Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Cze 2021 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2016
Posty: 58
Z tego co się orientowałem cena wynajęcia samochodu na Dominikanie to około 40 USD dziennie. Przy długich okresach najmu spada i może osiągnąć poziom około 30 USD (na przykład w tej wypożyczalni https://gooddog.rent/).
Ja wynajmowałem samochód niby w wypożyczalni, ale właściciel jest kuzynem znajomego, itd. Dostałem cenę 25 USD za dzień. Obarczone jednak było to ryzykiem. Było to wypożyczenie bez ubezpieczenia.
Na Dominikanie wszyscy jeżdżą jak chcą, ale w sumie jest w tym chaosie jakaś logika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 30 Lip 2021 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2019
Posty: 33
Loty: 29
Kilometry: 55 945
Koniec końców wynajęliśmy auto w gooddog rent a car (Plaza La Proa, Local 4A, Avenida Alemania, Punta Cana 23000). Rezerwowaliśmy auto przez internet z opcją rozszerzonego ubezpieczenia. Na miejscu nie mieli auta które rezerwowaliśmy więc dostaliśmy bezpłatny upgrade na SsangYong Korando 2016. Auto bez żadnych problemów, czyste i zadbane.
Depozyt 200$ płacony Revolutem i oddany tego samego dnia w którym oddaliśmy auto.
Jakby ktoś chciał to przy rezerwacji online kod: EASY10 daje 10% zniżki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 22 Gru 2021 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Jakby ktoś szukał sprawdzonej firmy to polecam w Cebarete - Universal CARS Rental, na głównej ulicy.

Miguel +1 (829) 820-6787, można się z nim kontaktować przez WhatsApp.

Auto podstawił pod hotel, SUV za $45 za dzień z małą blokadą. Można też wypożyczyć z pełnym ubezpieczeniem.

Nie polecam brać małych aut i koniecznie trzeba sprawdzić czy są światła i hamulce. W Dominikanie można jeździć po alkoholu! Na drogach jest ostro, ale tylko w miastach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 31 Gru 2021 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1194
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Mam kod rabatowy na 10% do Gooddog Rent a Car w Punta Cana. Wypożyczałam auto u nich, bardzo dobry kontakt i zero problemów ze zwrotem depozytu.
Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na priv
Góra
 Profil Relacje PM off
Gregggor lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 23 Paź 2023 07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
bede pod koniec nastepnego miesiaca w santo domingo , moze ktos ma podobne plany i mozna sie zgadac i wypozyczyc jedno auto

a tak wogole to ma ktos jakies opinie o wypozyczalni Europcar i Thrifty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 20 Lis 2023 21:36 

Rejestracja: 14 Sty 2015
Posty: 16
Cześć szukam auta w Santo Domingo w dacie 4-11.01.24. Ceny póki co nie są najlepsze a wypożyczalnie mają okropne oceny. Podzieli się ktoś swoimi dobrymi praktykami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 13 Mar 2024 23:00 

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 35
Auto wynajęte na tydzień tutaj: https://puntacanarentacar.com/
Skusiła mnie niezła cena (300 USD za tydzień z podstawowym ubezpieczeniem, w cenie dodatkowy kierowca) i niski depozyt (tylko 100 USD!).
Dostaliśmy upgrade do większego auta, którym był Hyundai Elantra. Auto miało wszystkie ciemne szyby, włącznie z przednią, co jest dużym plusem - jak przypadkiem wjedziecie w mało przyjemne miejsce, to nie widać kto siedzi w środku. Z minusów - po zmroku nie widać dziur, które są ogromne i Murzynów wyprzedzających prawą stroną (tak, prawą!) :mrgreen:
Stan techniczny auta - mógłby być lepszy, opony w stanie agonalnym.
Zwrot auta jeszcze nigdy nie zdarzył mi się w takiej atmosferze - wynajmujący nawet nie obejrzał auta (oddane przez nas na dojazdówce), zdjął kaucję i jeszcze popytał kumpli, z którego terminala lecimy :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez puhacz, 14 Mar 2024 04:03, edytowano w sumie 1 raz
Wyraz Murzyn był i jest pisany wielką literą zgodnie z ogólną zasadą ortograficzną, ustalającą taką właśnie pisownię dla wszystkich nazw własnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group