Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sty 2015 10:30 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 9
Witam
Robimy wycieczkie (2 osoby).
1)Rio 18.03 do 22.03
2)Buenos Aires 22.03 do 26.03
3)Santiago de Chile 26.03 do 31.03
4)Iguazu 31.03 do 03.04
W Rio mamy zalatwionego przewodnika po Angielsku(po Polsku nie moglem nikogo znalez)
Buenos Aires chcemy zrobic wycieczkie do Tigre i promem do Colonia Uruguay.
Chile zwiedzanie miasta Cerro San Cristobal,Santa Lucia, Mercado Central,Cementerio General,
ipojechac do Valparaiso
Iguazu wiadomo wodospady ze strony Argentyny i Brazyli , tama Itaipu,

Wszystkie dodatkowe wskazowki mile widziane:)))))
Moze ktos jedzie w tym czasie mozna by bylo sie spotkac
Pozdrawiam




Moze ktos jest w tym samym czasie,mozna by bylo sie spotkac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 05 Lut 2015 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2013
Posty: 113
Loty: 74
Kilometry: 301 095
Super wyprawa się szykuje!
A co będziesz w Rio zwiedzał z przewodnikiem? Z ciekawości pytam :)
_________________
www.caipiroska.pl - Portal o Brazylii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Lut 2015 00:28 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 9
Corcovado
Glowa Cukru
Lapa
Jardim Botanico
Santa Teresa
Maracana
Rio Niteroi
Copacabana ,Ipanema, Aroador
Escadaria Selaron
Tijuca Forest
Zobaczymy czy damy rade to wszystko zobaczyc
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Lut 2015 00:59 

Rejestracja: 06 Maj 2013
Posty: 27
na copacabanę i ipanemę to raczej z ręcznikiem niż z przewodnikiem ;p i do tego caipirinhę od niejakiego Jacare! świetna sprawa :) co do corcovado, to byłam bez przewodnika i nie czuję, żeby w jakimkolwiek momencie mógł mi się przydać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Lut 2015 01:11 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
My będziemy w Brazylii od 8 do 24 marca. Pierwsze dni w Rio, 13-17 wodospady. Potem mamy w planie Paraty i może Ilha Grande, raczej wypoczynkowo, tym razem. Będziemy więc częściowo w tym samym czasie, ale chyba się "rozminiemy". Co do przewodnika, nie wydaje mi się to konieczne, bo większość tych punktów do zwiedzania w Rio jest dobrze opisana, no chyba, że pokaże jakieś unikatowe miejsca. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Lut 2015 09:47 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 9
Oczywiscie masz racje jestem przygotowany wiem co chce zobaczyc ale mamy malo czasu i boje sie ze nie dam rady to wszysko zobaczyc.
Przewodnik odbiera nas z lotniska zawozimy bagaze do Hotelu i ruszamy dalej.On na pewno bedzie wiedzial jak najszybciej i bespiecznie wszedzie dojechac.
Mam juz kupione wszystkie loty i Hotele terminow nie moge zmienic.
Pozdrawiam

-- 06 Lut 2015 08:57 --

Elunei
Nie bedziemy z przewodnikem przebywac 24 godziny , chcemy ten krotki czas wykorzystac do maksimum
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Lut 2015 10:53 

Rejestracja: 30 Gru 2013
Posty: 110
A czy przewodnik bedzie mial wlasny samochod czy bedziecie go wozic taksowkami? Mialem umowiny "Favela tour" i przewodniczka zajechala pod moje miejsce zamieszkania taxi i dalej do Santa Marta.Nie bylo daleko wiec nie ma o czym mowic ale nie chcialbym calego Rio tylko taxi objezdzac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Lut 2015 12:09 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 9
Uzgodnione jest ze spotykamy sie na lotnisku, z lotniska jedziemy taksowka do hotelu zostawiamy bagaz,nastepnie poruszamy sie autobusami (komunikacja miejska)
Reszta do uzgodnienia na miejscu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Mar 2015 18:52 

Rejestracja: 07 Sie 2012
Posty: 20
jejku to nie mogliscie po prostu oplacic mi biletu z Parany i bym Was oprowadzila po polsku? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group