 2021 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Mam wyjazd za 4 dni. Miesiąc temu zarezerwowałem kompakt za 2600. 2 tygodnie temu za 2300 był już mid-size SUV (Qashqai), a dzisiaj za niecałe 2000 jest już Insignia kombi. Udało mi się za każdym razem odwołać rezerwację i zrobić nową. Dalej sporo jak na 11 dni najmu, ale do przełknięcia.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 24 Sie 2021 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Finalnie wziąłem samochód przez Discover Cars w Enterprise. Obsługa na lotnisku na najwyższym poziomie. Miałem niby klasę Insignii kombi. Chcieli mi dać Mercedesa B-klasę automat, ale przy naszej ilości bagażu i z wózkiem to było niemożliwe. Potem przymierzyliśmy się do Citroena C5 aircross, ale też było ciężko. Finalnie, dostaliśmy Seata Alhambrę za 10e/dzień więcej. Blokada na karcie tylko na 150 euro.
Przyrysowałem lekko drzwi o ścianę jak otwierałem przesuwne drzwi, przytarłem też od spodu zderzak z przodu, ale na wszystko machnęli ręką i żadnej kasy ode mnie nie chcieli.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 24 Sie 2021 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
@cart a miałeś DW (Damage Waiver) zaznaczony przy ubezpieczeniach jako opcję w kontrakcie wypożyczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 24 Sie 2021 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Miałem wkład własny 1100 euro.
Wykupione miałem zewnętrzne ubezpieczenie na takie wypadki ale na szczęście się nie przydało.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 26 Wrz 2021 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
cart napisał(a):
Miałem niby klasę Insignii kombi. Chcieli mi dać Mercedesa B-klasę automat, ale przy naszej ilości bagażu i z wózkiem to było niemożliwe. Potem przymierzyliśmy się do Citroena C5 aircross, ale też było ciężko. Finalnie dostaliśmy Seata Alhambrę za 10e/dzień więcej.[...]
Przyrysowałem lekko drzwi o ścianę jak otwierałem przesuwne drzwi, przytarłem też od spodu zderzak z przodu, ale na wszystko machnęli ręką i żadnej kasy ode mnie nie chcieli.

Troszke cie naciagneli. Jesli rezerwacja byla potwierdzona, a wypozyczalnia nie miala dla was samochodu kombi, powinni byli zaoferowac bezplatny upgrade, nie za €10/dzien.
No, ale zachowali sie ladnie ws. zarysowan ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 03 Sty 2022 18:40 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Jaką wypożyczalnię polecacie na 5 dni? Odbiór w Madrycie, zwrot w Maladze. Jakiś najtańszy manual byle pokonać trasę między miastami i po drodze wstąpić do kilku miejsc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 25 Kwi 2023 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Np Hertz gold
Image
Może nie najtanszy, ale najfajniejszy.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 20 Lis 2023 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Ostatnie dwie wizyty w Madrycie, zakup przez DYS, ceny za wynajem jak za bilet w dwie strony z lotniska :) za pierwszysm razem wypożyczalnia Record, bez problemów, uiszcona kaucja, brak naciągania na uszkozenia po zdaniu samochodu, zwrot kaucji po 4 dniach, za drugim razem Firefly również bezproblemowo, zwrot kaucji na drugi dzień po oddaniu auta. Obie wypożyczalnie mają swoje budki na parkigu nie w terminalu.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group