Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Mar 2024 23:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Porównując z 2022 roku, obecnie kontrola jest bardziej upierdliwa. Moje postrzeżenie dotyczy obydwa lotniska Buenos, przy wlocie.

Obecnie dopytują o plan zwiedzania lub nawet o noclegi w Argentynie. Chociaż najgorsze to miałem w AEP, lecąc z ASU. Nie chcieli mnie wpuścić do Argentyny bo nie miałem biletu wyjazdowego/wylotowego z Argentyny (planowałem go kupić w Mendozie, bo nie chciałem płacić za prowizję plataformy). Ponad 20 minut tłumaczyłem, ze wylot mam z SCL więc muszę wyjechać. Do tego ze to mój 5 wjazd do ARG w 5 lat więc mogą zobaczyć ze jestem wiarygodny. Na końcu warunkowo mnie przepuścili, więc warto mieć byle jaki papier, ze wylatujecie z ARG

ALE, nie ma happy endu ta historia.

W Mendozie nie mogłem kupić bilet na autobus do Santiago, bo system do wystawienia biletów, współpracuje z stroną ministerstwa transportu a ona nie znajdowała mój wjazd do Argentyny.

No cóż, takie uroki braku pieczątek na paszportach.
Góra
 Profil Relacje PM off
j_a lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 11 Mar 2024 23:55 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 294
Loty: 139
Kilometry: 286 579
niebieski
A tak zapytam, czemu w Argentynie nie dają tych pieczątek ?
Przy przekraczniu granicy z Foz de Iguazu do Puerto Iguazu, dostawałem pieczątki tylko od Brazylii.
Nawet prośba o pieczątkę (jako pamiątka w paszporcie) Argetyńska - pani kiwała tylko głową no no no ....

PS: Wróciłem na farcie w drodze powrotnej bo sprawdzali wtedy jeszcze w Brazylii szczepenia (na przejsciu granicznym - patrzylem ktory pogranicznik nie wymaga 'kartek do okazania'), a ja nie miałem, miałem tylko test wykonany na 4h przed lotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Mar 2024 23:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Od 21 czy 22 Peru i Argentyna pieczątki nie dają, tylko wpisują na kompie do systemu. Ale niestety nie w każdym kraju to dobry pomysł...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 24 Mar 2024 20:33 

Rejestracja: 12 Lis 2022
Posty: 13
Pieczątki dają jeszcze na małych przejściach typu Ingeniero Pallavecini w Patagonii, gdzie zamiast wpisu do komputera robi się zdjęcie paszportu smarrtfonem :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
szpaczny lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group