Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#881 PostWysłany: 19 Sty 2020 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Mar 2018
Posty: 4
Ruxe napisał(a):
-- 19 Sty 2020 18:25 --

Na Hellas kupujesz tutaj. http://www.vivaticket.it Z reguły jest kilka faz sprzedaży i ta ostatnia jest dla zwykłych kibiców bez żadnych kart itd. Z tym, ze to jest mecz z Juve wiec, pewnie wszystko pojdzie już w pierwszej sprzedaży skierowanej do posiadaczy ich jakiejś tam karty Hellasu.

-- 19 Sty 2020 18:28 --

kiimi napisał(a):
ja byłam w grudniu w bocznej części Curva Nord - Nord Ovest

z kupnem biletu nie ma problemu, tylko trzeba mieć dokument tożsamości. Na wejściu też dokładnie sprawdzają ten dokument z danymi na bilecie, no i torebki itp.

polecam bo fajnie czuć atmosferę ;)


Potwierdzam idealny sektor żeby być blisko młyna a zarazem lajtowy klimacik, normalne towarzystwo.



O proszę. Nie wiedziałem, że mamy po dobrej stronie Łodzi taką ogarniętą i turystyczną wiarę. Pozdrawiam :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Ruxe lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#882 PostWysłany: 20 Sty 2020 08:55 

Rejestracja: 13 Sty 2020
Posty: 3
Kupował ktoś tu z obecnych bilet na Atalante Bergamo ?? Chciałbym się wybrać na mecz Atalanta - Roma 15.02.2020
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#883 PostWysłany: 20 Sty 2020 18:34 

Rejestracja: 11 Sty 2019
Posty: 3
Prośba o podpowiedź. Jak kupić bilety na najbliższy mecz Napoli z Juve 26/01 - próbuję przez ticketone.it ale po wybraniu biletów i zaakceptowaniu regulaminów strona się "wywala". Ma ktoś doświadczenie czy na miejscu w Neapolu jest szansa stacjonarnie kupić bilet ? My będziemy od piątkowego wieczoru - mecz w niedzielę o 20.45. Z góry dzięki za porady
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#884 PostWysłany: 20 Sty 2020 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 822
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
A przeczytałeś choćby ostatnie 5 stron tego wątku?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#885 PostWysłany: 20 Sty 2020 22:23 

Rejestracja: 11 Sty 2019
Posty: 3
Przeczytałem ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#886 PostWysłany: 20 Sty 2020 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 822
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Zmien przegladarke, wylacz adblock
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#887 PostWysłany: 21 Sty 2020 01:06 

Rejestracja: 11 Sty 2019
Posty: 3
Dzięki. Jesteś super.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#888 PostWysłany: 22 Sty 2020 02:12 

Rejestracja: 18 Gru 2018
Posty: 28
Ciekaw jestem czy Ci się uda, bo na stronie Napoli jest info, że tickety na Napoli-Juve na podstawie jakiegoś przepisu mogą kupić tylko posiadacze kart i mieszkańcy regionu. Pytanie jak to się ma do obcokrajowców.

Ja natomiast mam inne pytanie do forumowiczów, w dacie urodzenia pomyliłem z pośpiechu 1988 z 1998. Czy mogą być problemy na bramkach? Sprawdzają to bardzo dokładnie, czy tylko patrzą na gębę w dowodzie? Ktoś miał podobnke?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#889 PostWysłany: 27 Sty 2020 20:52 

Rejestracja: 27 Sty 2020
Posty: 1
Witam,
Panowie wybieram się na mecz AS Roma z Lecce 23 lutego.
Możecie doradzić który sektor wybrać z tych tańszych?
I czy znajdę gdzieś taniej bilety niż na oficjalnej stronie Romy (tam po 25euro)
Dzięki za odpowiedź ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#890 PostWysłany: 28 Sty 2020 16:50 

Rejestracja: 18 Gru 2018
Posty: 28
Taniej już nie znajdziesz, bo przecież Roma jako organizator wydaje bilety, więc każdy inny podmiot będzie musiał też je tam kupić i ewentualnie odsprzedać. No chyba, że może na sektor gości?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#891 PostWysłany: 02 Lut 2020 16:50 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 35
rooney88 napisał(a):
Ciekaw jestem czy Ci się uda, bo na stronie Napoli jest info, że tickety na Napoli-Juve na podstawie jakiegoś przepisu mogą kupić tylko posiadacze kart i mieszkańcy regionu. Pytanie jak to się ma do obcokrajowców.

Ja natomiast mam inne pytanie do forumowiczów, w dacie urodzenia pomyliłem z pośpiechu 1988 z 1998. Czy mogą być problemy na bramkach? Sprawdzają to bardzo dokładnie, czy tylko patrzą na gębę w dowodzie? Ktoś miał podobnke?


Nie sprawdzaja dokladnie, jak napisales patrza ledwo na gebe w dowodzie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#892 PostWysłany: 12 Lut 2020 15:43 

Rejestracja: 12 Lut 2020
Posty: 1
Witam serdecznie,

Wybieram się w marcu do Bergamo na kilka dni i tam też będę miał bazę wypadową. Chciałem przy okazji wyjazdu wybrać się na mecz Milan - Roma, który odbywa się w niedzielę o 20:45. I tu prosiłbym o pomoc: czy jest jakaś możliwość powrotu do Bergamo (może być lotnisko) niedługo po meczu? Auto niestety odpada. Pociągi z tego co widziałem, kursują do 23:40, obawiam się, że będzie ciężko zdążyć. Najwcześniejszy autobus znalazłem w poniedziałek o 2:45. Ja wytrzymałbym bez problemu ale moja luba może mieć problem z tak późną porą :) Taksówka to koszt ok 50 euro, więc jednak za drogo.Może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników niż ja ma lepszy pomysł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#893 PostWysłany: 14 Lut 2020 10:58 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 87
Krótka refleksja na temat biletów na mecz Napoli-Lecce (10 lutego 2020).

Byliśmy w Neapolu już w piątek popołudniu i od razu probówaliśmy kupić bilety na niedzielny mecz. W Galerii Umberto nie było, powiedzieli, że będą na piazza Dante. Na piazza Dante powiedzieli, że w galerii Umberto... Będąc wieczorem w barze, zapytaliśmy barmana - zapisał nam adres bukmachera Better przy via Pasquale Scura 57 (niedaleko stacji Montesanto), ale w sobotę rano powiedzili tam, że nie ma i że tylko na stadionie.

Na stadionie żadnych kas, tylko co chwilę ktoś podchodzi widząc obcokrajowców i oferuje bilety. W końcu widząc, że inaczej tego nie załatwimy wchodzimy w dyskusję. Chcemy bilety na Tribuna Distinti (wzdłuż boiska), ale typ mówi, że "sold out" i oferuje bilety na Curva A lub B za cenę 30 € (podczas gdy wiemy, że cena nominalna to 14 €). Bez ogródek mówi, że 5€ bierze agencja, a 10 € on sam. Nie chce się targować, wie zapewne że jesteśmy zdeterminowani a do meczu została tylko godzina.

Koń robi zdjęcia naszych dowodów telefonem (tylko jedna strona) i znika na dobre 20-25 minut. Bilety wygladaja oryginalnie jak z kasy, nie żadne wydruki z internetu. Wtedy dopiero płacimy. Gdybyśmy znikneli i olali temat to handlarz mógłby być w plecy no chyba, że ma opcję zwrotu?

Wchodzimy bez problemu, ale na bramkach sprawdzają tożsamość z dowodu bardzo dokładnie i to dwukrotnie (nazwisko i data urodzenia jest na bilecie). Wieczorem sprawdzamy frekwencję - 45 tysięcy ludzi, do kompletu sporo brakuje, widać było wolne miejsca także na Distinti stąd moja refleksja jest taka, że w tych wszystkich punktach sprzedaży w których byliśmy od piątku nas po prostu okłamali i nie chcieli sprzedać biletów, po to żebyśmy potem brali od konia z dwukrotną przebitką. Pozostaje przyłożyć się na przyszłość do nauki włoskiego i wchodzić po bilety na pewniaka jak miejscowy.

A no i jeszcze protest ultrasów - Curva A wypełniona po brzegi, a dopingu brak, czasem tylko jakieś okrzyki "Liberi di tifare" i tyle. Wielki zawód dla nas, dobrze że chociaż 5 bramek padło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#894 PostWysłany: 15 Lut 2020 09:06 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Ktoś może chętny na wyjazd do Neapolu na rewanż w Coppa Italia pomiędzy Napoli-Interem?
Wyjazd w dniach 5-7 marca. Wstępnie oszacowałem 1000 zł (przeloty, bilet na mecz, 2 noclegi) + wydatki na miejscu.
To może być jedna z ostatnich okazji żeby zobaczyć naszych w barwach Napoli jeśli pogłoski o o ich odejściu po sezonie się potwierdzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#895 PostWysłany: 17 Lut 2020 12:51 

Rejestracja: 17 Lut 2020
Posty: 1
Drodzy Forumowicze,

szybkie pytanko z mojej strony do Was. Będę w Rzymie na początku kwietnia i zamierzam wybrać się na Lazio z Milanem. Interesuje mnie sektor gospodarzy. Na stronie Lazio zakup biletu jest niemożliwy - pewnie dla posiadaczy karnetów, kart kibica jest to otwarte. I tutaj chciałbym zapytać Was czy dostanę jeszcze bilety na ten sektor kilka dni przed meczem? Pewnie nie, dlatego pytanie kiedy zazwyczaj uruchamiają otwartą sprzedaż przez internet?

Będę wdzięczny za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#896 PostWysłany: 17 Lut 2020 15:19 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
Jaroshima napisał(a):
Witam serdecznie,

Wybieram się w marcu do Bergamo na kilka dni i tam też będę miał bazę wypadową. Chciałem przy okazji wyjazdu wybrać się na mecz Milan - Roma, który odbywa się w niedzielę o 20:45. I tu prosiłbym o pomoc: czy jest jakaś możliwość powrotu do Bergamo (może być lotnisko) niedługo po meczu? Auto niestety odpada. Pociągi z tego co widziałem, kursują do 23:40, obawiam się, że będzie ciężko zdążyć. Najwcześniejszy autobus znalazłem w poniedziałek o 2:45. Ja wytrzymałbym bez problemu ale moja luba może mieć problem z tak późną porą :) Taksówka to koszt ok 50 euro, więc jednak za drogo.Może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników niż ja ma lepszy pomysł?


weź jeden nocleg po prostu w Mediolanie, my tak robiliśmy spaliśmy w hostelu a następne dni już np w Bergamo, innej opcji ,, tańszej,, nie ma :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#897 PostWysłany: 17 Lut 2020 16:14 

Rejestracja: 28 Kwi 2016
Posty: 49
Jaroshima napisał(a):
Witam serdecznie,

Wybieram się w marcu do Bergamo na kilka dni i tam też będę miał bazę wypadową. Chciałem przy okazji wyjazdu wybrać się na mecz Milan - Roma, który odbywa się w niedzielę o 20:45. I tu prosiłbym o pomoc: czy jest jakaś możliwość powrotu do Bergamo (może być lotnisko) niedługo po meczu? Auto niestety odpada. Pociągi z tego co widziałem, kursują do 23:40, obawiam się, że będzie ciężko zdążyć. Najwcześniejszy autobus znalazłem w poniedziałek o 2:45. Ja wytrzymałbym bez problemu ale moja luba może mieć problem z tak późną porą :) Taksówka to koszt ok 50 euro, więc jednak za drogo.Może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników niż ja ma lepszy pomysł?

Terravision ma kurs o północy z Dworca na Lotnisko. Zawsze to 20 minut więcej w porównaniu z ostatnim pociągiem. Ale faktycznie najbezpieczniej wziąć nocleg w Mediolanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#898 PostWysłany: 17 Lut 2020 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Nie ma specjalnego problemu ze zdążeniem na autobus o północy na Centrale, po meczu granym o 20.45. Sprawdzane kilkukrotnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#899 PostWysłany: 17 Lut 2020 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 822
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Cezary Wilczy??ski napisał(a):
Drodzy Forumowicze,

szybkie pytanko z mojej strony do Was. Będę w Rzymie na początku kwietnia i zamierzam wybrać się na Lazio z Milanem. Interesuje mnie sektor gospodarzy. Na stronie Lazio zakup biletu jest niemożliwy - pewnie dla posiadaczy karnetów, kart kibica jest to otwarte. I tutaj chciałbym zapytać Was czy dostanę jeszcze bilety na ten sektor kilka dni przed meczem? Pewnie nie, dlatego pytanie kiedy zazwyczaj uruchamiają otwartą sprzedaż przez internet?

Będę wdzięczny za odpowiedź.


Biletów Ci nie zabraknie, możesz kupić w dniu meczu, czy nawet godzine przed meczem, ale nie kupisz ich pod stadionem w kasie. Musisz je kupić poprzez listicket lub być może teraz to się tak nazywa - >
https://www.ticketone.it/tickets.html?affiliate=ITT

Wchodzisz na tą stronę i przed wydarzeniem pojawią się bilety, ale ja bym Ci radził żebyś wszedł na dole PUNKTY SPRZEDAŻY opatrzył gdzie masz najbliżej i poszedł do punktu i kupił, ja pięć lat temu byłem i kupiłem bilety w Orbis, sprawdzałem, nadal widnieje jako ich punkt sprzedaży, jest ich mnóstwo zresztą. Lazio to nie Roma, a Milan to teraz żadna potęga, o bilety możesz być spokojny. Bilety imienne, przed mecze sprawdzają zgodność biletu z dowodem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cezary Wilczy??ski lubi ten post.
Cezary Wilczy??ski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#900 PostWysłany: 17 Lut 2020 23:15 

Rejestracja: 20 Mar 2013
Posty: 28
W zeszłym miesiącu kupowałem bilety na mecz z Napoli 3h przed meczem w sklepie Lazio koło Schodów Hiszpańskich.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cezary Wilczy??ski uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group